497 Shares 1772 views

Centrum handlowe „Vegas” – największy kompleks rozrywki w Europie

Ogromna nowoczesna metropolia, gdzie życie nie kończy się na chwilę – to jest nasz wspaniały Moskwa. Miliony turystów przyjeżdża tutaj, aby zbadać jego atrakcji na własne oczy zobaczyć wielką stolicę Rosji.


I patrzeć jest coś. To miasto rozwija się tak szybko, że trudno nadążyć z narodzinami nowych nowoczesnych dzielnicach, które wyrosły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki placów, parków, stadionów, centrów handlowych.

Otwarty w 2010 roku, „Vegas” – centrum handlowe w Moskwie – bardzo szybko stał się jednym z najczęściej odwiedzanych w stolicy. Tu miłość do odwiedzenia nie tylko zwykłych mieszkańców miasta, ale także znanych artystów, polityków, biznesmenów. Ten unikalny kompleks, który zatrudnia ponad 300 butików, setki butików znanych firm. Do tej pory, centrum handlowe „Vegas” – to największy kompleks nie tylko w Moskwie, ale także w Europie. Odwiedzić przynajmniej raz w życiu i nigdy nie zapomnę. Wszyscy mieszkańcy Moskwy i wielu odwiedzających miasto słynie adres. Centrum handlowe "Vegas" to: Region Moskwa, 24 km Mkad Kashira Highway. Od stacji metra „Marino” do kompleksu handlowego Bezpłatny autobus. „Vegas” czeka na gości codziennie od dziesięciu do dwudziestu czterech godzin.

Jego powierzchnia jest podzielona na strefy, z których każdy wyróżnia się osobowości. Na przykład, istnieje obszar butiki, przejażdżki, bazary, obszaru, symulując średniowieczny zamek, etc.

„Vegas” to dwupiętrowy parking centrum handlowe, park dwupoziomowy rozrywki, diabelski młyn, wielki Ice Arena i upadek wieży. Kompleks znajduje się hipermarket, a gokart, kino z dziewięcioma pokojami.

„Vegas” centrum handlowe o powierzchni 480.000 metrów kwadratowych. Jak w słynnym mieście, to ma wszystko – zabawne, ekscytujące zakupy, różnorodne pokazy, nagradzanych restauracji. Tutaj nie spotkanie niespodzianka z publicznie ulubionego aktora lub słynnego polityka.

Centrum handlowe „Vegas” ma 3B nawigację i unikalną ścieżkę przestrzeni trzech poziomach. To sprawia, że niezatarte wrażenie na wszystkich gości kompleksu.

Siedem tysięcy robione na lampy i elementy oświetlenia, w tym „sztucznym niebie”, oryginalny system audio, który wyraźnie odróżnia dźwięk w oddzielnych stref, z których każda posiada własną listę utworów, zaznacz tematycznych platformy obrazów.

Nie zapomnij Twórcy centrum handlowego i jego młodych gości. Dla nich jest sala gier oraz specjalny klub – „przedszkole” na godzinę. Dzieci odgrywają w nim i czekać, aż matka wybiera niezbędnych zakupów.

Unikalny kompleks „Vegas” – jest miastem zakupy, dobry nastrój. Tu można kupić wszystko – od igły do samochodu. Firmy turystyczne natychmiast działać, banki itp akvazoosalon.

W 2011 roku centrum handlowe „Vegas” został laureatem dorocznej nagrody Moskiewskiego profesjonalny. Jest on uznawany za najlepszego kompleksu naszego kraju, która w rzeczywistości nikt nie jest szczególnie zaskoczony.