184 Shares 5228 views

Picker – co to jest? bieg cechy pikernoy

Jeden podgatunek jest uważany za kompletacji podajnik. Co to jest znane zapalonych wędkarzy, stosując dolną ryby metodologii. Jest to dość proste pręt, który jest używany do cienkich trzaskiem. Zaleta ta stanowi dobry zgryz. Aby zrozumieć, co do kompletacji, powinniśmy pamiętać normalną podajnik, tylko mniejsze. Taka konfiguracja sprawia, że rybołówstwo wygodne. Przy prawidłowej obsługi połowów przy użyciu próbnika może być bardzo skuteczne.

istotą Picker

Picker ma wiele zalet. W pewnych okolicznościach, bez niego po prostu nie może zrobić. I lista pozytywnych cech mini-feeder jako jego rozwój wzrośnie. Ograniczenia dotyczące jego stosowania nie będzie rosnąć. Urządzenie Picker pozwala złapać pręt jako szerokość i głębokość stawu. Nawet w najtrudniejszych miejscach tego rodzaju narzędzi pozwoli udane połowy z odpowiednim doświadczeniem.

Wędkowanie na kompletacji pozwala rybak podbić nawet jezioro, o powierzchni gęsto zarośniętych. Fishing można zrobić w prawie każdej porze roku.

Sukces jest osiągalny z właściwego biegu bilansującym. Ma to na celu uniknięcie rozerwania linii. Odpowiednie akcesoria pozwalają złapać naprawdę duże przedmioty.

Korzyści Picker

Szereg zalet pozwala zastosować prawidłowo zamontowany pikernuyu przystawki w różnych ustawieniach. Mogą być stosowane do przepływu wód powierzchniowych o małym lub średnim biegu.

Ponadto, ten rodzaj narzędzi stosuje się w rozdmuchiwanej zbiorników, gdzie prąd jazdy fali. W takich warunkach zastosować pręt pływaka niepraktyczne. Przez dość wąskich wód z gęstą roślinnością jest również lepiej użyć próbnika. Co to oznacza to samo wędkarstwo, gdzie tackle umożliwiają odczytanie dokładne odlewy 25-30 m w małym pudełku wśród trzcin.

Kolejną zaletą jest możliwość wykonania Picker rzuca w gęstej roślinności na brzegach, takie jak pod drzewami.

Ponadto, według opinii doświadczonych wędkarzy korzystających z Picker można łowić duże ryby częściej niż przynęty.

wędka

Klasyczne systemy do prętów Picker jest uważany za wolno. Dziś jednak istnieją szybkie i średnią z jego gatunku. Pikernoe pręt obejmuje stosowanie drobnych lesie. System powolny pozwoli uzyskać dość duże okazy ryb.

Długość pręta wynosi od 2 do 3 m. Zawiesinę uchwyt należy preferować KRÓTKIE odmian formularza. Stacjonarny wędkarstwo pozwala wybrać bardziej otwartą przestrzeń. W związku z tym, pręt może być wybrana trochę. Pozwoli to na dalekie rzuty łatwe przystawki.

takielunek Picker

Podczas zakupu sprzętu, należy zwrócić uwagę na jego opakowaniu.

Pikernoe pręt powinien mieć kilka wymiennych wierzchołka. Jeśli nie są one wystarczające, należy go zamontować. Te elementy powinny mieć inną elastyczność.

Jednym z istotnych elementów takiej gatunków wydaje ogruzka podajnika. Jego waga musi być zgodna z pręta testowego. Należą olinowania wypornik oraz koryta. Pierwszy może być masę od 1 do 30 g najlepiej jest przeprowadzić przynęty ręcznie. Kulki z mieszaniny jest dostarczany do serwisu lub rzucić na ryby za pomocą procy. Można jednak stosować i dozownik, które uważa się za integralną część urządzenia, takiego jak pikernaya obudowy. Montaż tych elementów pozwoli na ryby z częstymi ruchami.

Według mądrych starszych rybaków, karmienie mniej przylgnąć do roślinności stawu, niż Gruzji. Są łatwiej wydostać się z wody. Z braku zbiornika z przepływem lepiej nadaje się podajniki kształt cylindryczny. Ich masa powinna być 5-10 g

podajniki montażowe

Do połowu dużych ryb, przystawki próbnika powinien być zamontowany na w plecionka. Pozwoli to na użycie siły podczas połowów na rybę z wody. Przewód może mieć średnicę od 0.08-0.1 mm.

