754 Shares 9705 views

Jak podłączyć, używania i jak wyłączyć „Avtoplatezh” ( „Sbierbank”)?

Ten artykuł opisuje pojęcie „Avtoplatezha”, powiedział o jego zaletach, ustawienia połączenia. Co to jest? Jak wyłączyć „Avtoplatezh” ( „Sbierbank”)? Przykłady zostaną podane.

Co to jest „Avtoplatezh” i jak to działa?

„Avtoplatezh” – jeden z rodzajów działań mających na celu poprawę jakości usług do serwisu. Avtoplatezhi – jest to dobry sposób, aby wypełnić swoje konto telefonu komórkowego bez prowizji z karty automatycznie otwarty w „Savings Bank”. czy jest ona dostępna dla wszystkich? nie są w stanie połączyć się z tej usługi właścicielom kart korporacyjnych i „Sbercards”. W takim przypadku możliwe jest, aby to zrobić. Jeśli nie ma międzynarodowej karty lub jest w posiadaniu banku, innej firmy – udać się do najbliższego (mianowicie „Savings Bank”).

Avtoplatezhi są nie tylko do płatności mobilnych, ale również obliczyć z mediów. zapewnia również spłaty wierzytelności kredytowych (w tym banków trzecich), przeliczenia składek na fundusz emerytalny. Ale większość ludności używa „Avtoplatezhom” dla płatności rachunków telefonicznych.

Właściciel imieniu Card International „Savings Bank” określa minimalną kwotę progową dla pozostałej części telefonu. A jeżeli limit zbliża się do wartości minimalnej, nie jest automatyczny przepływ środków do konta użytkownika (w ustalonej wysokości). Gdy tłumaczenie jest idealny – właściciel telefon przychodzi SMS powiadomienie o operacji.

Usługi komunikacyjne z każdym operatorem może być wykonany z jednej karty, ale połączyć zdanie „Avtoplatezh” jest możliwe tylko na jeden z numerów, to jest zobowiązany do określonego konta.

Ustawienia serwisowe „Avtoplatezh”

Właściciel konta w „Savings Bank”, a telefonem komórkowym można ustawić konkretne ustawienia. Oferuje kilka opcji pozwala każdemu klientowi wybrać opcję, która odpowiada mu najbardziej. Na przykład odpisy mogą być wykonane nie osiągnie pewien próg, a co miesiąc, tydzień lub dzień do określonej kwoty. Można ustawić maksymalny limit – ograniczyć tłumaczenie karty do telefonu. Bank jest próg 30 000 rubli. Minimalna kwota przelewu ustawiony przez instytucję finansową – 30 rubli.

Zalety automatycznych płatności

Jedną z zalet jest sprawność ładowania równowagi telefonu i niezdolność do zrobienia na minus. Usługa działa wszędzie tam, gdzie znajduje się klient. Automatyczna operacja koniecznie odzwierciedlenie w rachunku bieżącym (osobistego) rachunku. W każdej chwili można dokonać zmiany w ustawieniach wniosku. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna.

Cons „Avtoplatezh” zajmuje „Savings Bank” (gdy usługa nie działa?)

Kiedy rozliczenie (prąd) relacja z klientem nie ma nawet minimalną ilość (30 rubli) do dokonania płatności, wniosek nie działa. Jeżeli wynik karty lub osoba z jakiegoś powodu zablokowanego – wszystkie „Avtoplatezhi” automatycznie anulowane. I ostatnia opcja, gdy usługa nie działa – nie pochodzą limit wartości granicznych rachunków telefonicznych państwowych.

Dzięki tej ofercie klienci banku zaoszczędzić dużo czasu, nie wydając ją za usługi świadczone dla nich (w tym komórkowych), pozostając na operatorów kasowych, stojąc w bankomacie lub terminalu.

