285 Shares 3757 views

Centra handlowe Rostov: adresy, godziny otwarcia, opinie

Rostów nad Donem jest duża metropolia. Jego populacja przekracza milion osób. Odległość od Moskwy do Rostowa jest trochę ponad tysiąc kilometrów. Jest to miasto chwały wojskowej i centrum administracyjnego.


Rostów nad Donem składa się z ośmiu regionów:

  1. Woroszyłow.
  2. Dzielnica kolejowego.
  3. Kirov.
  4. powiat Leninsky.
  5. Oktyabrsky.
  6. dzielnica Pervomaisky.
  7. Proletariacka.
  8. Radziecki.

Centra handlowe w mieście

Rostov położony jest na prawym brzegu rzeki Don. Miasto ma dużą liczbę instytucji edukacyjnych, muzeów, teatrów i bibliotek. Również w Rostowie istnieją duże centra handlowe. Konieczne jest, aby pamiętać, że oprócz miejscowej ludności, miasto przychodzi wiele osób. Na przykład, studenci lub osoby, których praca związana jest z działalności metropolii. Dlatego centra handlowe są bardzo popularne. Dla turystów i mieszkańców miasta może być trudne, aby poruszać się w wielu różnych kompleksów. Dlatego teraz spojrzeć na najbardziej popularnych centrów handlowych w Rostowie. Zaczniemy od tych, które są najczęściej odwiedzane przez mieszkańców, czyli duża.

"Horizon" kompleks. Opis instytucji

Kompleks handlowo-rozrywkowe „Horizon” (Rostów) jest jednym z największych w mieście. Istnieje około 300 sklepów znanych marek. Goście kompleksu mają możliwość zakupu towarów związanych z segmentu high-cenowym. Harmonogram od 10:00 do 20:00. Adres SEC: .. Itd Michael Nagibina 32, k 2 ..

Również duży asortyment masowego rynku firmy. Osiemnaście miesięcy temu, kompleks otwarto galerię z platformy, na której pojawią się nowe sklepy. Oprócz sklepów, w „Horyzoncie” (Rostów) posiada kręgielnię. znajduje się również centrum fitness. Jest wyposażony w basen. Są place zabaw dla dzieci.

Kompleks "Rio". Co to jest?

Kolejny duży kompleks o nazwie „Rio”. Centrum handlowe (Rostów nad Donem) położony jest w centrum miasta. Это современный комплекс с множеством магазинов и развлекательных зон. Adres go: ok. Michael Nagibina, 17. Godziny otwarcia: od 10 do 22. Jest to nowoczesny kompleks z dużą ilością sklepów i lokali rozrywkowych strefach. W butikach można kupić ubrania, buty, dodatki. ma również sklepach elektronicznych i duży supermarket. Jeśli mówimy o rozrywkę, kompleks ma lodowisko, kino, place zabaw dla dzieci, laser tag i labirynt laserowy.

Ośrodek posiada kopułę LED, które symulują nocnego nieba. Kopuła wygląda bardzo imponująco i przyciąga odwiedzających „Rio”. Centrum handlowe (Rostów nad Donem) posiada wygodny parking. Współpracuje również panoramiczne windy i schody ruchome.

Centrum handlowe „Babilon” (Rostów). opis

Kompleks ten jest przeznaczony do czasu rodziny. Ma około 100 sklepów i kilka restauracji. Centrum handlowe „Babilon” (Rostów) znajduje się w północnej części miasta, w dużej dzielnicy mieszkaniowej. Kompleks następujący adres: kosmonauci Prospect, 2/2 .. Harmonogram „Babilon” nie odbiega od harmonogramu innych centrów handlowych. Odwiedź tego kompleksu można z 10:00 do 22:00. Z centrum do kompleksu można dojechać w 10 minut.

W pobliżu znajdują się węzły komunikacyjne. Dlatego goście kompleksu można dojechać z każdej części miasta.

