358 Shares 2781 views

Arthur Kishenko – mistrz w boksie tajskim

Arthur Kishenko znany na całym świecie wśród fanów kickboxingu. Pomimo młodego wieku, służy on w ringu zawodowym i od dawna zdobył wszystkie możliwe tytuły w amatorskim boksie tajskim. Dziś ten facet jest przykładem dla wielu młodych ludzi, ma wielu fanów na całym świecie, jego fani z niecierpliwością oczekują kolejnej bójki sportowca.


biografia

Artur Mikołajewicz Kishenko urodził się w Odessie w 1986 roku. W tym mieście ukończył liceum, studia i studiował w Akademii Technologii Żywności. Ostatni kurs kończył już absentia. Boks facet zaczął angażować się w 11 lat. W rok później, to przyciąga tajski boks. Ten facet i zaczęli w klubie „kapitan” w swoim rodzinnym mieście Odessa.

W ciągu 15 lat, Arthur Kishenko – mistrz sportu, a rok później młodzieniec wziął udział w mistrzostwach świata w tajskim boksie. Zawody odbyły się w Kazachstanie. Nie wziął zaszczytne trzecie miejsce. Po tym, sportowiec jeszcze wiele razy uczestniczył w mistrzostwach na tego rodzaju światowego boksu. Spośród nich 4 razy zabrał złote medale.

Dziś Artur Kishenko. – M honorowane. Ukraina. Od 2006 roku i do dnia dzisiejszego jest on aktywnie uczestniczyć w zawodowych walkach w kategorii „K-1”.

Arthur Kishenko: walk

W roku Arthur bierze udział w co najmniej 3 oficjalnych walk. Do każdej z nich jest on dobrze przygotowany, wydając 2 miesiące aktywnego ćwiczenia, diety, ścisłego reżimu snu i czuwania.

W prestiżowym turnieju „K-1 MAX” sportowiec zajął trzecie miejsce w 2007 roku. Dziś jest to drugie. W przyszłości, chce wygrać tę konkurencję.

2010 Arthur Kishenko oznakowane przejście do Holandii, gdzie zaczął grać dla klubu Mike'a siłowni. Od tego czasu zaczął serię swoich zwycięstw, zawsze dochodzi do finału prestiżowego turnieju:

 • 2011 – dotarcia do finału mistrzostw jako Fast & Furious 70MAX. Jednak w ostatecznej bitwy, daje jego przeciwnik łaźnie Robin Rusmalenu.
 • 2012 – po raz kolejny znalazł się w finale, gdzie traci Myurthelu Gronehartu.
 • 2013 – wygrywa długo oczekiwany pas mistrz świata do 71 kg.

osiągnięcia

Mam osiągnięć sportowca sportów amatorskich i zawodowych:

 1. 2003 – Brązowy medal Mistrzostwa Świata IFMA (kategoria – do 63 kg).
 2. 2004 – sportowiec został mistrzem Europy IFMA.
 3. 2004 – Mistrz w boksie tajskim w IFMA World.
 4. 2005 – Champion Ukrainy na tajskim boksie.
 5. 2006 – potwierdzenie Ukraina tytule.
 6. 2006 – Mistrz w boksie tajskim w IFMA World.
 7. 2007 – potwierdzenie tytułu.
 8. 2010 – Brązowy medal na igrzyskach świata sztuk walki. Turniej odbył się w Pekinie.
 9. 2004 – oznaczone przez fakt, że zawodnik ma zostać zawodowym mistrzem świata.
 10. 2006 – Zwycięzca K-1 MAX (faza Europy Wschodniej).
 11. 2008 – Finalista K-1 MAX.
 12. 2011 – dostęp do finału światowego MAX.
 13. 2013 – Mistrz Świata KOK.

Niedawno, Arthur Kishenko wraz z oblubienicy przeniósł się do Hiszpanii. Tu mieszka i trenuje, biorąc jednocześnie pod flagą Ukrainy. Planuje otworzyć szkołę sportową sportowiec, gdzie każdy może nauczyć się boksu. Będzie on zlokalizowany w pobliżu Barcelony. Dlatego w najbliższej przyszłości Arthur zaczyna wychowywać następne pokolenie wielkich nazwisk bojowników.

szkoła sportowa – to plany na najbliższą przyszłość. Teraz Arthur Kishenko nie stara się zdobyć tytuł. Po tym wszystkim, głównym celem jego życia – to była jego rodzina, że stara się otoczyć opieką z najbardziej. Dla niego to jest bardzo ważne, aby wychowywać dzieci i dać im wiele uwagi.