348 Shares 7168 views

Gospodarstwo łowieckie "Ozernoe", region Kaluga: jak dotrzeć, opisać, zakwaterowanie

Podczas planowania urlopu rodzinnego lub wakacji z przyjaciółmi w przyrodzie konieczne jest podanie wszystkich szczegółów, zapoznanie się z warunkami życia i wypoczynku. W takim przypadku będzie można stworzyć warunki do prawidłowego odpoczynku dla każdego. Przecież preferencje smakowe są różne dla wszystkich ludzi.


Wędkowanie czy polowanie to ekscytujące zajęcia. Jednym z najlepszych kompleksów, które pozwalają spędzić wolny czas na ulubionym hobby jest "Ozernoe" – farma myśliwska. Region Kaluga jest miejscem, w którym się znajduje. Tutaj powstają wszystkie warunki, dzięki czemu odpoczynek rodzinny jest wygodny i jasny. Opinie użytkowników pomogą zaplanować wakacje lub wypoczynek.

Informacje ogólne

которого представлено далее, находится всего в 100 км от столицы. Polowa farma myśliwska "Ozernoe" (region Kaluga), której zdjęcie jest poniżej, znajduje się zaledwie 100 km od stolicy. Łączna powierzchnia wynosi 82 tys. Ha. Kompleks zlokalizowany jest w 4 dzielnicach: Medynsky, Iznoskovsky, Maloyaroslavetsky i Borovskoye. Główna część terytorium pokryta jest drzewami iglastymi i liściastymi.

Również ta miejscowość charakteryzuje się obecnością licznych dopływów Oki. Niektóre z nich są raczej głębokie (Shan, Puddle). Małe stawy – Bulls, Trubenko, Mezhiha. Jedną z atrakcji tej farmy myśliwskiej jest jezioro reliktowe o nazwie Sosnowiec. Powstał w okresie polodowcowym.

Rogozinsky staw jest największym na tym terytorium. Jego powierzchnia wynosi ponad 30 hektarów. W dwóch innych jeziorach, Dyldinsky i Golovinsky, rybacy ryby leszczyny, karpiowaty karacz, karaluch, okonia, karp, pstrąg i inne gatunki przedstawicieli podwodnej fauny.

Główne cechy kompleksu

Wielu miłośników połowów takich jak polowa farma myśliwska "Ozernoe", rejon Kaluga. Odpoczynek jest znany ze swojego komfortu. To będzie akceptowalne dla całej rodziny. Aby to zrobić, goście mają możliwość osiedlenia się w jednym z dwóch kompleksów znajdujących się na terenie. Są to obozy "Central" i "Gireevo".

Ci, którzy pragną aktywnie spędzać urlop, mają możliwość zamówić wszystko, co niezbędne do pełnoprawnego wędkowania lub polowania. Linia brzegowa ma wiele mostów, z których łatwo jest złapać spinning lub inne narzędzia. Na terenie znajdują się mangal i arbours.

Wygodne ścieżki są przystosowane do wejścia i podejścia do zbiorników. Wszystkie warunki są przewidziane do przetwarzania połowu. Na grillu można gotować mięso lub ryby. Również na terenie farmy łowieckiej odbywają się zawody sportowe w rybołówstwie.

Wynajmowanie zapasów

которого очень разнообразны, позволяет воспользоваться прокатным инвентарем. Gospodarstwo łowieckie "Ozernoe" (region Kaluga), których usługi są bardzo zróżnicowane, umożliwia korzystanie z taboru kolejowego. To sprawi, że wakacje będą jeszcze jaśniejsze. Za symboliczną opłatą można wynająć takie urządzenia do połowów, jak łodzie na wiosła, spinning, podsak, klatkę, a także płaszcz przeciwdeszczowy.

Jeśli reszta rodziny nie chce spędzić dzień na stawie z wędką w dłoniach, mogą chodzić na spacer w lesie. W tym celu rower jest dostępny do czasowego użytku. Możesz również wynająć samochód, quad bike, a nawet snowmobile.

Można również zagrać w tenisa stołowego, badmintona lub szachy. Na terenie znajduje się plac zabaw i mini-ogród zoologiczny. Dzieci mogą patrzeć na takich przedstawicieli fauny jak wiewiórki, strusie, kurczaki, bażanty, pawie. Na terenie znajduje się stocznia koni. Ci, którzy chcą, mogą pójść na spacer w okolicy na koniu.

Warunki życia

Doskonałym miejscem do wypoczynku będzie "Ozernoe" (polowanie), rejon Kaluga. тут известны своим повышенным комфортом, они хорошо продуманы. Warunki życia są znane ze względu na zwiększony komfort, są dobrze przemyślane. Każdy może znaleźć odpowiednie zakwaterowanie dla siebie.

Koszt pokoi zależy od dnia tygodnia (dzień wolny od pracy). W wakacje na mieszkania będzie musiał zapłacić więcej. Pokoje hotelowe są udostępniane zwiedzającym kosztem 2,5 tys. Rubli. Dziennie. Jest wszystko, czego potrzebujesz na dłuższy pobyt. Na terenie kompleksu znajduje się wiele elitarnych budynków. Niektóre z nich mają dostęp do własnej plaży. Są domy z wanną.

