579 Shares 3223 views

SUV znamionowej. Ocena SUV na drogach

Te kierowcy rzadko nie marzą o wielkiej i potężnej samochodu, który jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody na drogach. Jedziemy samochodem osobowym, uzasadniając sobie taniość paliwa i mało poręczne maszyny w mieście. Jednak prawie każdy ma rating SUV. Serce przestaje drżące na widok ogromnego potwora lakierowane koła napędowego, który ogarnia przeszłości.

marzyć kierowca

Wynika to z faktu, że SUV-y wydają się być kwintesencją całego zgromadzonego firmy motoryzacyjnej w latach jego istnienia. Dlatego na poziomie podświadomości posiadać taki samochód byłoby pożądane dla wszystkich. Regularnie badać trendy i porównać ratingi SUV w Rosji tak samo w Europie i Azji, na przykład.

I to nie jest nawet możliwość łatwego pokonania granic miejskich. W ten sposób kontrolę nad pojazdem, muszą cieszyć się komfortem przestronną komorą wewnętrzną, moc pedału gazu i poczucie bezpieczeństwa. Wszakże, jak wiesz, duże samochody są bezpieczniejsze w nagłych wypadkach.

Każda maszyna ma swoje własne zadania

Aby rozpocząć, musisz sam zdecydować, co potrzebuje takiego samochodu. Jeśli chcesz po prostu czuć się pewnie w zimie i nie poślizgnąć w małych zaspy miejskich, jest to dość wystarczająco Crossover – lekki pojazd na cztery koła napęd, który ma imponujący prześwit. Te samochody są zwykle oparte na kosztach popularnych modeli zawartych w całkowitym zakresie jednego lub innego producenta.

Ale zupełnie inna sprawa, jeśli zdecydujesz się zdobyć naprawdę trudnych dróg wiejskich, jeśli nie zrobić bez nich. Tutaj powinno być przystosowane do off-road terenu. Po tym wszystkim, będziemy rozmawiać o przemyśle motoryzacyjnym najtrudniejszych potwory, które nie boi się żadnych off-road lub błota lub wąwozy. Ich potężne silniki zawsze wyciągnąć właściciela najgłębszych dołów; Szerokie i duże koła przechodzą na dowolnym podłożu, ale poważny luz mezhdorozhny pozwala przezwyciężyć nawet przebrnąć małą rzekę. Przestronne i komfortowe wnętrza takich samochodów może służyć jako prawdziwy dom, gdzie można spać, jeść, a nawet pracować na komputerze.

Każda marka – Jeep

Każdy szanujący marek samochodów starają się stworzyć samochód, który pobiera rating SUV: popularne, potężne, niezawodne … nieważne. Najważniejsze – być w czołowej pozycji. A jeśli w końcu zdecydowała się uzyskać podobny samochód, trzeba dowiedzieć się kilka szczegółów związanych z ich klasyfikacją i urządzenia.

Rozważmy rating najnowszych modeli SUV potencjalnemu nabywcy było łatwiej nawigować pośród dość duży wybór samochodów. Zazwyczaj, wybierając samochód tej klasy, nie naprawdę zwracać uwagę na zużycie paliwa. Wynika to głównie ze względu na fakt, że koszt tych jednostek zakłada możliwość osobę bez żadnych problemów, aby zapłacić za odpowiednią ilość paliwa. A jednak, staramy się brać pod uwagę ten ważny niuans w obecnych realiach.

"Mitsubishi Pajero"

Więc otwiera mały top legendarny „Mitsubishi Pajero”. Maszyna, która odbywa się w czasie podstawową filozofię marki – prostota i niezawodność. Ocena niezawodność był on kierowany pojazdów terenowych. Wersja, która, sądząc po opiniach ekspertów, najbardziej popularne – jest wyposażony w silnik benzynowy (objętość 3,8 litra) linii premium pokrywy samochód z „Mitsubishi”. W takim ekranie silnika jeep ma średnie zużycie paliwa na poziomie około 17,7 l / 100 km. Maszyna Długość – 4900 mm Szerokość – 1875 mm, wnętrze objętości 1745 litrów.

Średnia cena tego przepychu – około 60 000 w. e. Dość dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy kochają na świeżym powietrzu. Ale z drugiej strony, tak samo imponująca cena niekiedy uniemożliwia w pełni docenić urok samochodu.

