394 Shares 9251 views

Lekki make-up do szkoły dla młodzieży. zestaw kosmetyków dla dziewczynek

Dojrzewanie – jeden z najbardziej złożonych i niestabilnych okresów w życiu człowieka. I nic dziwnego, bo w tym czasie ulega zmianie nie tylko fizjologii, ale także osobowość dziecka jako całości. Wyszukiwanie sama często doprowadzić młodego człowieka do różnych skrajności, a jego rodzice – w strachu i panice. Wśród tych doświadczeń, dziewczęta – wygląd. Makijaż – najprostszy pole, aby zmienić siebie, ale równocześnie najbardziej delikatna i wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Jak nauczyć się zrobić lekki makijaż do szkoły, aby zadowolić siebie, a nie tworzyć różnic z rodzicami i nauczycielami?


Ogólne wytyczne dotyczące pracy z makijażem

Młodość, świeżość twarzy, gładkość skóry i naturalny połysk w oczy – że może pochwalić się młodą dziewczyną. To jest dokładnie to, co zawsze będzie w modzie i co dążą do większej liczby dorosłych kobiet. Oczywiście, zrobić dla nastolatek 14 lat, na przykład – jest to zarówno sposób, by „być jak każdy inny” i „być wyjątkowy”. Dlatego nie powinny być bardzo kategoryczny i odmawiać dziecku w nim. Znacznie ważniejsze jest nauczyć go używać kosmetyków i do tych prostych zasad:

 • jasny kolor kosmetyki na miejscu w ciągu dnia;
 • Paleta kolorów kosmetyków powinny być w zgodzie z tonem twarzy – na jasnym, zimny odcień skóry różowym kolorze, na ciepło – karmelu i brzoskwinia;
 • shadow i szminka lepiej jest wybrać jak najbardziej przejrzyste, które tworzą podpowiedź naciskiem na pewnych obszarach twarzy.

Odcień twarzy i kosmetyki

W celu twarz była świeża i nie wygląda jak maska, jest to niezbędne do korzystania trochę tonalnej ramy, która jest tak blisko do naturalnego koloru skóry. Będzie to wystarczy, aby ukryć drobne niedoskonałości.

Aby pozbyć się niechcianych połysk i nadają skórze matowe wykończenie, można zastosować trochę proszku. Lepiej użyć gąbki, bez specjalnego pędzla do dystrybucji minimum proszku. Jeśli chodzi o rumieniec, a następnie powinni zostawić bardziej uroczysty wyjście. Aby utworzyć lekki makijaż do szkoły, to będzie wystarczająco dużo fundament i proszek.

Lekkie makijaż usta

Wargowe Kosmetyki w okresie dojrzewania jest bardziej profilaktycznych i terapeutycznych w przyrodzie, a nie estetyczny. Na przykład dla tych dziewczyn, które noszą aparaty ortodontyczne, krem lub balsam są absolutnie konieczne, ponieważ w takich przypadkach wargi mocno wysychają.

Jeśli warga makijaż chcą zrobić tylko piękno powodów warto wybrać światło, blisko do naturalnego odcienia koloru. Najbardziej odpowiednia blady różowy, brzoskwiniowy błyszczyk.

Zalecenia dotyczące makijażu oczu

Lekki make-up do szkoły zapewnia także do korzystania z low-key podkreślić oczy. Oznacza to, że najlepiej pasować stosowania tuszu do rzęs, aby dać wyraz otwartości. Na ciemnych włosach dziewcząt odpowiadał czarny kolor blond, czerwone i blond – brązowy lub ciemnoszary.

To samo odnosi się do ołówka. Należy jak najbardziej zbliżył się do koloru oczu, podkreślać ją, zamiast kontrastu. Uniwersalne odcienie są szare, szare i brązowe. Linia jest najlepiej zrobić na wzrost rzęs w zewnętrznych kącikach oczu.

Jak dla podvodok, a następnie dokonać ich łatwe dla nastolatek do szkoły staną się bardzo niegrzeczny i nie odpowiednie do wieku. Eyeliner optycznie zwęża się w oczy i sprawia, że osoby starsze.

Cienie także lepiej wykorzystywać naturalne kolory. Nie powinny one być perłowy lub matowe. Korzystnie, gdy cień w naturalny połysk. Mleko, śmietana, szarawy, złoto, odcienie brzoskwini dobrze harmonizują z niemal każdego koloru oczu i włosów.

Często nastoletnie dziewczęta są skomplikowane z powodu niedokładnych brwi kształtu i zacząć eksperymentować z ich bezskutecznie skubania i kolorystyki. Aby temu zapobiec, można nauczyć nastolatka użyć specjalnego żelu. Pomoże to umieścić niesforne włosy tak, aby nie było konieczne, aby dostosować kształt brwi wcześnie.

Kosmetyki dla skóry problem

Przed makijaż do szkoły, trzeba zadbać o zdrowie człowieka. Częstym problemem i naturalny co drugi nastolatek są wysypka, zaczerwienienie twarzy. Jest to naturalna reakcja na zmiany hormonalne, dojrzewania. Ale nie jest tajemnicą, jak wiele kompleksów, niepewności i psuje nastrój, są wypryski, czarne plamy i guzki na twarzy.

Dlatego najpierw być zaniepokojony właściwa skóry oczyszczanie twarzy. Bez niego żadne kosmetyki nie może ukryć wady. Zestaw kosmetyków dla dziewczynek mogą wchodzić takie produkty higieniczne:

 • łagodne mleczko oczyszczające lub peeling dla skóry tłustej (należy szukać w serii produktów – musi być zaprojektowane specjalnie dla młodej skóry nastolatków);
 • suszenia trądzik i pozbyć oleistego połysku można stosować glinki – naturalny proszek sprzedawane w aptekach, rozcieńczono wodą i stosowany jako maska;
 • korektor, który jest stosowany do kropki na niespokojnych losu i je maskować.

Kolejną cechą, która często powoduje dyskomfort dla nastolatków, jest pojawienie się piegów. Oczywiście, nic nie robić, oni nie mają problemów skóry, wręcz przeciwnie, są częścią osobowości i indywidualnego piękna, ale w młodym wieku, mogą być postrzegane jako wada. W tym przypadku, możemy polecić lekkie ochrony przeciwsłonecznej, która będzie zmniejszyć lub nawet zapobiec pigmentację.

Narzędzia do makijażu i innych zaleceń

Zestaw kosmetyków dla dziewczynek nie ogranicza się do kosmetyków. Musimy również narzędzia, za pomocą których środki te są stosowane. Oto podstawy:

 • szczotka do proszku;
 • raschesochka stylizacji brwi;
 • jednorazowego użytku gąbki wzmacniający;
 • aplikator do nakładania cieniowania.

Ten zestaw jest wystarczająco szybko i dokładnie zrobić lekki makijaż do szkoły.

Aby zawsze spełniają wymagania instytucji, jak również podkreślenia godności jego wygląd, młoda kobieta należy unikać:

 • zbyt gęstą konsystencję tonalnych kremy;
 • Bardzo jasny szminki i cienie;
 • sztuczne rzęsy.

Przestrzegając tych prostych zaleceń, nie można się martwić o tym, jak zrobić makijaż do szkoły.