Jak tam dotrzeć?

Po pewnej trasie przejedziesz się do miejsca, gdzie znajduje się gospodarka łowiecka "Ozernoe" (region Kaluga). в эти края, подскажет руководство побывавших здесь гостей. Jak dotrzeć do tych części, przewodnik pokaże gościom, którzy odwiedzili tutaj. Konieczne jest poruszanie się po autostradzie w Kijowie. Ruch nadal trwa do wskaźnika do Borovska. Pojawi się w mieście Nara (53 km od Moskwy). Następnie należy wejść do regionu Kaluga. Po drodze będzie motel "Douglas".

Od znaku do Borovska skręcić w prawo. Następnie musisz przejść na skrzyżowanie, skąd znowu skręcić w prawo. Po drodze osada Ermolino spotka się. Skręć w lewo tutaj. Kontrola prędkości jest możliwa. Po lewej stronie będzie pobożny klasztor Pafnovieva Borovsky . Powinien iść prosto, przechodząc przez wioskę Roshcha. Kiedy most nad rzeką spotyka się. Protva, droga wzbije się na wzgórze. Musisz iść prosto.

Po zejściu, nastąpi ostry obrót. Po tym musisz iść prosto na drogę asfaltową. We wsiach jest ona poważnie uszkodzona. W tym celu należy przygotować, przejechać przez Tishnevo, Korostelevo, Dildino i Fedorino. Na skrzyżowaniu, które prowadzi do Korostelevo, musisz iść w lewo. To główna droga.

Wędkowanie latem: recenzje

имеют положительные. Gospodarstwo łowieckie "Ozernoe", opinie regionu Kaluga są pozytywne. Goście twierdzą, że administracja kompleksu daje możliwość uprawiania ryby przez cały rok. Latem i wiosną zachowuje się bardziej aktywnie. Dlatego właśnie w sezonie ciepłym większość turystów przyjeżdża.

Ludzie lubią to, że mogą tu łowić w jednym z naturalnych lub sztucznych stawów. Ceny w tym przypadku różnią się również w dni powszednie i weekendy. Wśród zalet jest to, że personel monitoruje populację ryb w stawie. Często w jeziorze zasadza się wiele różnych rodzajów smażenia.

Oceniając opinie turystów, koszt połowów zależy od dnia tygodnia i rodzaju stawu. Cena wywoławcza za dzień wynosi 1000 rubli. W dzień roboczy i 1300 rubli. W weekend. Prędkość połowu wynosi 5 kg. Dzieci poniżej 12 roku życia mogą bezpłatnie uprawiać ryby.

Opinie o zimowych połowach

приглашает к себе гостей круглый год. Gospodarstwo łowieckie "Ozernoe", region Kaluga, który może się pochwalić, zaprasza do zwiedzania przez cały rok. Świadectwa wskazują, że w zimie ryba jest mniej aktywna, ale przyjemność z jej łapania nie zmniejsza się. Pracownicy kompleksu w tym sezonie oceniają grubość lodu na zbiornikach. Dopiero potem można wyruszyć na takie połowy dla gości.

Bezpieczeństwo podczas połowów zimą jest przede wszystkim. Ale według turystów złapać bogatych. Na życzenie gości szefa kuchni może gotować ryby z ulubionych potraw gości. Połów można palić, smażyć na grillu. Zarówno latem jak i zimą pracownicy łowcy monitorują wystarczająco dużo ryb w zbiornikach. Dlatego każdy odwiedzający nie pozostanie bez połowu.

Zasady wędkowania

Aby odpocząć na prezentowanym kompleksie było wygodne, należy przestrzegać zasad ustalonych przez "Ozernoe", farmę łowiecką. Region Kaluga to piękny region, bogaty w rozmaite flory i fauny. несколько требований, которых следует придерживаться при выуживании из воды рыбы. Istnieje jednak kilka wymogów, które należy przestrzegać podczas połowów ryb.

Tak więc, bilet otrzymany podczas wizyty w kompleksie, konieczne jest zaoszczędzenie przez cały okres pobytu. Oznacza to wybór miejsca do połowów. Na wędkowanie można korzystać z 2 wędek i 1 przędzenia. Zezwolenie określa limit połowowy dla niektórych gatunków ryb.

Pływanie w wodach, gdzie dokonywane jest połowy, jest zabronione. Ponadto nie można przeszkadzać porządkowi publicznemu, głośno słuchać muzyki lub angażować innych użytkowników w inny sposób. Zanieczyszczenie stawów i budowanie ognia w niezidentyfikowanym miejscu jest surowo zabronione. Kara za takie naruszenia jest dość duża. одним из лучших вариантов для хорошего отдыха на лоне природы. Powyższe cechy rekreacji sprawiają, że polowa farma myśliwska "Ozernoe" (region Kaluga) jest jedną z najlepszych opcji na dobre wakacje w łonie natury.