411 Shares 7387 views

Aby uzyskać informacje o tym, jak zrobić własny tymczasowy tatuaż

Pragnienie zmian we krwi człowieka. Zawsze chcemy coś nowego, zarówno w życiu iw wyglądzie. Wiele z nich jest gotowy do zmiany wizerunku, ale nie każdy z nas jest inny radykalne poglądy. Więc pytanie jak zrobić tymczasowy tatuaż, to nie może być bardziej pilna, zwłaszcza dzisiaj, kiedy w ten sposób dekorowania siebie jest u szczytu popularności.

Historia rysunek na skórze sięga wielu wieków. Etymologia słowa „tatuaż” wywodzi się z języka polinezyjskiego. Pierwsze wzmianki o tego rodzaju sztuki jest w dzienniku podróży Jamesa Cooka – wpis jest datowany 1773 rok. Ale w Europie, wiele zdobi się w ten sposób przed, specjalna nazwa nie była na rysunkach.

Gdzie mogę dostać tatuaż?

Jeśli chcesz umieścić na ciele dowolny obraz lub piękne wyrażenie dla celów podziwiam to życie, to, oczywiście, trzeba odwiedzić specjalnie spreparowanego wnętrza. Ale nie spiesz: Sprawdzaj opinie poprzednich klientów, określenie, czy licencja tatuażysta, wygląd, czy czysto w pokoju. Jeśli wszystko jest w porządku, możesz zacząć zmieniać siebie.

W tej samej sprawie, jeśli jesteś gotowy na taką zmianę jasne tylko przez pewien krótki okres czasu, naprawdę zrobić bez pomocy specjalisty, ponieważ można zrobić tymczasowy tatuaż i siebie. To nie jest tak trudne, jak się wydaje, najważniejsze – do przestrzegania zasad, opisanych poniżej.

Jak zrobić tymczasowy tatuaż w domu?

Wiele osób wie, że henna jest potrzebne do tego procesu. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że nie powinno być farbowania włosów, a specjalny proszek. Jest sprzedawany w sklepach.

Od tego proszku, musimy uzyskać pastę, którą będziemy stosować do skóry. Aby to zrobić musimy:

  • 4 łyżki. łyżek henny;
  • mocnej czarnej herbaty (gorąca woda);
  • Kilka kropli oleju z oliwek;
  • sok z cytryny.

Tak więc, wszystkie elementy muszą być zmieszane razem. Konsystencja powinna okazać się jak śmietana. Następnie można zrobić inaczej. Dla ludzi, którzy nie posiadają umiejętności rysunkowe, byłoby lepiej użyć frazes, ponieważ aby tymczasowy tatuaż za pomocą henny jest trudne.

Ważnym punktem, który odgrywa znaczącą rolę w efekcie końcowym jest odtłuszczania skóry przed nałożeniem tatuaż. Można to zrobić za pomocą prostego mydła, która nie zawiera składniki nawilżające, a także alkohol.

Tak, umieścić szablon na skórze. Pożądane jest, aby w jakiś sposób go naprawić tak, że obraz okazał się czysty, na przykład taśmy klejącej. Teraz można zastosować pastę z henny. Nie żałuję, warstwa powinna wynosić około 5 mm grubości: tylko w ten sposób uzyskać jasną tatuaż. Następnie ostrożnie zdjąć szablon i pozostawić do suchej masy w ciągu 2-3 godzin. Po upływie tego czasu, x i y potrzebne do skrobania i czystą, suchą gąbką, ale nie wodą. Lepiej nie zmoczyć tatuaż przynajmniej dwa dni – Henna najlepiej objawia.

Jeśli krawędzie wzoru okazało nierówna, można użyć strzykawki, która musi być najpierw rodzaj pasty z henny i kołowymi konturów. Strzykawka i jest przydatna dla tych, którzy wiedzą, jak rysować, w którym to przypadku można zrobić bez wzornika.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić tymczasowy tatuaż. Nie bój się eksperymentować!