849 Shares 2480 views

Szkolenie EMC: Opinie lekarzy, program i skuteczność

Istotą treningu EMS jest to, że podczas ćwiczeń przeprowadzono procedurę elektrostymulacji. Każdy wie, że podczas treningu mięśnie są ograniczone. Mikrodrgania EMS-technologia może poprawić poziom redukcji. Tak więc, proces mięśni budynku (lub utrata masy ciała) występuje kilka razy szybciej z powodu wysiłku EMC. Recenzje tego obszaru tylko pozytywne.


Docieramy do sedna

Electromyostimulation jest kierunek medycyny regeneracyjnej, która ponad 15 lat aktywnie stosowanych w branży fitness.

elektromyshechnoy sposób stymulacji jest zmniejszenie masy mięśniowej, gdy dotyczy wszystkich bodźców. Może to być sygnały elektryczne, które pochodzą z komórek nerwowych podczas ćwiczeń. EMS-technologia odtwarza ten proces, tylko sygnał jest w tym przypadku specjalnego urządzenia. Przewód służy specjalny kombinezon, w którym elektrody są szyte. Pozew nie powinny zostać usunięte w trakcie całego szkolenia EMC.

Zgłoszenie jako trenerzy i klientów, że można pracować wszystkie mięśnie w tym samym czasie, w tym mięśni stabilizujących, które są zawsze trudne badano, aby usunąć bóle pleców, obrzęki nóg. również osiągnąć działanie przeciw cellulit, poprawia elastyczność skóry z powodu złożonego oddziaływania. Stymuluje metabolizm w organizmie z powodu wysiłku EMC. Testowanie sportowców fryzjerzy w różnych centrach fitness pokazał swoją bezwarunkową efektywność.

Określić tajemnice sukcesu

Przychodzi do nas z wysoką wydajnością sportu, praktyka ta staje się coraz bardziej popularne. Z jego pomocą sportowców w celu zwiększenia ich wytrzymałości, szybkości i wytrzymałości wydając minimum czasu. W celach terapeutycznych, jest on stosowany, aby pomóc pacjentom w rehabilitacji po urazach. Centra fitness uciekają się do pomocy w celu zwiększenia jego metabolizm, co przyczynia się do szybszego wzrostu mięśni i utrata masy ciała.

W związku z tym treningu jest aktywna przez około 90% wszystkich mięśni ciała. Metoda EMC wzmacnia mięśnie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. EMS-szkolenia są uważane za nawet 18 razy bardziej skuteczna. Zwiększa to prędkość przepływu krwi. Recenzje EMS treningu powiedzieć, że są one korzystny wpływ na skórę, zmniejszają podskórne złogi tłuszczu powodują cały organizm tonu. Już po pierwszym treningu będzie odczuwalny wigor i lekkości.

Nawiasem mówiąc, czas trwania treningu zawsze będzie średnio 20 minut. Ze względu na swoją wysoką intensywnością, która jest wystarczająca do uzyskania pożądanych wyników.

Uczenie zasadę procesową

Wszystkie szkolenia EMC prowadzony z osobistym trenerem. Symulator jest skonfigurowany na podstawie zadań i możliwości klienta, więc można powiedzieć, że to szkolenie osobiste. Maksymalna grupa może składać się z 2-3 osób o podobnych celach szkoleniowych.

Szkolenie EMC, prawdziwe opinie, które całkowicie pozytywna, może być różna: od statycznych callanetics i kończąc trening interwałowy o systemie „Tabata”.

przymierzyć garnitur

Waga kostium dla EMS-szkolenia około 3 kg. Należy umieścić na bardzo napięty, pozostawiając jedynie możliwość oddychania. Rozmieszczone na elektrodach kostium płytowych. Z symulatora jest zasilane prądem i impuls, który stymuluje mięśnie.

Pierwsze odczucia są podobne do wibracji i wstrząsów od drobnych igieł. mrowienie poziom zależy od intensywności i częstotliwości impulsów w całym strumieniu treningu EMC. Odpowiedzi wskazują, że częstość tętna może być zmieniana na podstawie celów i przygotowanie zaangażowanych.

Zaangażowany do wykonywania podstawowych ćwiczeń, generując napięcie, jak to możliwe. Sekretem jest, że „skhalyavit” nie będzie działać. Ćwiczenia na symulatorze EMS – to praca z wysoką wydajnością.

Patrzymy na wszystkich rozumieniu

Skuteczność szkolenia jest wysoki. rutynowego treningu, który trwa średnio 20 minut, może z powodzeniem zastąpić sesji pół godziny w siłowni z trzech podejść. Podczas jednej sesji na symulatorze EMC pracował ponad 500 mięśni. Innymi słowy, co skraca czas szkolenia i, oczywiście, zwiększa jakość i produktywność.

Plusem:

– wzmocnienie układu mięśniowego;

– w konsekwencji – wyrównanie kręgosłupa;

– optymalizacja układu limfatycznego;

– poprawa krążenia mózgowego, etc …

Mamy rozwiązywania złożonych problemów

Kiedy robi symulator EMC może osiągnąć wszystkie zadania. Przez te szkolenia zwiększa wytrzymałość, siłę, zwiększa ogólny ton ciała. Jest to potężny efekt antycellulitowy, przyspiesza przemianę materii, w tym utratę tłuszczu. Podczas jednej sesji można stracić do 500 kalorii.

