269 Shares 3293 views

Przegląd Kia Cadenza

Koreańskie samochody są bardzo popularne w Rosji, a marka Kia jest chyba liderem w swojej kategorii cenowej. Ta recenzja skupi się na samochodzie Kia Cadenza.


Dla pierwszych kierowców czasowych i ekspertów, model ten został zaprezentowany na wystawie w 2009 roku w Rijadzie (Arabia Saudyjska). Po samochód został przedstawiony opinii publicznej, poszedł do pracy na masową produkcję kilku miesiącach salonów wystawione na sprzedaż pierwszych próbek. Rozprzestrzenianie prowadzono w języku rosyjskim.

Model Cadenza: Zwięzły opis

Kia Cadenza – business class samochód dostępny w wersji sedan. Wyróżnia się z tłumu jest imponująca wielkość, on w końcu trochę mniej niż pięć metrów (4965 mm). Wysokości nieprzekraczającej 1475 mm, a szerokość – 1850 mm. Prześwit w samochodach – 137 mm, rozstaw osi – 2845 mm, a przednie i tylne toru są prawie identyczne, z tą różnicą, 1 mM (1601 do 1600 mm, odpowiednio). Pojemność zbiornika paliwa – 70 litrów, co wystarcza dla przedstawiciela tej klasy. Przestrzeń ładunkowa o standardowych wymiarach – 451 l.

Od 2009 do 2013 roku wydaliśmy 3 wersje tego samochodu. Z wyglądu nie były namacalne różnice, ale w części technicznej zmian pojawił.

projekt

Recenzje Kia Cadenza, której obie eksperci i kierowców potwierdzają stylowy i nowoczesny wygląd dekoracji. Samochód z zewnątrz wygląda śmiałe i jasne. Taka maszyna jest trudno przejść obok niego i nie zobaczyć. Firma starała się nie odchylać w zakresie cech zewnętrznych konwencjonalnych rozwiązań. I to jest zupełnie zrozumiałe. Samochód łączy w sobie sportowy charakter z elegancką linie. To jest tak jak kierowców.

Przód auta jest wykonany w „X” date stylu. Zdobi w środku kratki w formie nosa tygrysa, który kojarzy się z samochodu z drapieżnikiem. Dioda Kia Cadenza przypominają niezwykłe kropelkę i mgła, oprawionych przez chromowaną płytą, harmonijnie pasować do zderzaka. Tylna część wykonana jest mniej ekstrawagancki, ale też nie pozbawiony indywidualności. Pod zderzakiem afiszować dwóch rur wydechowych, które są nie tylko idealnie pasuje do projektu, ale również wydzielają przyjemny „ryk” dźwięk podczas jazdy.

Salon jest przestronny i wygodny. Tutaj, wszystkie szczegóły można zobaczyć styl. Szczęśliwi właściciele samochodów powiedzieć, że nawet podczas długiej podróży nie jest odczuwany dyskomfort.

wskaźniki techniczne

Z każdym nowym zużycia paliwa silnika rośnie, o czym świadczą opinie. Kia Cadenza najnowszej generacji znacznie wzrosła w siłę. Na przykład, „surowy” sprzęt miał silnik o mocy 200 litrów wskaźnika. a. Ten samochód może dość szybko przyspieszyć do 100 km / h w zaledwie 9 sekund. Ponadto, maksymalna prędkość większą niż 200 km / h.

Jeśli zdecydujesz się na zmianę z najmocniejszego silnika, jego moc wynosiła 300 KM i przyspieszenie do „setki” przeprowadzono sześć i pół sekundy. Samochód może uzyskać prędkość do 240 km / h. To urządzenie zużywa 12,3 litra paliwa w mieście. Warto zauważyć, że wszystkie samochody tego modelu wyposażonego w pełnych elektroniki, nawet hamulec ręczny – tylko jednego przycisku. Automatyczna skrzynia biegów.

funkcje konfiguracyjne

Ma swoje „chipów” w różnych modelach. Na przykład, wypełnienie wnętrza luksusowych przycięte w białej skóry, co jest dobrym kontraście do czarnego panelu sterowania. W modyfikacji, co jest niezbędne dla najbardziej komfortową jazdę, jest czujnik cruise-control i martwe. Niezależnie od konfiguracji samochód był dobry, więc nie można nawet powiedzieć od razu, że to koreański. Koszt takiego samochodu zaczyna się od 35 tys. Dolarów.

Prezentacja sedan 2016 Kia Cadenza

Został osiągnięty, Kia nie zatrzymał, i jest bliżej do 2016 roku ogłoszono nową markę sedan kadencji, który jest nazywany K7. Model nie jest gorszy poprzednicy, w pewnym sensie nawet lepiej. Około zachowane wymiary.

Najmocniejszy silnik ma pojemność 290 koni mechanicznych, jest również wyposażony w pistolet. Wyniki zostaną opublikowane 3 konfigurację, ale planowane jest więcej.
Nowy samochód otrzymał funkcję hamowania awaryjnego i nadzór niewidomych strefach. Korea Południowa rozpoczęła już kolejność samochodu, więc cena jest znana, który waha się od 25 do 32.500 dolarów. Sprzedaż samochodów w Rosji w tej chwili.