379 Shares 3550 views

Rosyjski pomocnik Igor Kireev

Igor Kireev – to rosyjski piłkarz grający dziś na „Rostov”. Wkrótce będzie on 25 lat, i będzie go w optymalnym stadium rozwoju piłki nożnej. Igor Kireev wystaje na prawej pomocnika i prawego skrzydłowego, ale może być również używany jako centralny przodu.


Początki kariery

Igor Kireev urodzony 17 lutego 1992 roku w rosyjskim mieście Zheleznogorsk, gdzie zaczął grać w piłkę nożną. Jednak nie było żadnych perspektyw, więc w wieku 12 lat Igor oglądał w Moskwie „Spartaka”, gdzie został przyjęty. Przez cztery lata grał w drużynie młodzieżowej i zadebiutował w podwójnym „Spartakus” w 2009 roku. Igor Kireev spędził 19 mecze w swoim pierwszym sezonie w zespole rezerwowym, został oznaczony przez dwóch bramek w ciągu najbliższych dwóch sezonów, ma on również otrzymał wystarczającą praktykę mecz, rozegrał 46 meczów i wyróżnił siedem bramek. Jednak w pierwszej drużynie przez cały ten czas miał tylko jeden mecz, więc w 2012 roku, została przekazana „Rostowa”, który jest również, że gracz jako rezerwista.

Kariera w „Rostov”

Jeśli masz wystarczająco dużo praktyki mecz, w dwóch egzemplarzach „Rostov” sytuacja pogorszyła się w podwójnym „Spartakus” Igor Kireev (piłkarz, który jest absolwentem klubu). Udał się do swojego pierwszego sezonu na polu tylko osiem razy, a w drugim – 13, ale w drugim grał tylko połowę sezonu. Zarząd klubu zdecydował, że lepiej byłoby dać młodych graczy do wynajęcia, aby zobaczyć, co on może zrobić. Tak więc, w zimie 2014 Kireev ukazał się w „Spartakus”, ale nie z Moskwy, ale z Nalczyk. Tam spędził 12 meczów i strzelił trzy gole i zrobił dobre wrażenie. W lecie tego roku został wysłany do wynajęcia w permu „Amkar”, który rozpoczął się całkiem dobrze. Wyszedł na boisku 15 razy, strzelając dwie bramki, ale po tym otrzymał najpoważniej rannych piłkarz – do zerwania więzadła krzyżowego. W rezultacie, był traktowany przez sześć miesięcy, przechodząc skomplikowaną operację w Niemczech.

Stan w momencie

Wracając do „Rostov” Kireev zadebiutował w pierwszym zespole jako substytut tylko jedną minutę. Po tym, cały czas był w rezerwie, ale nigdy jeszcze raz i nie padł na polu. W tym sezonie, sytuacja zaczęła się zmieniać stopniowo – Igor grał 11 mecze, a prawie wszystko zaczęło się w pierwszym składzie. Nawet zadebiutował w Lidze Mistrzów, nadchodzi jako substytut w kwalifikacyjnym meczu przeciwko „Anderlecht”, a następnie będąc w pierwszym składzie na mecz fazy grupowej przeciwko „Athletics”. Tak więc, być może, wkrótce Kireev zagra na nowy poziom.