357 Shares 8467 views

Instrukcja naprawy Mitsubishi Lancer X

Mitsubishi Lancer X 2007 – Frank przełom. Samochód był bardzo oczekiwane i jego wygląd nie jest czymś, daleki od oczekiwań, przekroczyło je wiele razy. Jeśli poprzednia generacja był dobry bilans kompromisów, jest o wiele bardziej wyraziste i bardziej efektywny model roku 2007. Naprawa i serwis Przewodnik Mitsubishi Lancer X powie, jak radzić sobie z tym charyzmatycznym samochodu i usterek, które mogą wystąpić podczas pracy.
Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok, gdy Mitsubishi Lancer X, – samochód sportowy, który jest większy niż w niektórych modelach sportowych i dynamicznych. Więc wyobrazić sobie obraz szalonego i brawurową jazdę z dużą prędkością, lub udziału w wyścigach miejskich.
Szybka i do tyłu sylwetki kratki chłodnicy nachylenie, szeroki zestaw koła i reflektory drapieżnych – Mitsubishi Lancer X A przecież nic niezwykłego i awangardowy konserwatywnych nabywców. Tak więc okazuje się, że w normalnym sedan klasy C mężczyzny z prostego umysłu Schumacher, oczywiście, odbiera zarówno samochód sportowy.
Duże i aerodynamicznie skorygowana spoiler na dachu bagażnika, opływowy przedni zderzak i progi sprawiają Lancer X agresywne, ale jednocześnie pozostać w idei samochodów.
Ze względu na zwiększony do 4570 mm długości maszyny tworzy złudzenie optyczne – Szybkość cienkiej ciała. W ciągu ostatnich dziesięciu lat wielkość Lancer wzrosła o 30 cm Dzisiaj Lancer -. Najdłuższe konkurentów sedan. Dlatego wewnętrzne wymiary są całkiem przyzwoite.
Wersja krajowa Mitsubishi Lancer X różni się od amerykańskiej wielkim czarnym ustach. Centralna poprzeczka w kracie jest pomalowany na „naszych” samochodów w kolorze czarnym, a także w Stanach Zjednoczonych – w kolorze nadwozia. Są też inne drobne różnice w optyce, ale w zasadzie jest to, oczywiście, ten sam samochód.
Pojazdów z silnikiem o pojemności 1,5 litra i obsługi transmisji jest bardzo ruchliwy ze względu na to, że silnik jest szybko wydalany w brzęczenie dużą prędkością. 109 KM Ta jednostka napędowa nie jest wystarczająca do poważnej konkurencji. Jednak przemieszczenie silnika 2.0 litra, który ma 150 KM – bryłą. Samochody 2,0 litra wyposażono w przekładni bezstopniowej, dzięki czemu samochód lepsze przyspieszenie, mocno i bez zakłóceń. Podczas przyspieszania silnik ryczy dziko. Maszyny z silnikiem 1,5-litra samej procedury robi to znacznie ciszej. Miłośnicy sportów jazdy Mitsubishi Lancer X zachwyci sportowy akcent – samochody z CVT będzie wyposażony w łopatki zmiany biegów – przełącznik prędkości. Możliwe bez odrywania rąk od kierownicy, aby przełączyć się na niższy bieg podczas ruszania lub wyprzedzania, do silnika brzęczenie vysokooborotisty nie zatrzymał się na chwilę.
Należy zwrócić uwagę na specyfikę pracy wariatora, który pozwala połączyć zalety manualnej skrzyni biegów i „maszyna”. Zasada działania wariatora bezstopniową (CVT) – gładka zmiana przełożeń skrzyni biegów, który umożliwia korzystanie z charakterystyki silnika tak skutecznie, jak to możliwe. Ponadto CVT poprawia gładkość. Normal „maszyna” na długich podjazdach wielokrotnie trzeba przenieść na niższy bieg, a silnik nie może poradzić sobie z obciążeniem. W przypadku wariator prędkości silnika pozostają bez zmian, ponieważ przełożenie przekładni zmienia się w sposób ciągły w celu dostosowania do warunków jazdy.
Nowa generacja systemu CVT INVECS-III pozwala na dostosowanie pracy do stylu jazdy każdego kierowcy. Elektronika kontroluje sygnały sterujące i dokonuje odpowiednich zmian w podstawowym trybie pracy.
Bezstopniowa wariator posiada tryb sportowy sekwencyjną zmianę biegów ręcznie. Tryb ten tworzy efekt stosowania manualną skrzynią biegów dla tych, którzy cenią aktywny jazdę.
Najlepszy jest w Lancer – hamulce. Są przewidywalne i zrozumiałe, zapewniają dobre spowalniając cały przebieg pedału. Dozuje moc hamowania – prawdziwa przyjemność.
Znacząca różnica pomiędzy modelem z poprzedniej generacji jest również we wnętrzu. Nowe wnętrze jest więcej niż dobry: Wbudowane radio, wygodne i ładne kontroli i nowoczesnym wzornictwem.
Mitsubishi oferuje podstawową konfigurację zwaną Invite i Invite +. Wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację, ABS i EBD, przednie poduszki powietrzne, podgrzewane fotele, szesnaście-calowe koła i pełne koło zapasowe w bagażniku.
Konfiguracja Zaproś + widać wbudowane radio, skórzane koło kierownicy ze sterowaniem audio, dźwigni zmiany biegów ze skóry.
Mitsubishi Lancer X jest dostępny nie tylko w wersji sedan, ale również w tylnej części hatchbacka – Mitsubishi Lancer X Sportback.
Mitsubishi Lancer X – bardzo jasny, dynamiczny i sportowy sedan, która w pełni uzasadnia swoją wyrazistą zewnątrz tym samym charakterze. Samochód przeznaczony jest do jazdy Wentylatory, niezawodność i styl.