Oczywiście, właściwe odżywianie należy przeznaczyć na specjalnym miejscu. Bez przestrzegania diety, reszta jest niemożliwe do osiągnięcia pożądanych rezultatów, a co najważniejsze, zachować je.

Zdajemy sobie sprawę z przeciwwskazaniami

EMS-szkolenie nie jest wyjątkiem, a to ma pewne ograniczenia:

– ciąża;

– miesiączki;

– implanty w okolicy serca;

– niewydolność serca;

– obecność metalowych płytek w organizmie.

Stosuje stymulacja o niskiej częstotliwości nie jest szkodliwa dla organizmu. Wzmacnia tylko pęd przechodząc do mięśni.

Takie szkolenia mogą być przeprowadzane regularnie. Pozwalają one uzyskać pożądane rezultaty w bardzo krótkim czasie, ale aby utrzymać formę zaleca systematyczne badania. Że wszystko jest takie same jak w konwencjonalnym ciągu występuje szkolenia szkolenia EMC.

Recenzje lekarze mówią, że przepuklina wystaje wskazanie do szkolenia na symulatorze EMC. Oczywiście, powinno być określone przez lekarza, ale dana technologia jest precyzyjnie zaprojektowane dla optymalnego odzysku tego typu kontuzji.

Oprócz treningu na symulatorze EMC bezpieczniejsze w porównaniu do konwencjonalnego treningu w hali. W hali można dostać poważnie rannych w pracy z ciężarami. Wszystkie ruchy są naturalne w kolorze EMC.

opinia learning

Prawie wszystkie opinie klientów – na rzecz szkoleń EMC.

Zdecydowana większość klientów powiedzieć, że szkolenie to pozwala im poprawić elastyczność skóry noga problemów, a także pomaga pozbyć się cellulitu.

Wielu klientów są zachwyceni szkoleń EMC, bo tylko trzy klasy zauważą wygląd ulgi mięśni.

Ponadto, większość mówi, że to szkolenie jest doskonały i jest idealny dla osób, które nigdy nie zaangażowanych w fitness. Prawie wszyscy klienci mają do powiedzenia, że na początku szkolenia czuł dziwne odczucia w związku z pojawieniem się impulsu mrowienie, ciężki strój. Ale te uczucia zniknęły szybko, ponieważ jest jasne: wszystko jest pod kontrolą. Ze słów wielu klientów, obecność licznych trener daje poczucie indywidualności.

Wszyscy klienci są regularnie uczestniczy w siłowni, a więc nic nie z treningu na uboczu spodziewać. Ale dzień po treningu EMC prawie wszystko czuł każdy mięsień jego ciała, i to było wspaniałe uczucie. Szkolenia dla wszystkich klientów nie były daremne.

Ale część klient widzi tylko negatywne – koszt EMS-szkolenia, wizyta, która nie może sobie pozwolić każdy.

Spójrzmy na pozytywne opinie. EMS Fitness Studio jest jednym z pierwszych, którzy prowadzą takie szkolenie. Studio specjalizuje się w szkoleniu EMC.

EMS Fitness Studio klienci, który znajduje się w Sankt Petersburg, Newski pr., 51, mówią, że chodzą do szkoły tylko miesiąc, ale udało nam się uzyskać wyniki, które musiałyby osiągnąć na siłowni przez co najmniej sześć miesięcy. Wszyscy klienci EMS Fitness Studio są zadowoleni, że odkrył te treningi.

Opinie lekarzy są jednak mieszane. Większość lekarzy zgadza się, że popularyzacja metody EMS, który jest podobno zdolny do 20 minut ćwiczeń raz w tygodniu w celu utworzenia silnego gorsetu mięśniowego – tylko chwyt reklamowy.

Lekarze mówią, że metoda jest skuteczna tylko EMC dla pacjentów, którzy są sparaliżowani i nie mogą poruszać się niezależnie. Elektrostymulacja mięśni w tym przypadku może podnieść swój ton, ale w żadnym wypadku nie zwiększyć rozmiar mięśni, spalić tłuszcz, a nawet więcej, aby być substytutem dla pełnego treningu.

podsumowując

Jak każdy inny, EMC wymaga systematycznego szkolenia, zgodności z tymi samymi założeniami (właściwą dietę, styl życia, dobry stosunek pracy i wypoczynku). Zgodnie z tymi ramami, symulator EMC szybko osiągnąć swoje cele i zachować kształt.

Pomimo mieszanych opinii lekarzy, możemy powiedzieć, że szkolenie to nadal daje dodatkowe obciążenie mięśni, to jest to właściwy sposób życia, żywienia zredukuje czas, aby stworzyć piękne ciało.

Można powiedzieć, że trening EMC, który recenzje Tylko pozytywne, nie dla leniwych, ale dla tych, którzy żyją w szaleńczym rytmie miast, ale oglądanie ich zdrowie.