639 Shares 8067 views

Montaż okien plastikowych z ich rąk: cechy procesu

Nie myśl, że plastikowe okna z ich rąk, aby ustawić trudne. Aby to zrobić, trzeba tylko trochę cierpliwości i dokładności. I nie może być potrzebna pomoc z zewnątrz. Problemy z instalacją mogą powstać tylko w przypadku, jeśli dom jest zbudowany z dziennika drewna.

Przede wszystkim konieczne jest, aby zebrać wszystkie potrzebne narzędzia: wiertarka, równe, szerokie dłuto i ewentualnie Nożyce. I nadal wymagają pianki, śruby, płytki metalu, za pomocą którego okno zostanie połączona z otworem, jak również małe klinów, które pomagają ustawić odpowiedni poziom. Wszystkie prace powinny być wykonywane w ciepłym sezonie, w przeciwnym razie jego jakość może być znacznie zmniejszone.

Jeśli przyniosły gotowego produktu, można zrobić to ustawienie. Naturalnie, nie powinno być demontaż okien plastikowych, które masz zamiar zmienić, a otwór jest przygotowany do pracy. Dokładnie sprawdź stoki: nie powinno być żadnych śmieci, zgniłych miejsc, nadmiar tynku. W razie stwierdzenia uszkodzeń, należy go usunąć. Należy również zagruntować otwierania specjalnej impregnacji ochronną.

Poniżej znajduje się wyciągnąć z ramy okna i zainstalować je w otworze. Wykorzystuje klinów i poziom. Ale nie mocno przykręcony produkt. Można to zrobić tylko wtedy, gdy okno jest ustawione prawidłowo. Pamiętaj: jeśli chcesz osiągnąć optymalną izolację cieplną, głębokość otworu powinna być prawidłowa. W tym celu należy zmierzyć i uzyskaną liczbę podzieloną przez 3.

Ponadto, montaż okien plastikowych z rękami pójść dość szybko. To wymaga wiercenia otworów w wybranych obszarach i umieścić w nich kotew. Wszystkie działania muszą być zaopatrzone przez pomiar poziomu produktu. Jeśli rama jest prawidłowo zainstalowany, można wreszcie dokręcić śruby.

Teraz montaż okien plastikowych z rękami obejmuje montaż szyb zespolonych. Powinny one być starannie opierając się o framugę i zabezpieczyć listew przyszybowych. Pierwsze elementy krótko mówiąc, a potem długo. Aby wynik zgrubienie w miejscu, trzeba gumowego młotka, który nie spowoduje uszkodzenia szkła.

Po zamontowaniu ościeżnicy pożądane jest usunięcie z powierzchni taśmy ochronnej. Jeśli tym razem nie jest zrobione, to będzie bardzo trudne do usunięcia. Na ramie ochrony przeciw wilgoci na wewnętrznej powierzchni może być wklejony specjalnej taśmy. Ponadto, montaż okien plastikowych z ich rąk zapewnia pieniące produktów. W celu lepszego pomocą przywiązanie do przejścia może być lekko posypać wody. Nie używaj zbyt dużo piany, gdyż zmierza do rozszerzenia. Jednakże, jeżeli połączenie pomiędzy ramą a otworem wystarczająco szeroka, trzeba będzie powtórzyć procedurę.

Ostatni etap, który obejmuje montaż okien plastikowych z ich rąk, to zainstalować umywalkę. Oczywiście, po wszystkie procedury wykonywane w celu dostosowania produktu. W zasadzie, to instalacja jest zakończona plastikowym okienku. Teraz można wykonać wykończenie stokach wykończenia. Powodzenia!