643 Shares 9582 views

"Honda", ATV, off-road – co może być ładniejszy niż na sercu?

Firma „Honda” nie jest szczególnie rozpieszczonych nabywców europejskich. Na przykład, jej flagowy ATV „Honda TRX 680” dostarcza na nasz rynek tylko w kolorze czerwonym. Szeroki wybór akcesoriów do niej nieprzyzwoite jest niewielka – tylko jedno oczko na pniu. A nawet jeśli taka polityka firmy „Honda” ATV „TRX 680” jest wciąż godnym reprezentantem swojej klasie. Z nim jest lepiej poznać. W środowisku cztery koła miłośników ATV doświadczyła serii „TRX” jest bardzo popularne. To dlatego, że odległość od płaskich drogach są cenione przede wszystkim wydajność i niezawodność, a to tradycyjne cechy produktów firmy „Honda”. ATV tej marki nigdy nie zawodzi. Spójrzmy na nią bliżej.


ATV jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, która jest co wyróżnia go wśród innych konkurentów. Rola selektora wykonuje zwykły poker podrulevoj. Ponadto, pole może pracować w trybie ręcznym, co jest konieczne do zmiany biegów przyciski sterujące. Firma „Honda” słynie z doskonałej jakości i najwyższej niezawodności swoich produktów – nie zostanie zmieniona przez producenta w celu jego tradycji i teraz. Hydromechanical automatyczna skrzynia biegów „Honda” ATV jest bardzo gładka. Brak szarpnięć. Podczas przełączania biegów przekładnie ledwie zauważalne. Testy stres wykazały tylko jeden słaby punkt tego pola – zawory sterujące, może ulec uszkodzeniu, a nawet jeśli to tylko jest bardzo brudne monitora oleju.

napęd na cztery koła jest wykonana dokładnie i skutecznie. tylko tylne koła uruchomić na płaskiej drodze. Przednia oś może być podłączony za pomocą specjalnego przycisku. Jeśli płozami jedno koło, walka o sprzęgła wchodzi „inteligentny” różnicowy o ograniczonym poślizgu z inżynierami z firmy „Honda” – sama ATV reguluje poziom blokady, tak aby przywrócić stabilność jak najszybciej sami.

napęd na cztery koła jest zaangażowany w następujący sposób: na normalny samochód droga przechodzi przez tylne koła. Kierowca decyduje za siebie, gdy do połączenia z przodu, to odbywa się za naciśnięciem jednego przycisku. Jeśli jedno z kół zrazy, automatycznie uruchamiany różnicowy o ograniczonym poślizgu. Im większy poślizg, tym silniejsza blokada.

ATV „TRX 680” z firmy „Honda” jest wyposażony w jednocylindrowy silnik z wtryskiem paliwa. Kolektor dolotowy posiada system, który odcina wodę z powietrza wlotowego, więc poruszanie się w systemie jest mało prawdopodobne, że bardzo pozytywny wpływ na niezawodność maszyny.

„The TRX 680” jest wyposażony w niezależne zawieszenie, który porusza się na tle konkurencji wygląda bardzo przeciętne. Ale kiedy przychodzi co do czego, okazuje się, że to sprawia, że ATV niezwykle stabilny.

Podsumowując, możemy być bezpiecznie zwany „TRX 680” godne linii przewodniej. Inżynierowie „Honda” starali i stworzył nowy standard jakości wśród utylitarnego ATV. Nowy przewyższa nawet legendarny Quad „Honda 250”, który zdobył swoją sławę w nierównej walce z brakiem dróg. Dla niezawodności, jak wiemy, trzeba zapłacić, ale Japończycy dali nam superagregat, które pod względem cen nie jest naprawdę coś i wyróżnia się spośród swoich konkurentów. Średni koszt tego urządzenia – 14 000 dolarów.