313 Shares 3190 views

Nowy „Nissan X-Trail” – dane techniczne i konstrukcja z serii 2014 modelowej pojazdów terenowych

Ostatnio, we wrześniu tego roku, japońska firma produkować samochody w Niemczech przedstawiła swój nowy crossover „spisu Nissan X-Trail” w 2014 roku. Jak zapewnić deweloperzy sami, w zależności od ich specyfikacji nie są po prostu krok do przodu, ale również decydujący krok w przyszłość. W związku z tym grupa ma nadzieję na znacznie poszerzyć krąg odbiorców i ogromną popularność urządzenia w swojej historii istnienia. Cóż, przyjrzyjmy się, jak japońska firma planuje zaskoczyć swoich klientów w nowym składzie SUV „Nissan X-Trail”. Specyfikacje i projektowania nowych produktów uważamy teraz.

powierzchowność

Pierwsza zmiana, która dokonała się japońskiego – jest poprawa wyglądu zewnętrznego crossovera. Nawiasem mówiąc, właściciele pierwszej i drugiej generacji „X-Trail” nie ma żadnych poważnych zastrzeżeń do projektu. Więc dlaczego firma zmienić wygląd? Według twórców, Grupa chce zrobić rewolucję, wydawanie trzeciej generacji „Nissan X-Trail” z nowym „wypychania” i, oczywiście, „wrapper”. Mówi się, że zmieniony wygląd nowości okazał się bardzo udany, samochód stał się bardziej dynamiczny, sportowy i nowoczesny. I przyczyniły się do tego japońskiego samochodu koncepcyjnego „Nissan Hi-Cross”, której podstawą projektanci miały nowy wygląd i maszyn.

salon

Wewnętrzna część samochodu jest całkowicie zmieniony i teraz jest w „nieskończoność” stylu. Również wnętrze SUV stał się bardziej przestronny i może pomieścić do 7 osób. Siedzenia mają teraz więcej przepisów (oraz w kilku kierunkach), a w pierwszym rzędzie ich plecami będą cieńsze, co z kolei wpłynie pozytywnie na komfort pasażerów z tyłu.

"Nissan X-Trail" – specyfikacje

Na premierze japońskiej firmy nie ujawniają wszystkie szczegóły silników, więc przegląd skupi się na danych pochodzących z różnych źródeł spółki. Według producenta, nowa „Nissan X-Trail” charakterystyka silników będzie znacznie bardziej wydajne. Tak więc, minimalna ilość najsłabszym silnika będzie teraz 150 KM. I to będzie podstawową jednostką dla SUV „Nissan X-Trail”. Silnik „hybryda” będzie również obecny w aktualnej gamie silników, ale bardziej szczegółowe informacje o tym, dopóki producent utrzymuje w tajemnicy. Wśród silników będą również dwa jeden diesel i benzynowy silnik, ale nie przyjdzie jako standardowy rozjazd „Nissan X-Trail”. Charakterystyka techniczna silnika benzynowego jest naprawdę mocny: objętość 2500 centymetrów sześciennych jednostki produkuje 180 koni mechanicznych.

sprzedaż domów i cena

Jeśli chodzi o koszty, firma nie zdecydowała się podnieść cenę nowość i pozostawić ją bez zmian. Oznacza to, że minimum koszt zwrotnicy będzie rzędu 1 miliona 40000 windy. Na rynku rosyjskim pojazdy pierwsze egzemplarze off-road będzie dostępny do sprzedaży latem przyszłego roku. Jest również możliwe, że rozjazd produkcja zostanie ustalony w Petersburgu, następnie ceny znacząco spadną.

"Nissan X-Trail" – parametry techniczne sprawiają, zwracać uwagę na to!