746 Shares 8928 views

Jak zrobić Hiller dysku dla motobloków własnymi rękami?

Jeśli masz strefie podmiejskiej, to na pewno rosną ziemniaki, których uprawa będzie łatwiej produkować za pomocą specjalnych narzędzi. Wśród nich są Disc Ridger dla motobloków. Z ich rąk narzędzie to może być wytwarzany z łatwością. Hiller prosty model tego rodzaju mogą być wykonane z łatwo dostępnych narzędzi.

listernogo produkcja Hiller

Najprostszym rozwiązaniem jest wykonanie Hiller modelu produkcyjnym, który ma stałą szerokość. Taka struktura jest przedstawiona skrzydła, które są połączone i nieco od siebie i są do siebie przymocowane. Takie elementy wyposażenia powinny być 2. Dlatego, że skrzydła są stałe, to byłoby niemożliwe, aby dopasować szerokość roboczą. Dlatego szerokość między łóżka musi pomieścić urządzenie, a nie odwrotnie. Płyta Ridger dla motobloków z rękami, co do zasady, dokonuje się na podstawie wyposażenia fabrycznego, szerokość narzędzia przechwytywania jest wówczas równa 30 cm, co nie jest bardzo wygodne, ponieważ szerokość pomiędzy rozproszeniem ziemniaczanej sugeruje parametr równy 60 cm. Jak listernyh funkcji Okonie jest dostępność cienkich rozporek. To może wytrzymać przeciążeń kultywatory podczas zrujnowanej narzędzie do ziemi.

Właściwości Hiller zmiennych szerokościach

Jeśli myślisz o tym, jak zrobić dysk do Okonie motobloków, należy wiedzieć, że narzędzia te są najbardziej przydatne, gdy masz zmiennej szerokości. Wynika to z faktu, że mają mechanizm regulacji, może on być stosowany do regulacji położenia skrzydła. Pozwala to na szerokość między rzędami, które można zmienić. Podobne Obsypnik stosowane równocześnie z odrośli, co wskazuje moc silnika w 4 litrach. a. i więcej.

Wśród wad takiego narzędzia można zidentyfikować znaczące zużycie energii. Główną zaletą Okonie dyskowych jest dobre połączenie urządzenia z bloku silnika. W trakcie korzystania z tego narzędzia, można osiągnąć największą skuteczność.

Okonie typ śmigła

Przed rozpoczęciem pracy, konieczne jest zbadanie rysunków Hiller dysku dla motobloków, ale jeśli pracujesz na co nie zamierza produkować na własną rękę, można zakupić narzędzia śmigła. W sercu jego pracy – specjalne śmigła może spowodować podłoże jako pierwsza zgnieciony, a po jego pobraniu od chwastów. I dopiero wtedy luźne gleby wykorzystywane do Hilling.

Charakterystyka niezależnej produkcji Hiller dysku

Przed dokonaniem Hiller dysku dla motobloków własnymi rękami, trzeba będzie przygotować niezbędne materiały. Będzie to niezbędne do korzystania z szablonu wykonany ze stali. Grubość ta powinna być równa 2 mm. Z internetu trzeba będzie wykroić pół narzędzie. Dane praca powinna być zgięta, dopóki nie pokrywa się z promieniem tylko wtedy, gdy jesteś gotowy do spawania. Spoiny powinny być traktowane szlifierki. Jeśli to konieczne, elementy potrzebne podvarit, a po dobrym czyste. Ostatecznie, należy uzyskać gładką warstwę metalu, która powierzchnia powinna być idealna.

Szczególnie dysk produkcja Hiller

Gdy płyta jest wykonana Hiller dla motobloków własne ręce, rysunki mistrzowskie zdecydowanie powinni rozważyć. Ponadto musimy pamiętać, że obróbka ostrza powinny być przygotowane z tej samej stali w gęstości. W celu uczynienia tego narzędzia, trzeba wybrać rodzaj płyty. Będą liści stalowej, której grubość wynosi od 2 mm. Hiller elementy danych powinny być dolne krawędzie, aby być zginać. Jako podstawowe warunki sprzyjać fakt, że dyski muszą być symetryczne względem siebie. W przeciwnym wypadku, narzędzie będzie prowadzić do strony, która komplikuje pracę ogrodników. Podczas tworzenia projektu, można zastosować tarczę, która została zapożyczona od starej wiertarki. Elementy te, gdy wykonany dysk Hiller dla motobloków własnymi rękami, rysunki, które można podjąć z tego artykułu, musi być zamontowany pod kątem. Ponadto, będzie musiała wytrzymać krok pomiędzy dolnymi punktami, z których musi być równa szerokości toru koła. Ten parametr odpowiada szerokości pomiędzy rzędami. Parowanie razem elementy mogą być wykonane za pomocą śrub, dopuszczalne jest zastosowanie i spawarka. Tarcze muszą być połączone ze sobą za pomocą regulowanego zasilacza. Oprócz dysków, jako główne elementy wystają stojak narzędzia, śruby ściągacze i smycz. Ostatni z nich trzeba zrobić z literą T.

Okonie dysku dla motobloków dłoniach powinny być wykonane przy użyciu ściągacze, które są niezbędne, aby dostosować oś obrotu dysków. Przez jednoosiowe narzędzie to powinno być ustalone za pomocą wiązki że ma skrzydła. W produkcji i montażu elementów muszą być dokładnie zgodne z określonym rozmiarze.

Wykonania narzędzie produkcji

Płyta Ridger dla motobloków własnymi rękami można przeprowadzić stosując jedną z dwóch technologii. Jeden z nich polega na wykorzystaniu zmiennej, a drugi – stałą szerokość roboczą skrzydła. W pierwszym sposobie, odległość pomiędzy tarczami może być zmieniany w wyniku przegrupowania szaf.

Płyta Ridger dla motobloków własnych rąk może być skonfigurowany tak, aby być w stanie ułatwić pracę z narzędziem. Aby to zrobić, należy zapewnić obecność łożyskach ślizgowych. Po zainstalowaniu łożyska, można zwiększyć niezawodność urządzenia. Nie jest konieczne stosowanie tulei ślizgowej.

Konkludując

Podczas montażu konstrukcji do montażu na jednoosiowe Hiller trzeba użyć wspornik zaczepu. Aby to zrobić, ostatni nagrany smycz Hiller, to należy stosować śruby i podtrzymujący. Ostatnia powinna być ustawiona w przestrzeni wewnętrznej rury o przekroju kwadratowym przekroju, jest prowadzone po sprasowaniu z elementów do zwartą zewnętrzną powierzchnią. zaczepienia ramię może być obracane za pomocą śrub, natomiast smycz może być umieszczona wzdłuż podłużnej osi kultywatora silnika. Po tym, możemy założyć, że Hiller dysku dla motobloków własnych rąk i gotowe do użycia.