168 Shares 5731 views

Wskazówki, jak dostać nastolatków tłuszczu

W tym czasie, jako dorośli, kwestia często dręczą, jak schudnąć, wielu nastolatków cierpi zupełnie odwrotny problem. Kiedy młody organizm zaczyna gwałtownie rosnąć, nie wszystko, co dzieje się stopniowo i proporcjonalnie. Ale już w okresie dojrzewania każdy czuje się jak dorosły, ale bardzo wrażliwy człowiek. I, oczywiście, każdy mężczyzna i kobieta chcą podobać się płci przeciwnej, aby przyciągnąć uwagę swoim pięknem. Jak to zrobić, jak się tłuszczu nastolatków, kiedy, z powodu zbyt szybkiego wzrostu wielu chłopców i dziewcząt stały się właścicielami swoich złych nieproporcjonalnych figur? Oni wydają się działać, chyba łokciach kolanach tak, ponieważ tkanka tłuszczowa jest nie nadąża za wzrostem kości.


Aby zrozumieć, jak szybko przytyje teen, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co chcemy osiągnąć. Jeśli przyrost masy ciała, i nie obchodzi mnie, jak on odstawić na rysunku, a następnie wszystkie elementarne – oprzeć się na ciasta, pizza, napoje gazowane, i są wyposażone w kilka kilogramów w ciągu tygodnia. Ale należy pamiętać, że ta metoda jak uprawiać tłuszczu w tygodniu nastolatka, choć skuteczne, ale niesie ze sobą skutki uboczne, takie jak tłusta, trądzik i zaskórniki od niedożywienia, aw przyszłości może być dość fatalny wpływ na figurę. Zamiast oczekiwanych form schludny i apetyczny dostać duży brzuch, a gruby tyłek i rozstępy na skórze, że nastolatki nie zawsze mają czas na dostosowanie się do zmian w organizmie. Lepiej jest spróbować przytyć sensownie.

Jako nastolatki przytyje bez uszczerbku dla przyszłego kształtu? W swojej najbardziej ogólnej postaci pozbyć wystające kolana, aby uzyskać piękne pośladki, biodra i klatkę piersiową, aby pomóc tym sporcie. Oczywiście, podejście do chłopców i dziewcząt będzie inna. Jeśli pierwszy jest lepiej zwrócić się do „hardware” i angażują się w siłowni, dziewczyny miały lepiej zwrócić uwagę na treningu tanecznego i wagi. Teraz bardzo popularny program fitness o nazwie „Pampa” lub zamianę odpowiednich grup mięśniowych. W każdym przypadku najlepiej jest skorzystać z pomocy trenerów, którzy pomogą Ci wybrać indywidualny zestaw ćwiczeń, w zależności od wzrostu, sprawności fizycznej i żądanej ulgi.

Ale tylko jeden sport nie może zrobić. Następnym krokiem w rozwiązywaniu problemu jak uzyskać nastolatków tłuszczu, będzie wybór jedzenia. Po tym wszystkim, sport jest nie tylko do budowania mięśni, ale również skutecznie spala kalorie. Więc dieta powinna być bardziej pożywne niż wcześniej. Stop, stop, to nie znaczy, trzeba jeść więcej sałatek i mniej ciast! Podstawą żywienia w sporcie – bilans białek, tłuszczów i węglowodanów. Dla efektywnego przyrostu masy muszą opierać codzienną dietę były pierwszym i ostatnim. Czasami jest to nawet codziennie suplement diety wstrząsnąć specjalnego białka, tak, że mięśnie rosną szybciej. Więc jeść więcej mięsa, produkty mleczne, jaja, warzywa i zboża – źródło węglowodanów.

W połączeniu z prawidłową dietą i sportu może pomóc osiągnąć pożądany rezultat. Wystarczy zadzwonić w ten sposób jest lepszy niż „program o tym, jak dostać nastolatków tłuszczu” i „jak uczynić swoje ciało atrakcyjny jako nastolatek.” Staraj się trzymać sportowego stylu życia, a ostatecznie postać sama wygląda jak na zdjęciach w magazynach fitness i jest znacznie lepsza niż fałdy tłuszczu, który jest teraz tak brakuje.