825 Shares 4807 views

Tajemnice Pyszne Pocałunki

Rendezvous? Gratulacje! Całowanie Ci więcej! Że nie ma pewności, że dobrze całuje? Ha, tak, to nic wielkiego. Przeczytać, zapamiętać, praktykę!

Zatem poznawczy minut: całujemy od urodzenia, a umiejętność jest w naszej krwi. Ale najpierw pocałować kogoś? Tak, moja mama, oczywiście. A potem, gdy dorosną, przedmioty do całowania radykalnie zmieniło, i to na lepsze! technika kissing może ulec poprawie. Co jest ważne w tym przypadku? Zaufanie, pewność siebie i znowu.

Reszta, jak mówią, podstęp.

Główna zasada – świeży oddech. Ate / jadł cebulę tuż przed terminem? Zdrowiej będzie, cebulę skórę. bardzo przydatne. Jeśli jest stosowany na twarz, nie będzie trądzik, nie ma problemów z skóry tłustej lub rozszerzonymi porami. Jak aplikować? Bardzo prosto, jeśli tylko w postaci maski. Przez zawieszonego Lucko dodać miód i pozostawić na twarz na 15 minut. Tak, oczywiście, zapach nie jest przyjemny. Ale co zrobić, będzie musiał cierpieć przez wzgląd na piękno skóry. Do tej pory tylko jeden producent kosmetyków usunąć zapach cebuli w ich mediach skóry. Oni nawilżają, oczyszczają skórę, odmłodzić i usunąć pryszcze. I to stworzony w oparciu o kosmetyki flawonoidy cebuli.

A my nadal być zadowoleni z domu maską uroku.

W ogóle, jeśli potrzebujesz szybkiego sposobu, aby odświeżyć oddech, oto kilka przydatnych wskazówek.

Od folku: pozhuy pietruszki, mięty, cytryny, można jeszcze posypać cukrem i jeść.

Od klasyki – skorzystaj Antipolitsaem.

Przystępujemy do głównej, do procesu. Jak się całować? Nie wstydź się, to jest w – pierwszy. Relax! To nie jest egzamin lub skok ze spadochronem. Zrelaksowany postawy i wargi – i będzie to zrobić. Aby całkowicie zniewolony zaleca, aby zobaczyć film instruktażowy, wiele z nich jest teraz w Internecie. Jest nawet klip z dwóch minut (!!!) pocałunek «Demon vs Heartbreaker – Jesteś moim wysoki».

Trenować częściej, być odważnym, podłącz wyobraźnia! Po tym wszystkim, w słowach klasyczny, pocałunki – jest ogień miłości!