664 Shares 9589 views

Pług Winch własne ręce: rysunki. Jak zrobić wyciągarkę pług z rękami?

Jeśli trzeba zrobić wyciągarkę pług z ich rąk, narzędzie rysunki najpierw potrzebę rozważenia.

Cechy pług wciągarki

Należy zrozumieć, przed rozpoczęciem prac jest to, że element roboczy wystaje ostrze pługa, który przecina dolną warstwą gleby. Pośród innych elementów, to jest ostrze, które jest przeznaczone do krojenia i pakowania ziemi. Stosowane w dziedzinie budownictwa i rady, który działa jako narzędzie wsparcia. Spoczywa na dnie bruzdy. Pole deska, nóż, futro, a stojak z których stałym elementem pług stanowią ciało struktury. Ciało gliny przemieszcza się w kierunku linii horyzontu, cięcia gleby i po deformacji i skręcania.

Szczególne cechy pługa

Pług Winch z rękami, co jest konieczne, aby ich własne rysunki mogą być wykonane dopiero po nauczyć zasadę instrumentu. Przedtem upewnij się, że jesteś w stanie produkować metalu pracy, będą musieli przeprowadzić zginanie ostrza używając do hamulców rolkowych. Można wybrać dla siebie jeden z proponowanych opcji do produkcji obudowy ostrza.

budowa ciała Cechy

Gdy pług jest dla podnośnika własnymi rękami, rysunków, który zakończy pracę bez błędów, to będzie konieczne, aby utworzyć korpus, mając na uwadze, że formacja ziemia powinna wzrosnąć o 25 centymetrów w górę. Oznacza to, że narzędzie doznają ciężkich ładunków. Ponadto, powierzchnia korpusu zostaną poddane zużycia ściernego, oznacza to konieczność pracowników do wytwarzania elementów konstrukcyjnych ze stali, której grubość jest równa 5 mm.

Funkcje lemiesze

Lemiesz musi być wyjmowany, aby móc dokonać jego wyostrzenie. Co ten element musi zostać przeprowadzona z zastosowaniem stali nierdzewnej, może to być płyta z tarczowych. Można użyć stali, który nie został gaśnie. Gdzie dostępne są wyłącznie ze stali węglowej zwykle jakości, które nie przeszły obróbkę termiczną, może być również używany, jednak przed zastosowaniem cięcia powierzchni lemiesz będzie musiał odeprzeć poprzez kowadle w stanie zimnym. Po elemencie zostać zaostrzone.

technologia wytwarzania Blade

Po dokonaniu wciągarki pług z ich rąk, które rysunki pozwolą Ci zakończyć pracę łatwiej, trzeba przygotować płytę gięcia bułek. Pozwolą one dać preformy niezbędną formę. Co ostrze puste, którego grubość jest równa 4 mm, jest konieczny, aby rolki pod kątem 23 stopni. Element ma być gięta, a następnie doprowadza się do pożądanego kształtu z młotkiem.

Druga produkcja realizacja

Początkowo trzeba przygotować rysunki do pługa podnośnika własnymi rękami. Dopiero wtedy można przystąpić do wytwarzania ostrza, które mogą być wykonane z rur stalowych, średnica powinna być równa 600 mm, a grubość ścianki powinna wynosić od 45 mm. W tym przypadku, początkowo w wystarczająco gęstej tektury trzeba wykonać wzór elementu, a następnie zastosować go do rury, a więc między dolnej części łopatki i rurą cylindra powinien zmienić kąt 23 stopni. Element obwodu musi kreda znaku, a po owalnym cięcia przez spawanie gazu, obrabiany jest następnie przetwarzany do papieru ściernego. Jeśli to konieczne, forma może być modyfikowane za pomocą młotka.

Trzecia produkcja realizacja

Wstępnie trzeba zrobić rysunki pług do podnośnika własnymi rękami. Trzeci przykład wykonania zostanie wytwarzania najbardziej czasochłonne. Forma wstępna dla ostrza muszą być ogrzewane za pomocą klaksonu. Po element musi być zakrzywiony w matrycy, a ostatnie ostrze można stosować wypożyczenia ciągnika pługa. Pług ma być wykonany z blachy stalowej, której grubość wynosi 3 mm.

zalecenia wykonana

Wyprodukowanie pług wciągnika własnymi rękami, rysunków, zdjęć, z których trzeba studiować wcześniej, możliwe jest wykonywanie elementów pre-Design, przy użyciu tektury, klejone do siebie po szablonach. Jeżeli układ projekt, aby Cię zadowolić, można go używać jako podstawa do produkcji narzędzi. Gdy główny pług obrabiany zostanie przygotowana do montażu w szafie, w użyciu blachy stalowej, której grubość może być równa 3 milimetry, a wymiary preformy są 500 x 500 mm. Korzystanie z blachy stalowej od krawędzi trzeba ponownie spaść do 40 milimetrów. Na potrzeby instalowania metalowego ostrza lemiesz i naprawić poprzez zgrzewanie z obu stron. Następnie przynieść tarczę pod ostrzem, biorąc pod uwagę, że jego lokalizacja powinna być pionowa, a ponadto musi wystawać poza krawędź redlicy do 8 milimetrów. stoi na straży w tym przypadku muszą być umieszczone powyżej ostrza redlicy przez 10 milimetrów, jedynym sposobem można wykluczyć, że będzie ona kolidować z ostrzem. Tarcza też trzeba chwycić przyspawane do blachy stalowej Lamek.

elementy złożone

Wyprodukowanie wciągarki pług z ich rąk, jak zrobić narzędzia, trzeba wiedzieć z wyprzedzeniem. W następnym kroku Lamek trzeba spróbować ostrze, które muszą być podłączone do tego elementu dostatecznie szczelne prześwity nie powinno być. Kąt pomiędzy ostrzem a Coulter krawędziach ostrza musi być równa do około 8 stopni. Jeżeli istnieje rozbieżność kątów ostrza musi być rozwijane z młotkiem. Kiedy ostrze jest zamontowane ostrza, należy chwycić spawania. W następnym etapie do danego przyłbicy wzmocnione listwy dystansowej, jak płytki. Te ostatnie muszą zostać wzmocnione w celu wspierania narożniki. Narzędzie trzeba sprawdzać i wreszcie gotować wszystkie elementy. Szyny nośne Coulter być przyspawana do płyty podstawy.

praca końcowa

Wykonywanie pług wciągnika własnymi rękami, następnym krokiem jest, aby oczyścić szwy dobrze i podzielić ostrze i uchwyt z wkładką do czyszczenia. W celu zapewnienia samobieżny pług, konieczne jest, aby przystosować urządzenie, które ma dwa koła.

Funkcje produkcyjne kół

kołowe bruzdy powinna być wybrana tak, że ma średnicę 320 mm, zaś jego szerokość powinna być równa 50 mm. Może on być wykonany z blachy, której grubość jest równa 4 mm. Po pługa, aby ich dłonie wciągarka nie, i trzeba będzie dokonać ustawienia koła, którego średnica wynosi 200 mm, natomiast jego szerokość powinna być równa szerokości rozstawu kół. Produkcja musi produkować ten sam materiał. Oś koła jest utworzony z rury 3/4-cala. Po przeprowadzeniu tych prac, można bezpiecznie rozpocząć korzystanie z narzędzia. Co do pozytywnych cech, które mogą być zidentyfikowane w przypadku pęknięcia będzie łatwo być w stanie go naprawić, ponieważ będzie można zapoznać się z jego urządzeniem.