850 Shares 5355 views

Usuwanie plam barwnikowych na twarzy metod salonowych i domowych

Brązowe plamy mogą znajdować się na skórze od urodzenia, a bardzo często pojawiają się w trakcie życia. Towarzyszy wielu powodów. Często pojawienie zaciemnienie na skórze oznacza to usterkę w organizmie. W przypadku takich zjawisk powoduje zaburzenia hormonalne, jak również problemy w tarczycy i wątroby. Sprowokować pojawienie się plam starczych jest nadmierne opalanie spożycie i stosowanie niskiej jakości kosmetyków.

Oczywiście, nikt nie jest wolny od tego problemu. Powodując dyskomfort i najbardziej ciemne plamy na twarzy. Zdjęcia z nierównomiernym skóry i rzadko kochał. Dlatego ważne jest, aby znać metody za pomocą których można przeprowadzić usuwanie plam pigmentacyjnych na twarzy. Przywrócić naturalny kolor skóry gładkiej, jak to możliwe w salonie, jak iw domu.

zabiegi w salonie, aby usunąć plamy starcze

Estheticians i dermatologów w swoim arsenale kilka metod zwalczania plam pigmentowych. Wybielanie odbywa się trzy rodzaje: Peeling ultradźwiękowy, chemiczne i laser.

Peeling ultradźwiękowy służy do usuwania plam starczych, które są lekko widoczne. Na podstawie tej metody dźwiękami do górnej warstwy skóry. Procedura ta poprawia przepływ krwi do obszarów problemowych, ale również prowokuje do wybielania.

Peeling chemiczny jest uznawana za metodę najbardziej niebezpieczne. Wynika to z faktu, że procedura jest oparta na zasadzie działania kwasu stosowanego do ciemnych plam. Substancja przenika do głębszych warstw skóry, które mogą powodować ból. Ponadto istnieje szereg przeciwwskazań.

Laserowe usuwanie plam pigmentacyjnych na twarzy jest najbardziej bezpieczne i skuteczne. Pod wpływem naskórka odparowanie wilgoci, dlatego też stare komórki umierają, nowe komórki rosną bez pigmentu, co powoduje, że proces regeneracji.

Mimo popularności metod salonowych do zwalczania plam, można oczyścić twarz plam pigmentowych oraz w domu przy użyciu popularnych receptur.

Jak zrobić usuwanie pigmentu plamy na twarzy w domu?

Przed przeprowadzeniem procesu usuwania, pożądane jest, aby być zbadane przez lekarza. Jeśli zdecydujesz się przeprowadzić procedurę w domu, można zastosować kilka popularnych przepisów. Wszystkie oparte są na naturalnych środków wybielających, które są zawarte w tradycyjnych produktów.

W środowisku domowym usuwanie plam pigmentacyjnych na twarzy mogą być przeprowadzane przy użyciu zawiesiny ogórkiem, kapustą i właściwości wybielające ma sok z cytryny. Bardzo popularna maska oparta na dwie łyżki mąki ryżowej z dodatkiem 1 łyżeczki 9-% octu i miodu. Procedura ta powinna odbywać się co drugi dzień.

Wszystkie środki do domu powinien być używany przez dłuższy czas. jednorazowego użytku nie przyniesie rezultatów. Ponadto, należy podnieść elementy, na których części składowe korpusu nie zwiększyło czułość.