141 Shares 4095 views

Dlaczego jest środkowym ogniwem w szkole najbardziej problematyczne?

Matka kojące dziecko płacze całą noc, wciąż nie mają pojęcia, co nas czeka. Kiedy dzieci wyrastają z pieluch, wydaje się teraz, aby współdziałać z nimi będzie łatwiejsze. To trwa tak długo, jak długo dziecko nie przekroczyła próg szkoły średniej. Nowe badania z University of Arizona pracowników okazało się, że rodzice mają największe trudności z nastoletnimi dziećmi. Jeśli pytamy dorosłemu pamiętać jego dzieciństwo, wydaje się paradoksalne wzór. Liceum i wszystko z nią związane, jest uważany za najbardziej nieciekawy etap formacji.


Badaniem objęto różnych kategoriach wiekowych dzieci

Naukowcy objęły ponad 2200 wykształconych matek i ich dzieci od urodzenia do klas licealnych. Uważamy szczegółowo stosunek kobiet do własnych dzieci, a także ich własnego państwa. Okazało się, że matka nastolatków 12-14 lat były bardziej podatne na depresję niż rodziców niemowląt i starszych dzieci.

Męczące dbanie o noworodka nie wpływa na stan emocjonalny

Wiadomym jest, że w pielęgnacji niemowląt i dzieci, małych dzieci fizycznie męczące. Jednak w tym czasie rodzice nie istnieją trudności psychologiczne podczas interakcji z ich potomstwa. zmęczenie fizyczne znika w tle, ale dziecko powinno stać się bardziej niezależna.

Najtrudniejsze

Ale interakcja z młodzieżą wymaga dużo siły emocjonalnej, a problemy edukacyjne stają się o wiele trudniejsze. Nie za nic zrobić, mówią: „Małe dzieci – mały bedki”. W miarę zbliżania się wiek dojrzewania, wiele rzeczy zaczynają kręcić się spod kontroli. Ponadto, te problemy mogą się krytyczna.

Dlaczego tak się dzieje?

Oczywiście, nie można odpisać sam z problemami dojrzewania i nadmiernego zamieszek hormonów. Liceum na dzieci specjalnej presji. Teraz będą one całkowicie zapomnieć o zabawkach i skupić się na osiąganiu wyników. Nauczyciele stają się coraz bardziej poważny, a same dzieci zrobić wielki krok w kierunku niezależności. Nowe otoczenie szkoły, gdzie uczniowie kilka razy dziennie, aby przełączyć się z jednego nauczyciela do drugiego, też nie dodaje pozytywne emocje. Wszystkie zajęcia pozalekcyjne nagle stać się zbyt konkurencyjny i ważne. styl uczenia się staje się bardziej bezosobowy, a dzieci stracił chęć wyrażania siebie. W tym wieku, wielka masa młodzieży stara się być „jak każdy inny.”

problem matek

Podstawowe wychowawcami dzieci są matkami, a nie nauczycieli. Dlatego kobiety są strewed wszystkie trudności i problemy. W tym czasie gwałtownie zmniejsza interakcje między rodzicami a dziećmi, stracił poczucie komfortu i pewności siebie. Słodki słodkie nowonarodzone maluchy opiekunowie matka nagle zamienił się zły i posępnej rodzica.

wniosek

Ważne jest, aby złagodzić stres w czasie rozwoju seksualnego dziecka. Jednak na zdrowie psychiczne matek również nie należy zapominać. Rodzice powinni być wstępnie przygotowany na trudności wychowującego dziecko, który podszedł do jednostki gimnazjum.