894 Shares 7872 views

Sufit Rack: instalacja własnymi rękami nie zajmie zbyt dużo czasu

W dzisiejszych czasach wiele osób zaczyna myśleć o tym, jak urządzić swoje mieszkanie. A sufit w tym przypadku zajmuje nie ostatni, i nawet nie przedostatnie miejsce. Dlatego, jeśli chcesz, aby Twój dom stał się spektakularny widok, warto pomyśleć o tym, jak iw jakiej formie pojawi sufity. Obecnie staliśmy się bardzo popularny projekt wisiorek. Nie jest to zaskakujące. Najprostszym sposobem, aby przekształcić nudny wnętrza – tworząc nowy sufit regału. Instalacja może być przeprowadzona z rękami w salonie oraz w publicznych (restauracja, basen, siłownia, itp.) Ponadto, sufity podwieszane są dobrym rozwiązaniem do pomieszczeń o wysokiej wilgotności.

Zalety sufitów podwieszanych

W produkcji stosuje się aluminium, sufitów podwieszanych, które nie podlegają korozji. Nie jest również boi się przecieków. Ponadto, jest to dość trwałe, a jednocześnie lekki materiał. Konstrukcja takiej idei projektu jest dość prosty (i zawieszenie panel). Ponadto łatwo jest wykonać instalację sufitu regału z rękami.

Opis projektu rack

Przy wytwarzaniu paneli stosowanych stopów aluminiowych bez pół milimetra grubości i długości około czterech milimetrów. Szerokość paneli może się zmieniać w zakresie od 50 do 200 mm. W niektórych przypadkach (gdy trzeba, by stworzyć niepowtarzalny projekt porządku-to-np) zastosowano wkładki panelu, kontrastującym z kolorem głównych paneli. Do zawieszania sufitów podwieszanych za pomocą perforowanych paneli. W połączeniu z projektem zawieszenia zazwyczaj przejść: obszar ciemieniowej, opony i zawieszenia. To wszystko, czego potrzebujesz, aby pułap stelażu. Instalacja własnymi rękami jest dość prosta – najważniejsze, aby wiedzieć, jak je produkować.

montowanie

Aby rozpocząć instalację należy zainstalować wspornik ścienny na obwodzie pomieszczenia. Przedtem trzeba zrobić układ używając gidrourovnya. Pomiędzy płytami sufitowymi podłogi i wiszące konstrukcja stojaka koniecznie musi być w odległości ponad 13 cm. Do mocowania uchwytu ściennego, można wziąć zwykłe wkręty i zabezpieczyć je z obszaru w odstępach co 5 cm. Następnie na talerzu nakładania należy zwrócić uwagę na miejsce umieszczenia kotwicy. Aby mu być dołączone wieszaki (można je przechowywać mając profil). Średnia wielkość kotwica – 0,6 cm i wysokości 4 cm. Wieszaki ściśle zainstalować na tym samym poziomie, tak aby nie zepsuć widok, który następnie będzie stelażu sufitu. Instalacja własnymi rękami Kolejnym etapem jest konsolidacja w sprawie zawieszenia profilu nośnego. Aby ustawić żądany poziom zawiesiny podnoszona / opuszczana przez „Butterfly”.

Ostatnim etapem

Tak, mamy prawie gotowy sufit szafy, montaż własnych rąk niemal zakończone. Pozostaje do ustalenia paneli do sekcji nośnej. Najpierw trzeba ustalić szeroki panel ze specjalnymi hakami, a następnie włóż wąski.

Wreszcie trochę

Jak udało ci się zrobić trudności w montażu takiej konstrukcji praktycznie żaden. Dlatego, jeśli chcesz, aby spektakularny wnętrza, to należy zwrócić uwagę na suficie stojak aluminium. Cena za nim, a ponadto nie jest tak wysoka.