721 Shares 7233 views

Jak stać się piękne 13 lat? Wskazówki i sztuczki

Jak stać się piękne 13 lat? Pytanie atrakcyjności zainteresowanych członków płci pięknej w każdym wieku. W każdym okresie historycznym miał swoje własne standardy urody. W średniowieczu był uważany za modne wysokie czoło, za czasów Rubensa. – zaokrąglonych kształtach, itp Dziś każdy ma swoje własne wyobrażenie o pięknie, ale nie możemy zapominać, że cała miłość nie może być najważniejsze -. Indywidualność. Jednak wiele kobiet uporczywie poszukiwanych wynalazł idealny – 90h60h90. Patrząc na atrakcyjnym twarzy i idealnej figurze, dorastające panie nie może ukryć podziw i pragną wyglądać tak samo. Nie myślą o tym, że piękny wygląd – jest nie tylko darem natury, ale także ciężka praca. Codziennie, przez lata … i zaczynają się zastanawiać, jak stać się piękne 13 lat, 1 dzień (tak, są takie wnioski). Chciałoby się powiedzieć młodemu Girly: pamiętaj, zewnętrzną Beauty – odbicie wewnątrz. Trzeba lubić siebie, kochać siebie, dbać o zdrowie, rozwijać się duchowo, a to kiedy fornir, który może dać sztucznie zanikać. Jak kochać siebie, jak różne, jak być piękną w 13 lat? Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.


Rozwijać pewność siebie

Nawet najbardziej elegancka dama nie robi żadnego wrażenia, jeśli nerwowy obgryzanie paznokci, wiercąc się na krześle i potykać się po każdym słowie. To nie pomaga nic, ani świetny makijaż, czyli haute couture sukienkę. Tutaj masz zaufanie. Oznacza to, że konieczne jest, aby zaakceptować siebie za to, kim jesteś, kochać siebie, wtedy inni będą traktować cię tak samo. Istnieją sytuacje, gdy jest to niemożliwe, aby nie martwić się, ale starają się zachować się w dłoni, zaangażowani w auto-treningu.

Hormony szaleją – to normalne

Prawdopodobnie każda dziewczyna 13 lat zna słowo „hormony”. Oni przekształcić go od dziewczynki do dorosłej samicy. Jak stać się piękne 13 lat, kiedy te hormony robią z ciałem takim, które nie mogą być kontrolowane? Dziewczynka często zmieniających nastrój, dziś jest to ktoś nienawidzi jutro o tej samej osoby, to wiąże się z silną przyjaźń. Pamiętaj, że to normalne i wkrótce przejdzie, ale w ekstremalnych nie rzucać Worth (tj. E. Aby uwierzyć, że nie są w porządku z wyglądu lub rysunku). Znowu, podobnie jak ja, poznać ich własne wartości – a wszystko będzie dobrze! Pamiętaj serialu "Sex and the City", gdzie zagrała główną rolę Sarah Jessica Parker? Dla wielu jest to – standard piękna, ale jeśli przyjrzeć się bliżej, to ma duży nos, podbródek wydłużony, a jego oczy były blisko siebie. Dlaczego nie zauważyć na pierwszy rzut oka? Bo kocha siebie, jej piękno – w pewności siebie, swojego uroku.

Gdzie jest twój kulminacyjnym?

Każdy człowiek jest inny i niepowtarzalny, a ty – nie wyjątek. Ktoś mądry włosy, ktoś – piękne usta, ktoś – uwodzicielski mol. Znajdź swój smak, który doda ci pewności siebie w ich wyjątkowości, podkreślenie go, jak to możliwe.

Być kobiece i naturalne

Jest to kolejna odpowiedź na pytanie, w jaki sposób stać się piękne 13 lat. Wspominaliśmy już hormon sprawia, że jesteś bardziej dojrzały, ale mogą także nieść wam głupie myśli. Jeśli mówimy o indywidualności i niepowtarzalności, to nie znaczy, że trzeba biec do fryzjera ogolić głowę i nalyso lub dokonać tatuaże na całym ciele w kabinie. To ekstremalne, które można następnie żal (gdy hormony uspokoić). Kobiece i naturalne – to główne atuty dziewczynki, kto myśli, jak stać się piękne 13 lat. Lepiej jest używać jasnych odcieni błyszczyk, tusz do rzęs i kroplą duchów. I oto jest – prawdziwa piękność!

Self-care nie został odwołany

Wierzymy, że ta dziewczyna mówić o tym nie jest konieczne, jest transmitowany, że tak powiem, z mlekiem matki. A kiedy już poruszono kwestię kompleksowo, a następnie przywołać go. Skóra, włosy, paznokcie – jest tym, co przyciąga oczy wszystkich w pierwszej kolejności. Tak, moja głowa regularnie, wskazane jest płukanie włosów wywar z ziół, używać balsamów, które dadzą połysk i blask zamków. Skóra wymaga szczególnej opieki, zwłaszcza w okresie dojrzewania. Użyj jako potrzebne płyny oczyszczające, peelingi, żele, nie zapomnij zmyć makijaż przed snem. Paznokcie powinny być starannie osłabione, dotknął się. Jeśli pokaże nagie lub lakier żuć na nich, atrakcyjność to nie doda.

wniosek

Jak stać się piękne 13 lat w domu? Podstawowe zasady opisaliśmy wyżej, ale warto też wspomnieć o prawidłowe odżywianie. Nie zapominaj, że Twoje ciało jest teraz przebudowany i potrzebuje dużo witamin, pierwiastków śladowych, które są odpowiedzialne nie tylko za ich piękno, ale także dla zdrowia. Uwzględnić w menu płatki owsiane, owoce, warzywa, mięso, ryby i tak dalej. D. Ale nie tak popularne w dzisiejszych czasach chipsy, krakersy i fast food z trucizny. Jeśli już udało się zdobyć zły nawyk (palenie, na przykład), należy natychmiast wyrzucić. To nie doda do swojej atrakcyjności w oczach innych i pewność siebie, zdrowia i dokładnie zepsuć. I patrzeć, zbyt: żółte zęby, nieświeży cerę, poplamione palce i zapach z ust i nie mówić …

A co najważniejsze – jest to konieczne, aby pozostać tak jak jest: słodki, kobiecy, atrakcyjny, czyli być co stworzone przez samą naturę. Kochaj siebie, powtórz sobie kilka razy dziennie, które są najbardziej urokliwy i atrakcyjny. Myśli są znane jako tworzywo. Wszystkiego najlepszego!