658 Shares 1999 views

Pokój dla nastolatka – jak mur.

Od nastolatków czasami och, jak nie jest łatwe! Warunków krytycznych w odniesieniu do siebie, maksymalizm się bez wyjątku kompleksy wagowe zakłócać procesu edukacyjnego. Dorosłych, zwłaszcza, należy starać się zapewnić kompleksowe wsparcie dla młodych ludzi, aby uszanować jego wewnętrzny świat , i chwała im za ich osiągnięć i dokonań. Ważne jest, aby móc stać się przyjacielem, a nie tylko krytycznego rodzica, więc mogą ci zaufać z ich doświadczeń i problemów.


Wiadomym jest, że edukacja zaczyna się w rodzinie. Dlatego tak ważne jest, aby stworzyć wygodny dom w pozytywnej atmosferze. Oprócz szacunku relacji między członkami rodziny, konieczne jest, aby do pokoju nastolatka była jego siła i stworzyć poczucie bezpieczeństwa. To powinno być odpowiednie do wieku i odzwierciedlają jego wewnętrzny świat.

Pokój dla nastolatka powinien być wykonany dopiero po zapoznaniu się z faktu, że takie tsvetologiya. Jest to nauka, która bada, jak kolor wpływa na podświadomość. Ale jego elementy powinny być poważnie brane pod uwagę jedynie przy użyciu określonego koloru jako monogamicznym we wnętrzu. Jeśli pomieszczenie jest nastolatkiem pełne szczegółów konstrukcyjnych i stylowych akcesoriów, nie trzeba dużo w tsvetologii dżungla ulgublyatsya.

Kolor czerwony jest zwykle stosowany we wnętrzu pomieszczenia, gdzie pozostanie słaby i bierny nastolatka. Działa stymulująco na nerwowy systemu, więc nie jest to absolutnie nadaje się do aktywnego i niespokojne dzieci. To jest recepta na niekontrolowanej agresji. Najlepiej jest dodać kilka pociągnięć tego koloru we wnętrzu.

Niebieski pokój jest łatwo się zrelaksować, ale ciężko pracować i koncentrować się mało prawdopodobne. Żółty i zielony naprzeciwko intensyfikacji procesu myślenia, są one dodawane ton i siły. Błędem jest myśleć, że pokój nastolatka nie może mieć ciemne kolory we wnętrzu. Jeśli są one harmonijnie łączy się z jasnych kolorach, można utworzyć oddzielne strefy przewidziane do pracy, spania lub grania w gry.

To musi być miejsce do pracy z dobrym oświetleniem i dużą ilością miejsca w teen półki na książki. Najlepiej jest dać dziecku największy pokój w domu, tak aby nie zaśmiecać jej meble pokojowe. Ponadto, meble powinny być wielofunkcyjny, czyli zmieniać ich długość, szerokość, liczbę pudeł i półek. Co do łóżka, to najlepiej wybrać sofę, która może być dodana po południu. Zamiast krzeseł, można zrobić wielkie poduszki i garderobę wydane z wystarczająco pojemną szafę. Pokój nastolatka nie powinna być zbyt przeładowany szczegółami wnętrza, ponieważ będzie on wkrótce wprowadzą się tu co chce.

Pokój dla chłopca nastolatka niech to zrobić w określonym stylu: pasja do muzyki, samochodów sportowych i tak dalej. Zazwyczaj ludzie chcą zobaczyć w moim pokoju tylko łóżko, biurko, telewizor i komputer. Wszystko inne będzie dodają się, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale zapytać wnętrzu pewien kierunek to jest w twojej mocy. Spójrz przykłady forum pokoje, przeznaczone dla nastoletnich chłopców z różnych hobby.

Pokój dla nastolatka jest znacznie łatwiejsze. Najpopularniejsze opcje – buduar wschodnia księżniczka, dolary dziecka stylu, odzwierciedlając królestwo Oz. Dziewczyna może również zorganizować swój pokój zgodnie z hobby, takich jak muzyka czy taniec. Rozmawiać z córką, często są bardziej szczerzy w tych sprawach niż synów.

Pokój dla nastolatka problemu nie jest trudne, ale trzeba dać dziecku swoją ziemię, zagadkowy i tajemniczy, przytulne i wygodne. Zobaczysz, jeśli uda się stworzyć niezbędną wnętrze, dzieci będą bardzo wdzięczni.