Schemat połączeń usługi „Avtoplatezh” z „Savings Bank”

Zapomnieć o ciągłym uzupełnienia salda telefonu, trzeba tylko złożyć wniosek o ofercie połączeń w oddziale instytucji finansowej. Nie ma innej opcji, na przykład, jeśli jesteś klient „Savings Bank”, przy użyciu telefonów organizacje kredytowe mogą łączyć i obsługa „Avtoplatezh”. Dostępne funkcje aktywować go w bankomatach i terminalach bankowych. Jeśli usługa jest dostępna dla abonentów, to jego ilość była w ciągu pół godziny (ale nie więcej niż 24), wiadomość tekstową. Jeżeli zawiadomienie niezauważone, klient zgadza się, że usługa jest podłączony i będzie stale wykonywane. Jeśli ktoś jest zabroniony przez bank w tym wniosku, to również zostanie powiadomiony (SMS) podając uzasadnienie odmowy.

Jak wyłączyć usługę „Avtoplatezh” ( „Sbierbank”)?

Jako bezużyteczne tej oferty klient zawsze może je wyłączyć poprzez wysłanie wiadomości tekstowej z odmową operatora komunikacji komórkowej. Ale nie później niż 12 godziny po aktywacji usługi. Zawsze należy sprawdzić podany numer lub wiadomości z działu informacyjnego (numer 5878), nie może dotrzeć do Ciebie. To jest ważne! można sprawdzić określoną liczbę czeków wystawionych z terminalu samoobsługowym lub poprzez SMS. Kiedy wniosek o błędzie połączenia jest konieczne, aby wydać na nowo.

Jak wyłączyć „Avtoplatezh” ( „Sbierbank”) i połączyć usługa jest możliwe i przez bankomatów (terminali). Ponadto, jeśli klient jest aktywowany Mobile Banking. Jak to zrobić? ATM włóż kartę, należy wprowadzić kod PIN i kliknij „Wyłącz avtoplatezha”. Następnie wybierz usługodawcy i numer telefonu komórkowego. Pod koniec operacji otrzymasz czek z bankomatu propozycji podróży. Z wymagana jest pomoc Mobile Banku wysłać SMS na numer 900 z tekstem „Avtoplatezh-”, miejsce, numer telefonu (10 znaki), przestrzeni, a następnie wpisz 4 ostatnie cyfry numeru karty „Savings Bank” (który jest połączony z usługą). Po prawidłowym wprowadzaniem danych otrzyma wiadomość potwierdzającą w sprawie zniesienia opłat.

Znaleźć odpowiedź na pytanie, jak wyłączyć „Avtoplatezh” (Savings Bank), odwiedzając oficjalną stronę instytucji finansowych i kredytowych. Możliwe jest również, aby zrezygnować z usługi. Zarejestrować się na stronie, przejdź do sekcji „Regularne płatności”, który przewiduje możliwość wyłączenia tłumaczenia, nie trzeba.

Inną opcją wyłączyć usługę – wezwanie do bezpłatnej infolinii w № 8-800-555-55-50. Operator poprosi wyrazić swoje dane paszportowe i upewnij się, że kod słowa. Następnie wystarczy odpowiedzieć na pytania pracownika.

Jeśli zdecydujesz się zmienić jakiekolwiek parametry serwisowe, następnie trzeba najpierw odłączyć wcześniejszą propozycję i wprowadzać nowe dane. Odpowiedzieć na wszystkie pytania podniesione (na przykład, jak wyłączyć „Avtoplatezh” ( „Sbierbank”) w trybie pilnym) operator może centrum st. Ale co to jest pilna potrzeba, aby wyłączyć usługę? Powody, w rzeczywistości może być kilka: skradziony, zagubiony telefon, zdecydujesz się zmienić numer i wiele więcej.

Klienci pytają: „Jak wyłączyć” Avtoplatezh ( „Sbierbank”) Beeline „Odpowiedź do opisanego powyżej w odniesieniu do oferty dezaktywacji, można skorzystać z bankomatu Inna opcja – zadzwonić w contact center, aby wysłać żądanie SMS pod numer 900 lub poprzez” Sbierbank Online .. „. dla tych, którzy uważają, że nie może sobie poradzić, jest możliwe zastosowanie do przedstawiciela banku. musisz odwiedzić najbliższy oddział, zabierając ze sobą paszport.