497 Shares 9572 views

Szatańskie dzień księżycowego

Wyrażenie „satanistyczne dzień” brzmi złowieszczo, istnieją pewne pytania o definicję terminu te dni. Co to jest ten dzień? Co data szatański dni? Czego można się spodziewać? W jaki sposób wpływają one? I jaźń, aby ostrzec przed wszelkiego zła i nieszczęść?


W podświadomości ludzi zdegustowany przez słowo „Szatan”, każdy chce szczęścia, a nieuniknione straty – zminimalizowane. Żyjemy, aby cieszyć się proces i nie cierpieć. Dla powodzenia tych dniach, trzeba mieć zrozumienie i odpowiedzi na wszystkie pytania.

Co dzień nazywa Szatana

Straszne to tytuł z tych dni. Więc ludzie wyznaczyli trudne, trudne dni, pełne ciekawostek i wypadków. Powszechnie uważa się, z powodu egocentryzmu, że w tych dniach tożsamość najbardziej narażone na wszelkiego rodzaju kłopoty, i uważać na ciosy nadużyć, wypadków i życia. Tylko ta część historii, w tym okresie, człowiek jest najbardziej skłonny do czynienia zła, biorąc ją i rysowania go do niej.

Konsekwencje działań odbywać się w każdym przypadku, osoba może stać się winny własnej nędzy i pochodzących od niego zła, upór, egoizm sprowokować gniew w jego adresem. Aby spontaniczne działania, co prowadzi do frustracji, nieszczęścia i trudności.

Szatańskie dzień księżycowego

Astrologii wiadomo, że Księżyc zakończeniu pełnego cyklu przez 29 dni, ma cztery kwartały. Dzień, kiedy jest na granicy między nimi, są uważane za satanistyczny, czyli o 9, 15, 23 i 29 dnia księżycowego kalendarza. Więc pytanie, kiedy Szatan dni w marcu, nieodpowiednie, łatwe do ich przestrzegania.

Księżyc ma wpływ na całe życie na Ziemi, jednak nie tylko to, wszystkie kosmiczne ciało są ze sobą powiązane i oddziałują na siebie, wpływając na siebie nawzajem. Jeśli szatańskiego dniu dzisiejszym, to życie będzie negatywnie, choć każdy z tych okresów ma własną magiczną nazwę i wpływy:

  1. 9-ty (lub Bat Bat) – uwodzenie, błędy, oszustwa i kłamstwa innych, brak równowagi dobra i zła.
  2. 15-ty (Wąż) – diabelskość, obsesja z siłami ciemności, lewdness, wyciek mocy.
  3. 23rd (krokodyla) – zachłanność, gniew, urojenia, samo ostre objawy egoizmu.
  4. 29-ty (Octopus) – rozpusta, przemoc, wulgarne zachowanie, wrzawa, oszustwo, przerażające sny.

W tych dniach zaleca się: na 9. dzień są grzyby, na 15 jeść pikantne jedzenie i kaliny picia sok, 23 minut nie jeść mięsa i nie pić alkoholu przez 29 minut, aby spożywać produkty mleczne.

Jaki jest wpływ

W dzisiejszych czasach ludzie pogorszyły emocjonalne tło słabnie potencjału energetycznego, brak równowagi pomiędzy wnętrzem ducha i umysłu, co prowadzi do pogorszenia nastroju, ospałość i obojętności wobec życia. Człowiek otwiera się na wszelkiego rodzaju przekleństwa i wpływu magicznych rytuałów, mających na celu spowodowanie szkody i manipulacje osoby. Wszyscy mieszkańcy stokach Ziemi na przejaw zła, ale większość z nich nie wie o lub nie stosują takich okresów. Jeśli wiesz, to, uzbrojony i nadal w ich rękach.

Podczas maga uroczystości w tych dniach, a szczególnie amator przeważa nad wpływem sił ciemności siebie, to samo z niesamowitą ataku wrogość każdego, kto ośmielił się naruszyć ich dni wpływów. W czasach, gdy ciemno jest szczególnie silny.

Jak obliczyć sam te okresy

Bardzo prosto – z kalendarzem księżycowym, aw przypadku jego nieobecności, gdy trzeba obliczyć, powiedzmy, satanistyczne dni w kwietniu, a następnie spojrzeć na nocnym niebie i jako widzialnej części miesiąca, aby wiedzieć co dzień.

