542 Shares 6433 views

Dana Sideros: zdjęcia, biografia, twórczość poety

Wirtualny Wiek zmienia ludzi. Prawdziwy świat generuje w wielu refleksji. Człowiek ukrywa nazw aliasów. Prawdziwe historie życiowe, odbite w krzywym zwierciadle fantazji generować psevdobiografii. W świecie literatury, jest mile widziany – podobnie jak żyć. W ten sposób, incognito, a wydany na stronie internetowej jego dzieł LiveJournal poeta Kustovskaya Mariya Wiktorowna, piszący pod pseudonimem Dan Sideros i nick LLLYTNIK. Jednak młoda dama – „The Joker” jest często mile zaskoczyła swoich fanów z głębokimi liniami, oryginalne, filozoficznych.


dwie biografie

W 1985 roku w Bułgarii, w małej nadmorskiej miejscowości Beloslav, ur wirtualny poety Dana Sideros. Biografia jest to związane z przenoszeniem rodziny w ZSRR. Następnie Dan odwrócił się tylko 2 lata. Od 2003 roku mieszka w Moskwie. Pisze poezję od lat 90. wyłącznie w języku rosyjskim. Dana Sideros pracował jako projektant w druku teraz zamknięty antologii „koniec pewnej epoki.” Zatem misja młody Bułgar wirtualny – aby ukryć na razie fakt, że jego prawdziwe egzystencji pochodzi z Rosji pisze wiersze.

W tym samym 1985 roku, kiedy Coca-Cola Company wyszedł z ich produktów na rynku ZSRR, Madonna wydała płytę Like a Virgin i Sekretarza Generalnego Gorbaczowa na plenum kwietniu po raz pierwszy użył słowa „pierestrojki” w Kazaniu urodziła kolejną dziewczynkę, Kustovskaya Mariya Wiktorowna.

Poeta ukończył szkoły artystycznej i do tej pory pracuje jako ilustrator. W 2008 roku ukazał się pierwszy zbiór wierszy. Krytycy zauważyć jej „niesamowite poczucie oryginalności języka.” Ona – zwycięzca poetyckiej „Nova” nagrody, członek poetyckich koncertów i festiwali. W 2014 roku Maria została wyróżniona „Debut” nagrodę w kategorii „Drama”.

Odpowiadając na pytania reporterów o przyszłości «rozdwojenie jaźni», poeta, ku uciesze fanów, zdecydowałem się kontynuować używanie pseudonimu Dana Sideros bez przerwy publikację nowych produktów w LiveJournal.

Kim ona jest?

Maria – mężczyzna bespafosny i pisania od serca. Było to w pobliżu jej czytelników. Ona – to typ bohatera naszych czasów, dziewczynka, która przyszła do „zrób to sam” metropolia. Poeta nie jest związana z różnego rodzaju komercji, preferując poziom poezja regalia.

Ironicznie na rzucie na słynnej Goethe napisał, że obawiano się, kto nie ma nic do stracenia, Maria mówi, że jest taki, że jest.

Prywatne pozycja twórcy, nie niszcząc ich talentów w dążeniu do fetyszu of Fame, a dziś jest tylko sprawiedliwy dla bieżącego poety. Uznanie to znajdzie się godny. zbiory publikacja dla Maria Kustovskiy – nie celem samym w sobie, lecz wynikiem kreatywności.

Grafika – wizytówka

W kręgach literackich, mówiąc o nim, gdy społeczeństwo dowiedział jednego z jej wzruszający wiersz. Krytycy pamiętać, aby przedstawić nazwisko autora – Dana Sideros.

Z tych wersetów gęsiej skórki. Jest obrazowość, trzy sylaby stóp z pierwszą sylabę drewnopochodne (Dactyl) Wydaje się, że robi się w rytm bicia serca czytelnika. Co za wzruszający start w tej pracy! Jest to oryginalna autorskich podnosi kwestię generacji indygo dzieci i rodziców – przyziemnych, wrastanie korzeni i trudnym życiu zombie, umysł paraliżujący zarabiać na chleb.

