420 Shares 5187 views

Jak zrobić wzgórze narciarskich w kraju własnymi rękami

Alpine Hill jest jednym z trendów w projektowaniu krajobrazu, który ożywić strefie podmiejskiej. Jego układ najważniejsze – do przestrzegania wszystkich kanonów stylu, wybierając najbardziej kompetentnych nie tylko rośliny, ale również teren, na którym będzie wystrój. Oczywiście, nikt nie mówi, że nie można wziąć pomocy profesjonalnych projektantów, ale niezależne stworzenie tej piosence może przynieść prawdziwą przyjemność. Tak więc, jeśli zastanawiasz się jak zrobić alpejskiego wzgórza w kraju, zostanie opisany proces jej tworzenia.

wybierz miejsce

Do ogrodu alpejskiego trzeba wybrać dobre miejsce. Musisz przyjść do niej podejść wyprzedzeniem położenia przejść i ścieżek, a także wziąć pod uwagę czas, który powinien być oglądany z niewielkiej odległości, jak to możliwe. kierunek wschodni jest idealnym miejscem na pobyt, ważne jest, że nie było dobre oświetlenie. Jeśli mówimy o tym, jak uczynić alpejskiego wzgórza w kraju, ważne jest, aby zwrócić uwagę na konieczność przestrzegania minimalnej wysokości kompozycji, która jest licznik lub ogród skalny Rockeries ustaje. Konieczne jest, aby rozważyć podstawę roller coaster, że to ulga, jak również prawidłowe położenie kamieni. Powinny one zróżnicowane pod względem formy. Mówiąc o tym, jak zrobić w ogrodzie alpejskim wzgórzu, należy zauważyć, że najlepiej będzie wyglądał kamienie należące do różnych gatunków, w różnych kolorach. Mogą gromadzić się lub kupić gdzieś. Powinieneś wiedzieć, że granit prowadzi do utleniania gleby i skał wapiennych może mieć na wzrost roślin ucierpieć. Piaskowiec może być uznany najlepszym rozwiązaniem.

kończąc slajdy

Następnie, uporządkowanie kwestii „jak zrobić alpejskiego wzgórza w kraju”, należy mówić o układania kamieni. Należy zacząć od największego do umieszczenia na obwodzie, wdrażania stronę bardziej w dół. Wewnątrz ogród skalny powinien być wypełniony drenaż, który nie pozwoli wody na stałym poziomie. Ponieważ warstwa drenażowa okazała się dość dobrze pokruszona cegła, piasek i betonowego bloku. drenaż na górze mogą być pokryte ziemią, poziom, który musi pasować do poziomu kamieni. Kolumnę zagęścić wszystko tak dokładnie, jak to możliwe po, a następnie można wlać wodę.

Również uporządkowanie jak zrobić alpejskiego wzgórza w kraju, powinien mieć świadomość, że pojedynczy rząd kamieni nie jest ograniczona. Kolejny numer jest umieszczony w taki sam sposób, a następnie wszystko pokryte ziemią. Więc konieczne, aby kontynuować szczycie alpejskim slajdu. W tworzeniu piękna kompozycja pomoże fantazji, ponieważ nie istnieją żadne szczególne wymagania dotyczące wyglądu.

Alpine przesuń ręce: rośliny

Na wzgórzu obszary powinny być w postaci kieszeni, i gdzie będą sadzone rośliny. Konieczne jest, aby umieścić kamienie na obwodzie wybranych lokalizacjach, a następnie wypełnić otrzymane „kieszenie” ziemi. Dla tych alpejskich slajdy powinny dać pierwszeństwo dzikich kwiatów i krzewów. Będą one naturalny wygląd, podkreślając piękno kamienia. Po posadzeniu należy podlewać wzgórza, można również nawozy.