852 Shares 7242 views

Tematów do prywatnego pamiętnika: jak ozdobić i co napisać do dziewczyn?

Więc, najważniejsza decyzja została już wykonana – postanowiła utrzymać osobisty pamiętnik. Doskonała! Jak będzie dekady – a będziesz szczęśliwy do ponownego odczytania swoich młodzieńczych doświadczeń i obawy, uśmiech przez długi czas twardnieje na twarzy na wspomnieniach z dzieciństwa. Ponadto dorastania jest szczególnie ważne, aby podzielić się swoimi zgromadzone za dzień wrażeń, emocji i doświadczeń. Osobisty pamiętnik jest zawsze szczęśliwy „słuchać” wszystkich swoich najskrytszych tajemnic.

Więc jak można rozpocząć, aby utrzymać prywatnego pamiętnika?

Przede wszystkim trzeba zdecydować, czy będzie używany do rejestrowania gotowego bloga lub zrobić to samemu. W pierwszym przypadku jest prosta: wybierz magazyn chcesz notes. Aby dać piękno i oryginalność do swojego pamiętnika, to może być trochę do końca. Jeśli chcesz ozdobić prywatnego pamiętnika – różowy motyw idealny dla nastolatka. Na przykład, można ozdobić pokrywę wzorów notebooków z różowymi kryształkami.

Dzięki własnej produkcji dzienniku muszą ciężko pracować. Na przykład, można wziąć kawałek koronki i wyciąć w zależności od wielkości jej kupił notebooka. Następnie konieczne do pokrycia pokrywy pad klej i przyklejone do niej płótno przygotowane.

Mając na dziennik, konieczne jest, aby przejść do jego wypełnienia. Spójrzmy na wybór tematu dla swojego osobistego pamiętnika.

Co napisać w pierwszej kolejności?

Pierwszym tematem swoim dzienniku powinny być informacje o sobie: imię i nazwisko, wiek i numer telefonu kontaktowego (w przypadku zgubienia lub zapomnienia nagle gdzieś pamiętnik). Jednocześnie należy pamiętać: nigdy napisać swój adres domowy.

Jest to również ciekawy temat do osobistego pamiętnika dziewczynki mogą być opowieścią o jej hobby i zainteresowania, takich jak ulubione potrawy, muzyki, programów telewizyjnych, filmów i kreskówek.

Poza tym blogu można wkleić swoje zdjęcie i to jest piękne, aby wydać na przykład narysować kredki lub kredki ramkę.

Co jeszcze można „powiedzieć” osobisty pamiętnik?

Tematy być osobisty pamiętnik dziewczyny mogą być bardzo różne: jeden dzień można pisać o wydarzeniach minionego dnia, relacje z kolegami, o kłótni z przyjacielem lub konflikt z rodzicami, a na drugi dzień można nagrać swoje ulubione swoje wiersze, piosenki lub cytaty. Jest również doskonałym tematem dla osobistego pamiętnika dziewczyna może być zapis zwierząt.

Ponadto, można rysować obrazki, zdjęcia wklejania i naklejki z ulubionymi postaciami z kreskówek, seriali telewizyjnych i filmów. I można zrobić „drzewo genealogiczne” i wkleić zdjęcia swojej rodziny w dzienniku. Najważniejsze, pamiętaj, to jest Twój dziennik – napisz w nim wszystko, co dusza zapragnie, wszystko, boi się mówić głośno, nie wahaj się wyrazić wszystkie swoje myśli.

Jak złamać dziennik na sekcje na różne tematy?

Tematy być osobisty pamiętnik To może być podzielona na sekcje zgodnie z własnymi zainteresowaniami i wydarzeniach swojego życia. Na przykład, można utworzyć rozdział zatytułowany „Jestem kochany”. Rekord w tej części notebooka komplementy otrzymaniu, przyjemne dla Ciebie działań, również nagrywać, gdy sami zrobić dla kogoś dobry uczynek. Kiedy jesteś smutny, ponownego odczytania tych stron – natychmiast stała się przyjemnością, i poprawiają nastrój.

Również świetny odcinek pamiętnika może być opowieść o podróżach. Rób notatki w podróży jest wklejana do niego bilety, zdjęciami, pisać o podróży: co pod wrażeniem przede wszystkim pamiętać. Zapisuj dosłownie wszystkie swoje myśli i odkryć – i nigdy nie zapomnę jasne momenty swojej przygodzie.

W młodym wieku jest szczególnie interesujący interpretować swoje marzenia, więc można utworzyć partycję w osobistym dzienniku swoich marzeń i ich interpretacji. je w czasie i zapewnienia prawdziwości interpretacji snów będzie szczególnie interesujący czytać.

Jeśli lubisz gotować dla siebie lub razem z matką – aby być użytecznym temat gotowania. Nagraj swoje ulubione przepisy w oddzielnej części pamiętnika.

Prowadzenie prywatnego pamiętnika – ekscytujący i ciekawy zrobić. Możliwość samodzielnego wyboru tematów do osobistego pamiętnika pomaga odkryć swoją osobowość, zapewnia wgląd w głąb własnej duszy, a także utrwalenie w pamięci przyjemnych chwil i doświadczeń, które w przyszłości może nie być tak przerażające jak myślałem pierwotnie.