425 Shares 8251 views

Świat „kucie Zaporoże”, lub gdzie się oryginalne rzeczy i przedmioty.

Świat rozwoju … wielu znanych produktów można znaleźć w Internecie z przedrostkiem „kute”. Na przykład, kutego żelaza, meble kute – krzesło, fotel, stolik. Elementy kute i akcesoria zwykły korytarz – wieszak, lustro, półka, parasol rury. Lub domek „meble” – kutego żelaza huśtawka, grill, meble ogrodowe. Kute stojaki do kwiatów. Tak, tylko z pamięci na raz, a nie pamiętam.

Zazwyczaj te produkty są rzadko obecne w handlu detalicznym. Chociaż istnieje. Zwłaszcza w firmach, które je wyprodukowały. Na tej samej firmy „Kucie Zaporoża”, na przykład. Lub w dużych centrach handlowych – ta sama kratownica lub odcinki ogrodzenia w „Ground Zero”. A zestawy kominkowe składające się z pokera, łopaty i szczotki – iw sklepach.

Posiada stylowy salon, hol, ognisko z wnętrza kute, który był oryginalny, gustowny, w odróżnieniu od innych domów z kutego żelaza przedmiotów łatwo. W przypadku małych – znaleźć dobrego projektanta i obecny kowala. Nie daj się nabrać na sztuczki zwykłych niepiśmiennych spawaczy, które oferują wykonywanie niedrogie piękno. Według własnych pojęć piękna, nieprofesjonalnie wykonany swoje szkice i wykończone części tłoczonych. I wyrzucić pieniądze, a styl nie będzie. Może ty i twoja rodzina lubi. Dopóki ktoś z gości nie otworzę oczy, to prymitywne towary konsumpcyjne, a nawet tandetny pracy, zamiast kucia. Zaporoże, na przykład w tym zakresie jest dość zaawansowany miasto, istnieje wiele dobrych kowali, a ich praca jest widoczna w mieście.

Chodzić, więc chodzić. Najpierw muszę znaleźć dobrego kowala. Zapytaj wszędzie, pokazać swoje prace do znajomych, należy skonsultować się z nimi. Wzdłuż drogi, nauczyć się odróżnić dobrą pracę od falsyfikatów typu „i tak idzie”. I dobry kowal ma już dostęp do projektanta. Albo już z projektantem szukać kowala. W niektórych firmach ( „Kucie Zaporoże” odnosi się także do nich) jest projektantem w stanie firmy.

To miłe, bo czy można sobie na to pozwolić, aby zaskoczyć swoich znajomych, przyjaciół oryginalnego stylowy wystrój w domu lub w ogrodzie. Mają standardowe meble, dobrze, nawet zwyczaj. A ty – wystarczy wykuć muzeum. Zobaczysz, jak będą zaskoczeni – Konieczne jest, kute lampy i żyrandole nigdy nie widzieli.

I można iść dalej. Kto cię powstrzymuje, aby pokazać wyobraźnię i wymyślić tylko w terminach pozycji, dodając do ich tytule słowo „kucie”. Zaporoże, w szczególności, jak już powiedziałem, i tu jest inny w dobry sposób. Konkurencja działa cuda, kowale Zaporoże są łatwe do eksperymentowania, dokonując niezwykłych rzeczy kutego metalu. Nie bój się, że będziesz śmiać z ciebie, bo potencjalny klient. I chcesz wypróbować nową sprawę nietypowych rozwiązań. Dobrym kowal zadowolony można spotkać, bo jego umiejętności z waszą pomocą rośnie.

A gdy masz co najmniej minimalnego doświadczenia w tym twórczym tandemie, gdzie swoje pomysły z dostosowaniem specjalistów uzyskane stylowe oryginalne rzeczy, nie będzie w stanie powstrzymać. Jeden z moich przyjaciół, który otrzymał tak mile most w ogrodzie z kutego żelaza balustrady, tak zapalił się, że nowe pomysły zaczynają tryskać.