"Toyota Landkruzer"

Ocena SUV nadal nie mniej niż legendarny „Toyota Landkruzer”. I choć Jeep zyskał popularność w naszym kraju trochę później niż „Pajero”, to nie jest w jakikolwiek sposób umniejsza jego zasług. Najciekawsze samochody są wyposażone w silnik benzynowy 4,6 litra, co wpływa na jego efektywność. 100 km zużycie paliwa osiąga 14,7 litrów. długość ciała 4900 mm, szerokość -1.920 mm, wysokość 1950 mm, Wewnętrzną objętość – 1900 litrów.

Wygodny samochód, wyposażony w najnowszą technologię, nadaje się większość top menedżerów dbając o swój wizerunek niż miłośników jeździć po błocie. Średnia cena samochodu wynosi 92 000 w. e. W przypadku takiej maszyny, wierz mi, trochę. Ale również dużo. Dlatego wciąż niechętnie pomyśleć: ale czy tam są wystrzępione boki udało parkowanie takiego potwora w pieniądze.

"Toyota Prado Landkruzer"

Znacznie bardziej interesujące jest kolejnym nominowanym. Innym pochodzi z miłej rodziny, „Toyota”, który ma taką samą nazwę „Landkruzer”, ale z przedrostkiem „Prado”. W rzeczywistości jest to bardziej ekonomiczna wersja jego starszy brat.

Co do zasady, samochody są wyposażone w silnik benzynowy 4-litra, które zapewniają wiele z tych samych wskaźników ekonomicznych jak dużą „Landkruzera” – 14,7 litrów na 100 kilometrów. Jednak wymiary „Prado” jest znacznie mniejsze. Krótsze, węższe, ściślej – tak można opisać cechy porównawcze. Tak więc, długość "Prado" – 4760 mm, szerokość – 1885 mm, wysokość – 1890 mm, pojemność kabiny 1695 litrów.

Być może decydującym czynnikiem przy zakupie SUV nadal jest cena – to 57 000 w. e. Po SUV rating „cena-jakość” jest tak samo ważna jak specyfikacji stosunku.

"Kia Mojave"

Jeśli chodzi o koreańskich samochodów, z jakiegoś powodu przychodzą na myśl opowieści o wiarygodności producentów silników diesla. Jednak samochody, które mamy w nominowania rozjazdy ratingowych oraz SUV, ma potężny benzyna serca. „Kia Mojave” – kolejny uczestnik w małej górze.

Silnik benzynowy 3,8 litra pozwoli czuć się pewnie w mieście. Jednak to zdecydowanie nie wystarcza do badania pola ciężkiego. Zużycie paliwa w tym urządzeniu jest dość wysoki. W trybie ekonomicznym będzie musiał „dać” więcej niż 15 litrów na 100 km. "Mojave" dość imponujące: jego długość wynosi 4880 mm, szerokość -1915 mm, wysokość – 1765 mm. Objętość kabiny – 1549 l. Dość wygodny samochód, szczególnie za swoją cenę. I to jest około 47.000 przeciętnie. e.

"Honda Pilot"

I wreszcie, SUV ocena terenu doprowadziły samochód, który łączy w sobie wszystkie niezbędne cechy ciężkiego SUV. Ten "Honda Pilot". Duży, przyjazny i wygodny samochód rodzinny.

Zdaniem ekspertów, nie ma naprawdę nic się martwić, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Japońscy producenci są weryfikowane każdy szczegół. Równie wygodne poczujesz się w mieście i na drogach. Na stosunkowo małej objętości silnika – tylko 3,5 litra, dzięki innowacyjnych systemów, nie będzie odczuwać brak niezbędnej mocy. Ale jak tylko oszczędność paliwa będą odczuwalne.

I choć wielu „nie-gooders” wystarczy umieścić tę maszynę tłuszczu minusa za wysokie zużycie miejskiej, są w błędzie. Jeśli porównamy wymiary samochodu z jego straty paliwa, po czym wszystko wraca na swoje miejsce. Długość "pilot" – 4875 mm, szerokość – 1995 mm, wysokość – 1845 mm, a objętość wnętrza – 1700 litrów. Jest to dość imponujące.

Więc nie trzeba się martwić o jakichkolwiek dodatkowych litrów benzyny, która, nawiasem mówiąc, nie tak dużo. Przy 100 km, to „Honda” „zajmuje” tylko 15,8 litra paliwa. Średnia cena samochodu wynosi 50 000 w. e. Należy zauważyć, że wszystkie opisane powyżej maszyny są wyposażone w automatyczną transmisję i, oczywiście, wszystkie koła.