„Sokół”. Opis, sklepy

Centrum handlowe „Sokół” (Rostów) znajduje się na obszarze kolejowym miasta. Przeznaczona jest również dla rodzin. Znajduje się pod adresem: Strikes Prospect, 25. Harmonogram przedstawia się następująco :. od 8:00 do 23:00. Charakterystyczną cechą zespołu jest to, że jest bardzo piękna fontanna przed nim. Stał się jedną z atrakcji miasta Rostów. Tuż za fontanna wykonana jest parking oraz plac zabaw. W ośrodku można kupić produkty znanych marek. Oto ubrania, buty, tekstylia, działy biżuterii, supermarket i wiele innych. Można również kupić produkty dla osób, które uprawiają sport lub są uzależnieni od turystyki. Oprócz sklepów, kompleksu kinowego oraz place zabaw dla dzieci. Są też kawiarnie i restauracje, gdzie można zjeść, albo jedzą.

„Merkury”

Centrum handlowe „Merkury” (Rostów) otwarto w 1997 roku. Jest to budynek parterowy z dogodnych dróg dojazdowych. Kompleks ten jest uważany za bardzo popularny wśród mieszkańców miasta. Jest to ze względu na jego bardzo dogodnej lokalizacji. ул. Adres go Str. "Меркурий" построен на конечной остановке транспорта и находится в близости от нескольких районов города. Orsk, 31. „Merkury” została zbudowana na końcu transportu i znajduje się w odległości kilku częściach miasta. Parking w pobliżu centrum jest przeznaczony dla ośmiu samochodów. Zazwyczaj kwota ta jest wystarczająca dla gości kompleksu.

Kompleks obejmuje dużą liczbę sklepów. Ich liczba przekracza 300 sztuk. Są sklepy z innym segmencie cenowym. W kompleksie znajduje się również kawiarnia, bank, gdzie można wymienić pieniądze, studio, restauracja oraz sala jadalna. Harmonogram: 10 – 19.

odwiedzający opinii. Dlaczego popularne centrum handlowe w Rostowie?

Wszystkie centra handlowe w mieście są dość wygodne dla użytkowników. Jak mówią ludzie w takich instytucjach są wszystkie warunki do komfortowego rozrywką, rekreacją i zakupy.

Nowoczesny tempo życia ustawia szybkim tempie. Dlatego ważne dla ludzi, aby wszystko, co potrzebne jest w jednym miejscu jest. Innym ważnym faktem jest obecność w kompleksie działań i atrakcji. Na przykład matka może angażować się w zakupy, a dzieci – spędzić czas na placu zabaw. Oprócz zakupów, można zorganizować swój wolny czas w centrach handlowych. Na przykład, aby pójść do kina lub grę w kręgle. Zwykle centra handlowe Rostov wykonywać różne czynności. Dlatego jest bardzo korzystne dla nich, aby dokonać zakupów.

Również centra handlowe świadczą usługi, które uczynią kupują bardziej przyjemne, takie jak specjalne maszynowych wózki dla dzieci. Można je umieścić dziecko, to będzie ciekawe iść na zakupy z mamą. Jeśli zakupy trwa długo, można odpocząć i zjeść lunch lub kolację w kawiarni i restauracji, które znajdują się bezpośrednio w kompleksie. Centra handlowe Rostov dogodne tym, że w jednym miejscu znajdują się sklepy z różnych kategoriach cenowych. Dlatego, niezależnie od ilości pieniędzy, które dana osoba może wydać na zakup każdego odwiedzającego o kompleks nie będzie Twój sklep i kawiarnia. pasować masowe marki rynkowe dla małego budżetu. I osoby o wysokich dochodach można dokonywać zakupów w sklepach wysoka cena segmentu. Również centra handlowe Rostov uruchomienia sprzedaży. Można je kupić swoje ulubione pozycje z dużym dyskontem. Wszyscy ludzie cieszyć sprzedaży, niezależnie od ich dochodów. Gdy sprawa spada w cenie dwukrotnie, jego zakup daje podwójną przyjemność.

Ważnym faktem kompleksu popularność jest jego lokalizacja, wygodny parking i transport. Dlatego centra handlowe starają się zapewnić swoim gościom najwyższy komfort.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jakie są centra handlowe w Rostowie. Jak widać, wiele z tych miejsc. W związku z tym, można wybrać, na podstawie kolejności, w jakiej dzielnicy miasta żyją, i co trzeba.