565 Shares 8929 views

Wizytówki dla konkursu: zasad sporządzenia

Każde wydarzenie masowe twórczej, która jest udziałem przedstawicieli różnych zespołów lub drużyn narodowych, nie bez tradycyjnego „miłości”. Wizytówki dla konkursie są przygotowywane zgodnie z tematem imprezy, ale ich głównym zadaniem – aby dać pełny obraz uczestników. Przygotowując skrypt to „miłość” ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad, a następnie, bez względu na temat konkursu można dokonać żywy wrażenie na publiczności i jury.


Korzystać z zaawansowanych technologii multimedialnych

Wizytówki dla konkursu – twórczej lub naukowej – może być przygotowany w formie prezentacji, pokazów slajdów lub wideo. Zaletą tej prezentacji jest to, że wyklucza możliwość awarii z powodu niepokojów. Również zawodnik ma możliwość odwołania się do fachowców w tej dziedzinie, aby osiągnąć największy efekt.

humor

Zabawnych karty do konkursu będą odpowiednie, jeśli format imprezy pozwala. W większości przypadków, wymawiane pozytywne nastawienie z zawodników. Należy również pamiętać, że humor akcesoriów: czapki, peruki, maski i kostiumy – powinny być stosowane oszczędnie, zwłaszcza w zawodach intelektualnych. Tutaj najlepszym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie takich obrazów jak Harry Potter, Astrolog, mądrej sowy lub Smarty.

Treść i regulacje

Zbyt długo opony Performance Viewer. Lepiej przygotować nasycony pięć minut show, który łączy dane, muzykę i działania. Dlatego, aby wybrać optymalny wariant prezentacji, należy zbadać wszystkie dostępne karty skrypty. Konkurencja może mieć program wydajności lub wybrać najbardziej spektakularne momenty z archiwum i połączyć je.

muzyka

Nawet jeśli przeznaczono bardzo mało czasu na przygotowanie się do imprezy, zawsze można odebrać piękną melodię, aby towarzyszyć mowy monolog lub prezentacji. Wykorzystanie muzyki zwiększy wpływ psychologiczny na widowni z małą demonstrację. W konkursie każdy twórczy kierunek staje się odpowiednie włączenie do elementów scenariusza towarzyszeniem instrumentalnym. Podczas korzystania z muzyki w prezentacji, należy wybrać optymalny poziom dźwięku, który nie obniży podstawowych informacji.

poezja

Małe zwięzły wiersz może różnicować mały skrypt. Konkurs, w którym jedna osoba bierze udział, należy to pozytywny czterowiersz:

Doskonałe jury i publiczność wdzięczny!

Miałem okazję dziś zauroczą cię!

Proszę przyjąć moje wysiłki!

Pozwól mi tworzyć i zadziwi!

Na występy zespołu podejdzie następujący wiersz, który musi być podzielona pomiędzy wszystkich uczestników, a ostatnie słowo – recytować wszyscy razem:

Spotkaj się z nami weselić się ze śmiechu!

Nasza nazwa zespołu, powtórzyć echo!

Zabierz nas jak my,

I życzyć nam zwycięstwo i sukces!