456 Shares 5564 views

Ramy drewniane, aby przywrócić swoje ręce i każdy może

Pomimo faktu, że wielu są plastikowe okna, wciąż tych, którzy preferują okna wykonane z naturalnego drewna. Decydując się na drewnianej ramie można łatwo wyjaśnić – naturalne materiały, zawsze oferując najlepszą jakość w stosunku do nienaturalnego. Ramy są przyjazne dla środowiska, nieszkodliwe dla ludzi, a ostatnio prestiżowe. Daj się piękny widok na starą drewnianą ramą jest możliwe ręcznie. Aby to zrobić, trzeba mieć do dyspozycji wolnego czasu, odpowiednich narzędzi i materiałów.

Nawet stare drewniane ramki mogą być izolowane, aby ciepło i izolację akustyczną oraz lakier lub czerwony dać jej świeży wygląd.

Jeśli ramka jest zakażona grzybem, konieczne jest, aby pozbyć się go przez skrobanie. Pożądane jest, aby usunąć i kawałek drewna, który został uderzony. Skład przeciwgrzybicze pomogą zapobiec infekcji grzybiczych w przyszłości. Nabyć takiej kompozycji może być w dowolnych materiałów budowlanych sklep. Rama przetwarzanie kompozycja jest prowadzona zgodnie z instrukcją.

Zdeformowane ramy (ugięcia, skośna) można naprawić. Aby to zrobić, należy wyrównać ramki i uchwytu kleju, który nadaje się do klejenia drewna, wszystkie stawy. Klejenie odbywa się za pomocą zacisku, który ściska klatkę dla najlepszego „Ustawienia” ramy. Wymienić pęknięte kolce (stawów palca) można wywiercić starego kołek i wstawienie nowego.

Zgniłe elementy ramy są usunięte (odcięta) dłuta. Jest to konieczne, aby usunąć wszystkie zgniłe części, można przywrócić go za pomocą trocin i PVA kleju, stosowane do przygotowania mieszanki. Można również użyć specjalnego, gotowej szpachli epoksydowej, który jest sprzedawany w sprzęcie lub w domu poprawy sklepie.

Stare okucia można także wymienić, jeśli jest uszkodzony lub ma nieatrakcyjny wygląd.

Aby zapewnić właściwości dźwiękowe i izolacja termiczna okna, należy użyć wypełniacz. Można je kupić w towary sklep gospodarstwa domowego (pianka lub inny izolacja). To jest wzdłuż obwodu rowek, w którym wypełniacz w wewnętrznej części korpusu. Może być naprawione masą szpachlową lub kleju szkła.

Ostatnim etapem prac konserwatorskich – lakier lub farba ramkę. Malować wybór należy podchodzić poważnie. Musi on mieć właściwości odstraszające wilgoć, być elastyczny, bezpieczny dla ludzi i minimalnej wyraźny zapach. Elastyczność farby powinna być maksymalna. W tym przypadku, to nie stanie się w zimnej pękanie, pęcznienie i kurczenie się stresu środowiskowego.

Malowanie należy przeprowadzać w suchym słonecznej pogodzie, w optymalnej temperaturze powietrza (te informacje można znaleźć na opakowaniu farby). Okno jest oczyszczone z kurzu i brudu, szkło jest przyklejony taśmą maskującą, aby uniknąć farby na jej temat. Starą warstwę powłoki usuwa się (za pomocą papieru ściernego, łopatki itp)., Po czym wytworzone pęknięcia wypełniacza ramki osadzania. Po jej wyschnięciu, możliwe jest zastosowanie farby lub lakieru. Powłokę nanosi się w dwóch warstwach, z których druga, po wysuszeniu pierwszego.

Średnio do przywrócenia standardowego okna to zostanie wydane 10-12 godzin. Jednak efekt po renowacji będzie doskonałe! Ponadto, jako że praca wykonywana niezależnie, zawsze można mieć pewność. Oprócz znaczących oszczędności (kompensacja pracowników), praca ta przynosi moralną satysfakcję. Jest to dogodna wynik ich pracy, korzystanie z których będą odczuwalne przez wszystkich członków rodziny.