Ten werset powinien usłyszeć każdy rodzic, oglądając filmy, które deklarują: „Dana Sideros” Dzieci wychodzą z miasta „” słuchać uważnie, jako młoda kobieta, prace autorem inspirowane czyta.

Dla słuchaczy, którzy uważają, że nie mówi o fizycznej ucieczki dzieci (choć, niestety, zdarza się), a kategorycznym odrzuceniem starszego pokolenia moralności, a ich sposób życia.

Maria Kustovskaya, poeta, znany jako Dana Sideros (zdjęcie poniżej) przekazuje ideę poematu do swojej publiczności w jedynym właściwym poziomie – intuicyjnie, że coś się ujawnił i za pomocą metafor.

Jest to gorzka prawda, że zaszokował wielu rodziców. Mówi do życia urządzeń logicznych dzieci i doświadczeń starszego w XXI wieku nie są już podstawowym.

Generation Indigo powyżej ich poziomu inteligencji, ojcowie doświadczają oni nie potrzebują mapy drogowej dla życia, ale tylko jako dodatkowe odniesienia, nic więcej. Ze powinno to zaakceptować i starszy lekkomyślnie spieszyć się „złamać kolano” osobowości swoich dzieci.

Drugi zbiór, pierwszy wers

Jej pierwsza książka, „żart był nad” pamiętał i kochany przez czytelników i czują się dobrze wierszyk poemat „Orfeusz”.

Wydarzenie w kulturze publikacji kolejnego kolektora w imieniu Dana Sideros „Apprentice głupca”. Nazwa wybranych pismach podkreślał bespafosnoe, ale nie Kustovskaya uderzył w sedno, nowy sposób zaprezentować się poetycki społeczność. Obejmuje ona prace na długi czas, aby zrozumieć w internecie jej wielbicieli na wycenę.

On otwiera swój wiersz „fifty”, brzmiące jak wyrok piątego biegu ( „ojców”):

Linie iambic powiedział, że dobro i zło w świecie, 50 do 50, dźwięk kontrast między istotą a istnieniem. Gorzkie, na kontraście, jest zestawienie odrażającego egzystencji w społeczeństwie, nie opracował ogólnie przyjętych norm moralnych, nie wychowywać swoich obywateli. Wszystko o tym mówi Dana Sideros ponownie, intuicyjnie, cięcie jego metafory i ulga, jakby pędzlem Vrubel.

Autor czyni żadnych recepty „odzysk” środowiska społecznego, byłoby zbyt wulgarny i nieuczciwe ze strony zarówno poety, którego zadaniem – „! Do innych miast”, aby czytelnik sobie sprawę, że jest to niemożliwe, w końcu całe życie uciekać

Maria Kustovskaya zaprasza ruchliwy, biegnąc między dobrymi i złymi ludźmi w końcu zatrzymał się w ich lotu, i spojrzeć w oczy prawdzie przerażony plag społecznych. Po tych wszystkich szkodliwych przejawów ludzkiej natury: chciwość, oszustwo, okrucieństwo – nie wrodzone. Doszliśmy do tego brzydkiego istnienia (nie będącego, robi), zdobywając mózgi dzieci śmieci zamiast edukacji. I teraz, z pokolenia na czerpanie korzyści w postaci socjopatów. Makarenko wciąż ostrzegają, że edukacja powinna być o krok przed edukacji.

Ponadto, „Uczeń oszukać”

I to jest – tylko pierwszy element kolekcji! Jednak po jego wiersze nie zawiedzie czytelnika. W jednym z nich, Dana Sideros modli się do Pana, że zrobił coś z bezosobowej maszyny przemysłowej i instytucjonalnej „z ustami nieustanne” państwa „wrastające słuchawkę,” w atmosferze, gdzie ludzie są zredukowane do bezosobowych zębów, niezdolnych do pracy.

Te słowa brzmią jak objawienie, bo nie jest tajemnicą, że nowoczesne społeczeństwo i tzw „demokracja”, ma długą i bardzo przestarzały. Istniejącego modelu, w rzeczywistości, ponad dwieście lat. potentat medialny uczynić go nietykalny „święta krowa”, ponieważ są one wypłacane za nią, a skorumpowani politycy nawet nie starają się stworzyć coś nowego. Dzisiaj za cywilizacji wniosków rozróżnienia „prawo” i „lewo”, próbuje kontrolować świat za pomocą konkurencyjnych stron.

