337 Shares 8574 views

Które mają zastosowanie do świątecznym stole? Gotowanie mięsa w języku francuskim z ziemniakami i pomidorami

Jeśli jesteś zaangażowany w opracowanie menu na świątecznym stole i patrzeć na gorący posiłek, który będzie popularny wśród gości, należy zwrócić uwagę na mięso w języku francuskim z ziemniakami i pomidorami. W tym artykule, proponujemy wam szczegółowo swoją technologię przygotowania. Zgadzam się, bardzo niewiele osób może pozostać obojętny na apetyczny plastry wołowiny, wieprzowiny lub kurczaka, pieczone z soczystych warzyw. Rumianej ciasto ser dać przyjemność swojej pięknej i świąteczny wygląd.

Jak gotować smaczne mięso w języku francuskim z ziemniakami i pomidorami

Dla dużej części wziąć jedzenie:

 • 700 g wieprzowiny programowej (na przykład, szyjki macicy);
 • 3-4 dojrzałych pomidorów;
 • Półki ziemniaków;
 • Duża Cebula;
 • 200 g twardego sera;
 • majonez, łyżka oleju roślinnego, soli i przypraw do mięs.

Najpierw przygotować wieprzowiny. Mięso umyć, pokroić na kawałki a la carte i dobrą odpychają. Tak aby uzyskać jeszcze bardziej miękkie. Doprawić solą, posypać pieprzem lub specjalnych przypraw do mięsa. Ułożyć na blasze, który chcesz posypać olej roślinny. Cebule pokroić w dużych pierścieni i pomidorów – plastry. Ziemniaki obrać i trzeba pokroić w plastry. Na wierzchu kawałki wieprzowiny umieścić cebulę, a potem – pomidory. Ziemniaki – blisko mięsa. Teraz trzeba rozdać hojnie z majonezem, posypać obficie serem i umieścić w piekarniku przez 25 minut. Piec w temperaturze 180 ° 0. Po tym, wyłączyć piekarnik i niech danie stać przez piętnaście minut. Mięso w języku francuskim z pomidorami i ziemniakami gotowych. Można go stosować do stołu na dużym półmisku lub bezpośrednio na blasze. Porcje kawałki wieprzowiny i następnie gotowane danie z ziemniakami będzie najważniejsza potrawa na wakacje. Nie pozostanie obojętny nikt.

Jak inaczej można gotować mięso w języku francuskim z ziemniakami i pomidorami

Oczywiście, nie można wziąć jedzenie tłustych wieprzowiny jest w porządku wołowina, kurczak, indyk lub jakiekolwiek inne mięso. I można zrobić świetny posiłek i mięso. Weźmy na niego:

 • 5 dużych ziemniaki i pomidory 5;
 • 100 g startego sera;
 • 300 g mielonego mięsa, lepiej się mieszaninę wieprzowiny i wołowiny;
 • Cebula i kilka ząbków czosnku;
 • 70 g majonezu, może być więcej, należy kierować się własnym smakiem;
 • trochę soli, przyprawy i olej roślinny.

Mięso w Francuski (zdjęcia można zobaczyć po prawej stronie), przygotowany według receptury, można uzyskać bardzo miękkie i soczyste, ponieważ używamy farsz. Po pierwsze, cieszą się warzywa: ziemniaki, czyste i gotować aż pół, cebulę pokroić w drobną kostkę i dodać do zmielonego mięsa, posolić i dodać przyprawy. Ser ruszt. Super bulwy pokrojone na plastry o grubości 1 cm. Muszą one być umieszczone na płytce (smarowania niewielkiej ilości oleju). Po szczycie umieścić na kubku z pomidorów, następnie łyżeczkę mielonego mięsa. Teraz nasmarować naczynie z majonezem, posypać serem. Piec mięso francusku z ziemniaków i pomidorów wymaganych przez pół godziny w temperaturze 180-200 ° C. Po ozdobić zieleni i służyć. Teraz, że masz dwa wspaniały przepis na gorąco, to nie będzie już przeszkadzał na pytanie, co do poddania się świątecznym stole.