Gdy widoczność jest odwróconej litery C, a bardziej – The Full Moon, jeśli po pełni księżyca staje się jak C – maleje. Jedna czwarta – połowa widocznej części, która trwa około 7 dni. W 15 dniu pełni księżyca jest tak jasna, że wokół niego znajduje się świetlista aureola.

Należy zauważyć, że znajduje się na równiku, aby obejrzeć więcej niż jeden dzień przez miesiąc leży na boku i na półkuli południowej jest lokalizacja w dokładnym przeciwieństwem północy. Starzenie Miesiąc postrzegane zazwyczaj w godzinach porannych, podczas gdy młody – w godzinach wieczornych.

Czarownicy i uzdrowicieli w tych dniach

Praktykujący czarną magię można pociągnąć osoby oferujące swoje usługi albo z niewiedzy człowiek zdecyduje się odwiedzić magika w satanistycznych dni. Mogę iść do tradycyjnych uzdrowicieli i czarowników w tych dniach? Odpowiedź jest wyjątkowy i ostateczne – w każdym przypadku.

Te dni, ciemne siły stają się mocniejsze, zwiększając wpływ na osobę, więc wszelkie magiczne praktyki na rzecz przeciwwskazane. Choć czarownicy zaangażowany ciemne praktyki stają się coraz silniejsze, a ich wpływ jest wzmacniany, to jest w dniach szatana spędzają rytuały związane z tłumieniem woli.

Wybór jest praktykowanie magii: że wybrał – ścieżka wolności lub Force Action. Aby wybrać praktykę wolność ten dzień w najlepszym wypadku i sprowadzi na drobnych kłopotów, powodując zmęczenie i zły stan zdrowia, najgorsze problemy zdrowia psychicznego i fizycznego, a tył może wpłynąć nawet bliskich krewnych.

Jak dostać się z dala od wpływów zewnętrznych w tych okresach

Zawsze należy mieć świadomość, wrażliwość tych okresów i uniknąć spotkania z ludźmi niosąc negatywne, mniej mówić o swoich sukcesach, nawet bliskich przyjaciół. Nie powinniśmy zapominać, że wszyscy ludzie mają zazdrosny i bardzo rzadko autentycznie szczęśliwy wokół sukcesu innych ludzi.

To właśnie podczas tych dni, wszystkie rodzaje czarowników łatwiej rzucić na kogoś ujemną. Rzucać po złym słowem, nawet zwykły człowiek ma wysoką wytrzymałość, zwłaszcza klątwę. Kup sobie opiekuna lub talizman, który chroni cię.

Kiedy nękać Roma, w trakcie jazdy na ulicy, nie trzeba się zatrzymać i spojrzeć im w oczy. Jeśli adres jest obsypany obelgi, lub gorzej, przekleństwo, że nie jest konieczne, aby pokazać żadnej reakcji, ale mijają, całkowicie ignorując słowa w swoim wystąpieniu. Można sobie wyobrazić coś w rodzaju kokonu energii wokół ciała, z których słowo opalanego jak strzały, i wraca do wysłania, a jednocześnie mieć pewność, że z Bogiem wewnątrz, my zastrzeżone.

Jak chronić się przed złem

Każdy żywy organizm ma aurę, tym silniejszy, tym mniej prawdopodobne, aby przebić ją i spowodować szkody, jej siłę i jasność zależy od postrzegania życia. Szatańskie dni dosłownie atakują negatywne myśli z zewnątrz, a jeśli dana osoba nie odciąć się od nich, postrzeganie ustawienia są właściwe. W życiu trzeba kontrolować każdą chwilą ich postrzegania świata, szczególnie w tych dniach. Jedna chwila wystarczy popełnić błąd krytyczny.

Znajdź swoją drogę w życiu. Człowiek spaceru wzdłuż ścieżki w zależności od miejsca przeznaczenia staje się niedostępne dla wszelkiego rodzaju magów i zła, jego sposób nikt nie może się zmienić. On jest obdarzony mocą wszechświata, Boga, Absolutu, i tak dalej. D.