Daj nam ponownie rozważać metafor, które nosi podpis – Dana Sideros. Wersety wyraźnie skierowane do całej ludzkości ( „US”) miliardów. Rzeczywiście, jest to czas na wyciszenie wełną uzwojenia katarynka błędny porządek świata, pompowanie pieniędzy do kieszeni szarych kardynałów.

Wszakże nasza cywilizacja potężny dzisiaj jest w stanie prawdziwych cudów. Ale tempo, w jakim społeczeństwo ewoluuje w dzisiejszych czasach! Jeżeli którykolwiek z nas do zbudowania idealnego społeczeństwa, byłoby wystarczające postępy przez pięć lat, a następnie będzie ponownie cieśninie-shirt dla nowej generacji.

Naukowcy z amerykańskiego projektu „Venus” obliczono: zrezygnować już teraz wszystkie rządy ich mocy i usunąć wszelkie granice na ziemi – po półtorej dekady całej planecie może stworzyć dobrze prosperującą cywilizację! Cokolwiek to było pocieszenie dla wszystkich ludzi! Jednym słowem, nic dziwnego, Dan pyta: „Panie, nie mógł mieć nic wspólnego z nimi?”.

Inny zbiór wierszy

Jednak nie tylko myśleć o przyszłości, przyciąga czytelników poeta, pisząc pod pseudonimem Dan Sideros. Autor Maria Kustovskaya i to nie tworzy soczyste poezję i kołysze. Rzeczywiście, w świecie wokół nas za sto lat w sklepie nie tylko głupiec ale również obłudy i hipokryzji.

Poironiziruem nieco o trzeciej potęgi. Zwłaszcza, że powyższe wersety, w części – z nią. Coś, co jest dalekie od prawdziwej sprawiedliwości, wymiaru sprawiedliwości ludzkiej, mówiąc, i niezależnie od siebie, starożytni Grecy i Indianie. I oba są określane celowo interpretacji przepisów złożonego jako grzeszników i zdecydowany je uruchomić do piekła. Czy stała sprawiedliwość w naszych czasach?

„Nadszedł czas, aby powiedzieć słowo” – nietrywialne idea wyraża poeta. Co za tym stoi? Spróbujmy wyjaśnić, bo za nim jest głęboki sens.

Na problemie raz wyczerpująco pisał Fiodor Tiutczew: „Myśl wyrażona jest kłamstwem.” Mimo wszystko, większość ludzi nie potrafi zwerbalizować swoje prawdziwe cele i pragnienia, i je ukryć. Mądrość mówi, że na początku tworzenia się Słowem. Jest oczywiste, że nie powinno być kłamcą. Ludzie szósty wyścig zdecydowanie trzeba go przezwyciężyć.

Dana Sideros. „Życie na ścianie”. Akcja opowieści

Dyskusja na temat Mary Kustovskiy tylko jako poeta byłoby błędne. W swoim portfelu i twórczej są prozovye rozwój i opublikował grę o nazwie „The Wall żywych.” W nim jest coś wiecznego, które nie powinny być deptane cywilizacja: duchowość, pozwalając ludziom nie zapominać, że są one – ludzie.

To wzruszające dzieło pogrąża nas w tajemnicę ludzkiej egzystencji. Dać mu podsumowanie. W małym miasteczku mieszka babcia Taisa i wnuków – Twenty Ksenia i jej starszy brat Anton. Okazało się, że ich matka umarła. Mają inny wujek, babcia, syn Tais, Vladimir, który mieszka na drugim końcu kraju.

Pierwsza scena spektaklu odbywa się w kawiarni, gdzie zaprosił babcia i wnuki na ich ślub kuzynki, drugi kuzyn Susie – Lera. W kawiarni na ścianach wiszą portrety artystów. Xenia mówi, że na jednej ze ścian – artyści żyją, a po drugiej – pochivshie. Określa swoje przypuszczenia w miejscach, reżyser, ubrany w „szarej spodnie i koszulę wyjętą”. Uśmiechnął się i powiedział, że taka kolejność, w rzeczywistości, on wprowadzony. Na ślub z babcią dzieje zmętnienie świadomości, krzyknęła głośno, mówiąc ludziom, że jest ślad. Jej wnuki są bused domu.

