355 Shares 1135 views

Kim są biodrówki i jak różnią się one od „zwykłych śmiertelników”?

Biodrówki często nazywany indie kidami. Najczęściej ruch dołączył do młodych chłopców i dziewcząt w wieku od 16 do 25 lat. Kim są hipsterzy? Portret typowego indie Kid: klasa średnia, obojętny na alternatywnej muzyki, filmów studyjnych, designu, mody i sztuki. Większość hipsters ściśle śledzić najnowsze trendy mody z ich świata, starannie wybrane marki i wydają się zgodne z ich własnych kanonów. Wielu krytyków i dorośli, gdy dawny ideologiczny powstańcy, ślusarzy, kostka brukowa, rockers, rowerzystów, itp Ideą tego kierunku powoduje napady agresji. Podobnie jak, w jaki sposób można zignorować stałej styl i gwałtowny z jednego do drugiego?


Dla hipsters nie jest priorytetem stworzenie czegoś nowego, dotychczas niewidzialnych. W pierwszej kolejności zadaniem jest świadomy tego, co nowego. Pośród nich jest rzadko mówi się o takich rzeczach błahych i przyziemnych, takich jak płeć czy pracy. Cała rozmowa wokół czegoś wzniosłego utworzone lub nałożone ideałów, poglądów, filozofii.

Aby zrozumieć, kim jest biodrówki, powinno być przepojone ich sposób myślenia. Co znajdziemy tam jest zagadką? W rzeczywistości, wszystko jest łatwe. Pokolenie, które często są biodrówki członkowie – dzieci, dosłownie „od wstawiony” do świata komfortowych pamiętniki online, miłości w Internecie, zawsze przyzwyczajeni do znalezienia w przestrzeni internetowej czegoś nowego i innego. Przyzwyczajeni do uważają się za odrębną osobowość, i nagle zobaczyłem w sieci ogromną liczbę tych samych dzieci, jak są. To ogromny cios dla ego każdego nastolatka. Stąd wywodzi się z pasji do różnych hobby niesformatowany, dziwnych upodobań, zainteresowań i hobby.

Na przykład typowe ubranie biodrówki – zwężony dżinsy „chudy” (opcja – kolorowe rajstopy), rozciągnięte koszulki, swetry „bycia Vintage”, buty, masywną chustę i okulary w masywnej ramie, co pozwala na tworzenie wizerunku intelektualnej i „frajerem”. można od razu widać, że ten młody człowiek – w hipster: jego ubrania są naprawdę wyróżnia się z tłumu. Jednak musimy oddać hołd hipsters: czasami ich „stroje” są bardzo stylowe i efektowne, choć sztucznie nieostrożny.

Kim są hipsterzy? W rzeczywistości są one pojawił długo przed rozprzestrzenianiem się w Internecie i high-tech. Młodzi ludzie starają się wyróżniać z szarego tłumu i bronić swoich poglądów, przekonań, porzucić „głupia”, narzucone przez dorosłych, stereotypy. Pomyśl o tym, bo to zawsze! Tuż za każdy epoka miała swój własny ruch: na początku – nihiliści, a następnie – jasne i żywe w melancholijnej atmosferze nieznanych zachodniej kolesiami. Wreszcie, to samo może być również hippie w pewnym stopniu można przypisać do biodrówki.

Wszystkie te osoby są napędzane przez jedno – chęć do bycia wysłuchanym. Wystarczy każda epoka szuka jej metod osiągania tego celu. W związku z tym pytanie, kim są biodrówki, byłoby logiczną odpowiedzią jest to, że każdy z nas. Po tym wszystkim, wszyscy chcemy czegoś innego od swoich przyjaciół i znajomych, żeby być w centrum zainteresowania. Jednak z jakiegoś powodu łatwiej jest równoznaczny słowo „hipster” brud, niż próbować zacząć zmieniać świat wokół nich. Może powiesz, że biodrówki świat się nie zmienia. Ale tak nie jest. Pomyśl co najmniej jedno: Czy czytasz te linie teraz, jeśli nie istnieje biodrówki?

686 shares 4654 views
102 shares 8454 views
520 shares 1590 views