Zapewnić powodzenia połowów odpowiednie akcesoria pikernaya. go montażu powinny być proste. Mocowanie smyczy można przeprowadzić za pomocą połączenia obrotowego, umieszczonego między dwoma ogranicznikami. Taka konstrukcja umożliwia szybki podajniki zmian.

W ten sposób nie nadaje się do tego koryta złącznych w tym przypadku rura zastosowanie protivozakruchivayuschey.

Rynna może być z tworzywa sztucznego lub metalu. Jego masa musi być równa masy ciała bez ścian końcowych. Przynęta w ten sposób powinny być swobodnie uwalniane z koryta.

Okucia i przynęty

Istnieje wiele sposobów, aby przygotować przynęty do połowu pikernoy. Najprostszym sposobem jest wymieszanie gleby z gotowanego jęczmienia. Może to być pszenica lub jęczmień. To przyciągnie dużą rybę. Krucha mieszaniny, możliwe jest, aby zwabić, ale będzie na bieżąco nierealne.

Przynęta nie jest niezbędne do korzystania z bardzo zróżnicowane. Wędkowanie na próbnika odbywa się głównie na robaki, larwy ochotki i larwy. Jest to najbardziej uniwersalna przynęta dla tej metody połowów. Robak na haczyku zmniejsza częstość małych ukąszenia drapieżnych. Jego dobre używać go do dużych ryb.

Ponadto, jak dysze zbliżyć przegotowanej jęczmień, kukurydzę, kulki z ciasta lub miękiszu chleba i semoliny gaduła. Dziś wielu rybaków kulki piankowe są używane do połowu metodą pikernoy.

Pianka pomaga podnieść przynętę nad trawą. Dość często, ryby ignorują dyszę leżąc na trawie. W związku z tym, tego rodzaju pozwala na dobry połów ryb, gdzie, jak widać, nie jest to w ogóle. Jest bardzo skuteczny na spokojnych wodach, a dla przepływu.

Recenzje rybaków

Analizując opinie doświadczonych wędkarzy, to trudno powiedzieć, który jest najlepszy zbieracz. Opinie na temat tego problemu jest bardzo subiektywne. Jednak głównym punktem preferencji jest nadal możliwe.

„Volzhanka” Zbyt często rybacy obchodzony producent zbieraczy. Jest to dość tani, ale opcja wysokiej jakości. Cena takiego próbnika zaczyna się od 1500 rubli. Jest w stanie zastąpić droższe produkty, takie jak Colmik. Do najbardziej znanych modeli tego producenta są oznaczone „kompletacji” i „Comfort”. Oba pręty są ciężkie, ale druga opcja nieco łatwiejsze. Sknera „Volzhanka” dość pewnie, aby poradzić sobie z produkcją 4-4,5 kg.

Rybacy zauważyć bardzo wygodny w użyciu GARBOLINO laskę Rocket sknera. Wielu uważa, że jednym z najlepszych opcji. Na rzecz tego producenta mówi uznanie w Anglii i Francji. Jest to produkt wysokiej jakości, który jest używany nawet do wędkarstwa sportowego. Koszt takiego podajnika jest powyżej średniej, ale ma dobry stosunek ceny do jakości jest warto.

Ogólnie rzecz biorąc, rybacy zauważyć, że podobne produkty, niezależnie od producenta, można się zarazić, a czasem mała średnia masa ryb.

sprzęt wędkarski

Aby lepiej zrozumieć, co próbnika, co to jest i jak z niego korzystać, trzeba wziąć pod uwagę technikę tą metodą. Jedną z jego cech jest aktywne wymiata. To nie jest samopodsekayuschayasya wślizgu, które należy uwzględnić podczas ustalania łowiska.

Ten pręt jest bardzo wrażliwy na gryzienie. Dlatego też, nawet obecność małych ryb będą one widoczne. Z powodu tych cech jest prawdopodobne sadzonki bezczynny. Aby tego uniknąć, należy eksperymentować z kołem podczas łowienia. Czasami jest to niezbędne do korzystania z aktywnej metody połowów, spacer na plaży lub nawet zastąpić obciążnika podajnika.

Po zapoznaniu się z takiego narzędzia jak kompletacji, która będzie dość łatwy do zrozumienia. Jego zakres stosowania obejmuje wybór konkretnych warunkach złożowych. W niektórych przypadkach, zbieracz jest w stanie przynieść rybaka dużo szczęścia i dobry połów.