273 Shares 6828 views

Jelenia (tatuaże) Wartość wzór

W ostatnich latach, kultura tatuaży jest mocno w życiu zwykłych obywateli. A jeśli przed prick rysunki na ciele było przywilejem złodziei i więźniów, dla których szczególne zdjęcia były ważne, a to musiało być po prostu w porządku, „czytać”, ale dziś jest to jeden z elementów zdobiących ciało. Jednak ich znaczenie mają tatuaże. W tym artykule chcę rozważyć rysunek „jelenia” (tatuaż), wartość takiego szkicu.


Kilka słów o jelenia

Przez siebie, zwierzęta te zawsze były takie pozytywne cechy jak czystości, piękna i lojalności. Deer zawsze szanowane i traktowane są one bardzo wrażliwe. Do tego możemy również dodać fakt, że zwierzęta te mają szczególne znaczenie dla ludzi. Wszakże w naturze mężczyzny może walczyć z wrogiem na śmierć tylko być liderem małego stada 3-8 samochek jelenia.

Wartości w różnych kulturach świata

Jak można odczytać jelenia tatuaż? Wartość takiego wzoru może również zależeć od kraju, w którym zarys jest wypełniona. Co robi tatuaże Jeleń w różnych krajach?

  1. Celtowie jelenia oznacza długowieczność.
  2. mitologia skandynawska mówi, że jelenia – posłańcem Boga na ziemi. Dlatego te rysunki na ciele nakłada specjalny znak na osobę: musi on służyć ludzkości.
  3. W Chinach, tatuaż z jelenia może przynieść bogactwo i szczęście. Biały Jeleń symbol dobrego zdrowia, jasnego umysłu i długiego życia.
  4. Indianie poroża porównaniu z drzewa życia. jeleń jest symbolem samego słońca.
  5. północne ludy wierzą, że jelenie poroża symbolizują promienie słońca. I jeleń jest wskaźnikiem witalności i energii.
  6. Europejczycy chcą, aby ich jelenia rysowania, gdy chcesz pokazać swoją męskość. Uważa się również, że liczba ta przynosi sukces płci męskiej u kobiet.

Wartość dla mężczyzn

Dlaczego to jest bardzo popularne wzory na ciele mężczyzn – jeleń? Tatuaż (istotność tej figury – Valor), ten facet jest w stanie obdarzyć siłę, odwagę, pewność siebie i swoje umiejętności. Ponadto, uważa się, że sarny na tatuaż (lub bardziej precyzyjnie – poroża) – jest to również seksualności męskiej, wytrzymałość na łóżku. Faceci z podobnych rysunków często mają większe sukcesy z płci pięknej.

Należy również zauważyć, że wartość tatuażem „rogów jeleni” – to nie jest piętno człowieka, który zmienił kobietę. Wręcz przeciwnie, tu jeleń symbolizuje wierność i wytrwałość ich wyboru.

Znaczenie dla ludzi kreatywnych

Ludzie twórczych zawodów kochać także wtedy, gdy jelenie afiszować (tatuaż) na ich ciele. Wartość w tym przypadku, ta – Grace, wyrafinowanie a nawet strach. Wszystko, co charakteryzuje ludzi kreatywnych. Ta natura z delikatnym wewnętrznym świecie i specjalna postawa. Przedstawiciele sztuki, a także jelenie, można uznać za szczególne posłańców bogów na ziemi, ponieważ są one przeznaczone do przewozu piękno mas.

Deer dla hipsters

Osobno też rozważyć znaczenie tatuaż „jelenia w trójkącie”. Często te rysunki można znaleźć na ciałach młodych ludzi. Tutaj należy zauważyć, że obraz profilu lub portret zwierzęcia jest często stosowana sobie biodrówki – przedstawiciele specjalnej subkultury. Liczba ta powinna w tym przypadku jest cechą pewnej grupy ludzi.

Miejsca na tatuaż „jelenia”

Oddzielnie, w kilku słowach chcę powiedzieć, że tam, gdzie najlepiej jest zastosować tatuaż. Tak więc, może to być dowolne miejsce – ręka, noga, z tyłu tułowia. Wygląda to bardzo piękny rysunek na piersiach, gdy rogi bestia skierowaną ramionami. Mężczyźni takich tatuażem daje męskość, dzięki czemu górę tułowia szerszy masową. dobrze też zobaczyć liczbę „Deer” na szyi lub na goleń.