517 Shares 7637 views

Toyota Land Cruiser Prado 120 – bezkompromisowy ekstremal

Innowacyjna wersja samochód marki Toyota Land Cruiser Prado 120. Jak w przypadku każdego samochodu w swojej klasie to ma konkurentów, na przykład, Honda Pilot, Nissan Pathfinder. Jednak wciąż jeszcze legendarny Prado równe.


Nienaganna przyczepność nawet w miejscach, gdzie droga jest, z grubsza rzecz biorąc, nie istnieje. Wszystko dzięki jego doskonałe właściwości techniczne, które są łatwo przenoszone do rodziny Toyota Land Cruiser Prado 120 z pokolenia na pokolenie przez kilka dziesięcioleci.

Tylko jak często ten model na drogach, mówi, że w szanowanej japońskiej niezawodności i komfortu w Rosji.

Trochę o cechach technicznych samochodu. Zgłoszone w Japonii, podstawą tego modelu była platforma 185 th.

Toyota Land Cruiser 120 jest reprezentowana przez kilku typów silników: benzyny, oleju napędowego i turbodiesel atmosferycznym.

Automatyczna skrzynia jest na czterech poziomach, mechaniki – w pięciu krokach. Napęd pełne i trwałe – wspaniałe. Stały napęd już nie występuje u Europejczyków. Ten rozdziela moc napędu pomiędzy przednią i tylną oś. Okazuje się, że w proporcjach 40/60 – wygląda dość szybko. Aby zrównoważyć obciążenie, może być zablokowany, co zwiększa przepuszczalność.

Maksymalna moc Toyota Prado 120 wyciska 150 koni mechanicznych. Pojemność zbiornika dość duży, może pomieścić 87 litrów paliwa i smaru.

Niewątpliwie ważne promień skrętu, który wynosi 5,7 metrów. Jest to bardzo przydatne, jeśli nagle znaleźć się w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Ogromna zaleta tego off-terenówka – jest jego 220 mm prześwit. Waży całą tę zabawę w prowadzeniu prawie 2 tony, a dokładnie – 1920 kg.

I ile to piękno odbędzie? Długość samochodu cud 4715 cm, szerokość – 1875 cm, a wysokość – 1870 cm od wymiaru przedziału pasażerskiego, oczywiście, jest mniejsza niż :. długości 2520 cm wysokości, o szerokości 1535sm 1260sm.

Trochę o sobie komfort i wygodę pojazdu. SUV jest w pełni europejski design, komfortowe, wygodne i dość przestronne. Naturalnie, wyposażone w system klimatyzacji, są okna z zainstalowanym systemem audio z minimalną ilością przycisków przeciwzaciskowej istnieją tylko dziewięć.

Toyota Land Cruiser Prado 120 – to wszechstronny samochód, który nie ma wad i jest wart swojej ceny, że o to poprosić.

Samochód należący do klasy wykonawczej, jednak może on być stosowany na wycieczkę do lasu, na przyrodzie. Na przykład, w lesie, aby pomóc niezależne zawieszenie przednie i pół-niezależne – tył. Oczywiście, że nie odbędzie się bez utraty rosyjskich dróg, ale nie są tak zauważalne. Imponujący widok z drogi „zbiornik” chroni przed bespredelschikov na drodze i pozwala uzyskać snobistyczny inne modele. Bardzo przestronne wnętrze, z co najmniej charakteru ogromnej firmy, nawet w przedszkolu na spacer. Ten samochód jest przeznaczony na dowolny cel, poza tym wyjątkowy jest bezpieczny i stabilny. Idealny zachowuje się przy dużych prędkościach. Izolacja akustyczna oraz przestronny bagażnik uzupełniają zalety tego samochodu. W przypadku dłuższych dystansach – bardzo ekonomiczny pojazd.

Jedynym problemem dla fanów „agitatorów” – trudno znaleźć Toyota Land Cruiser Prado 120 z manualną skrzynią biegów. Ale jak to mówią, co niemożliwe – możliwe.