Człowiek objawia się przed śmiercią

babcia Taisa za, czuł, że wkrótce umrze. Mówiła o tym w przeddzień jego dziewczyną – sąsiada Rae, który poradził jej, aby przymocować i czekać na przyjście syna Włodzimierza. Jednak jest to obiecujący zobaczyć moją matkę, że nie powstrzymać słowa.

Problemy Thais zacząć świadomości i pamięci, to prezentuje się młody. Pierwsze odcinki o charakterze tymczasowym. Wynajęła Nurse – nieczuły, brzydki, stary, ale wytrzymały kobieta Irina.

Lekarze mówią, że jej babka lewo Tais żyć tylko kilka dni. Ksenia postanowił ponownie zadzwonić stryj Vladimir, przyjść do pożegnać umierającego rodzinnym człowiekiem. Jednak lenistwo eksponat duszy, nie pragnie opuścić swój dom, swoją strefę komfortu. Następnie z ust obojętny, kochającej babci Susie podnieceniu wyciągnął te słowa, które są warte ich cytowane.

W tych dniach Tais na chwilę wydaje się, że ona jest dziewczyną z dziewiętnastu, a następnie – dekada nastolatek. Spokojny, miły, cichy babcia zaskoczyła swoich wnuków, właśnie dowiedział się o jej trudnej biografii. Straciła w czasie przeżywa znowu przed oczami Susie i Anton tych wydarzeń, które przeżyły: stalinowskie represje, aresztowania i kary strażników biedy. Znów przenosi ciężar wojny: zamach, śmierć męża wojnie z przodu, głód, pusty herbata bez cukru …

Finał play

Ksenia udało, to jednak do osiągnięcia duszy wujka. Przyszedł i pożegnaliśmy się z moją matką. dramat rodzinny pokazał znaną prawdę: jeśli rodzina człowiek coś się dzieje, każdy względem swego pokazuje swoją wartość jako człowieka.

Spektakl kończy się obudzić, przekazując tym samym kawiarni jak wesele. Ksenia substytut oprawiony portret aktorki mieszka u babci w młodości.

Po pamiątką właściciel kawiarni mówi, że jest, ale po zastanowieniu, nie pozostawia na ścianie portret.

Metafory od Dana Sideros

Dla fanów wierszami poety poezji w jednym dotknięciem, półobrót wywołują żywe, niezapomniane obrazy. „Topole skazany”, „zakresy oprawach skórzanych”, „schronienie bezdomne książki”, „kadzidło – pas ojca”, „Szczęście jest zawsze głupi i niezdarny” – taki mały pozostawia swoich czytelników Dana Sideros.

Jej wiersze są melodyjne i zezwolić wszystkim obrazowo wyobrazić. Wszystkie utworzone dzięki jasności i jednoznaczności nie ucieka z pamięci!

wniosek

Miło wiedzieć, że w naszym próżno czasu, ludzie lubią dobrej jakości pisanie od serca literatury współczesnej. Jest to oczywiste na podstawie liczby odpowiedzi na Livejournal, które daje ciepło i wdzięczność Dana Sideros. Informacje zwrotne jest bardzo ważne dla poety-demiurga, oszczędny w swoim własnym świecie, dziś gotowi do zmian ewolucyjnych i ich pragnienie. Dlatego, drodzy czytelnicy, nie skąpić na nich miłe słowa, które inspirują.

W jeszcze mały, ale pojemny poetycki światowej Marii Kustovskoy jest częścią jej duszy, inspiracji, nerwu. Jest atrakcyjna, nie jest możliwe, aby wykonać rymy dotyka duszy jak dla wody źródlanej. Uzyskano ją i grać. Żałuję, że ci, którzy są pisane „na stole” wkrótce zadowolony wielbicieli jej twórczości.

Powodzenia, Dan Sideros, radość, szczęście i kreatywność kobiet! Nie jesteś jednym z tych poetów, dla których cisza – złoto, aby stworzyć!