828 Shares 9491 views

Valery Kryuchkov i jego system „Strzałka”

Walerij Nikołajewicz Kryuchkov – silny, charyzmatyczny mężczyzna o potężnej energii i charakteru silnej woli. „Strzałka” twórca oryginalnego systemu aktywnej obrony. Doświadczony zawodnik, trener, mentor. Jego film instruktażowy dla samoobrony są bardzo popularne w internecie. Valery szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek.


Dzieciństwo i młodość

Biografia Walerij Nikołajewicz Kryuchkov zaczyna się w Riazaniu, gdzie urodził się 20 września 1963. Jako dziesięcioletni dzieciak zaczął studiować klasycznej walka utalentowanego trenera Arkady Ignatievitch Korbut. Trener zaszczepił trochę Valera Kryuchkov miłości do walki, zwrócił uwagę na harmonię i piękno ruchów. Stąd pragnienie, aby mieć dorosły myśliwca Valery Kryuchkov odbiór kosmetyczny. Jest on ważny nie tylko wygrać bitwę, a nie tak pięknie. Trener szybko zauważył chłopca zapaśnik i talent zaczął przyciągać go do udziału w konkursie.

Z biegiem lat, Valera dorastałem. konfrontacje Street chłopięce, jeśli walka odbyła się jeden-na-jeden, posiadanie metod walki było właśnie to, czego potrzebowaliśmy. Ale jeśli złoczyńcy zaatakowali grupę kilku osób z nożem lub inną bronią, nie ma wiedzy i doświadczenia klasycznego myśliwca nie wystarczyło. Valeri Kryuchkov nastolatek zainteresował się technik samoobrony przed nożem i pistoletem. W latach 70. ubiegłego wieku takiej wiedzy były dostępne tylko dla spadochroniarzy i pracowników policji. Ale tutaj, Valery szczęście. Jego sąsiedzi byli w ogólnodostępnej i byłego policjanta, i były spadochroniarz, który doraźnym z powodu choroby. Ciekawy i uparty chłopiec lubiłem byłych bojowników, i nauczył go kilku kluczowych technik sambo.

Po przeprowadzce do innego regionu Valery musiał odpaść klasycznej walki. Był dobrym uczniem, więc dyrektor szkoły, w której uczył, pozwolił mu korzystać z sali gimnastycznej na trening. W ciągu 14 lat był trenerem chłopców i nauczył ich wszystkiego, co wiedział, a które mogą być użyteczne dla ulic. Na ulicy czasami gwałtowne walki zrozumieją, że do wygrania jest bardzo ważne, nie tylko brute force, ale również silną wolę charakter. Często zdarza się, drugi był priorytetem.

W tym samym czasie, w wieku czternastu lat, Valery Kryuchkov zaczął uczyć karate. W sparingu założył się jako znakomity wojownik. Jednocześnie było karate klasy boks, gdzie osiągnął on również dobre wyniki. Po zanayaty pudełku było uczucie odległości i ufnością zaczął wiać silniejszy.

wojsko

Potem była armia, gdzie Valery szczęście ponownie z trenerem. Armia instruktor karate szkoła słynęła Alekseya Shturmina – twórca karate-do w rosyjskiej Centralnej Szkoły. Ta szkoła różniła sztywną zorientowaną styl Kyokushin.

W wojsku, Valery Kryuchkov nauczył się trzymać i uderzyć potężne, szybkie i dokładne. Ta sama kombinacja trener zmuszony do pracy na zewnątrz czasami przez kilka miesięcy, szukając od mężczyzn ostrością i spójności.

doświadczenie coachingu

Po powrocie Valery trenował klub młodzieży i przygotowanie chłopców do służby w Armii Radzieckiej. On przygotowuje się twardy jak nauczał.

Równolegle z cd samodoskonalenia trener Walerij pracy. Szukałem więc potrzebuje harmonii, nauka UNIBOX Slavic-Goritsky walczyć systemu Kadochnikova.

Służba w organach

Siedem lat Walerij Kryuchkov pracował jako instruktor szkolenia bojowego i metod walki walki. Równolegle odbywają warsztaty i szkolenia instruktor w regionalnej policji. Częściej jednak szkolił bojowników SWAT i oddziały policji. Bandit dziewięćdziesiątych przyniósł Valery ogromne doświadczenie, że przeszedł na szkolenie organów ścigania walczących żołnierzy.

A z doświadczenia dochodzimy do zrozumienia, że w obronie kogoś plecami, strach o życie idzie, to nie jest ważne.

goryl

Biografia Valeria Kryuchkov miał doświadczenie jako ochroniarz. Po służbie w organach cztery lata bronił przed złoczyńców znanych przedsiębiorcę w Riazaniu. Od tego dzieła, Valery otrzymał również dość duże doświadczenie, nauka uważności, koncentracji i stałą gotowość bojową. Ochroniarz praca zmuszony zmienić i dostosować się do okoliczności, które otrzymał wcześniejszej wiedzy. Na przykład, nauczyć się nosić broń na prawym boku, ale w celu skrócenia czasu jego usunięcia i czasu dokonania strzał, Kryuchkov nosili broń po lewej stronie. Ponadto, w ciasnych warunkach samochodu, aby dostać pistolet po lewej i wygodniejsze i szybsze.

CAO „Strzałka”

Główną część biografii Valeria Kryuchkov – „Strzałka” – specjalny system aktywnej obrony. Wszystkie twoje bogactwo doświadczeń zdobytych w ciągu całego życia, Valery zawarte w jego tworzeniu.

Jest to bardzo trudny układ aplikacja stworzona przez Kryuchkov chronić honoru i godności, zdrowia i życia zarówno własne i ich rodzin, bliskich ojczyznę.

Podstawowe postulaty systemu – Ustalenie, zaskoczenie, szybkość i dokładność, gdzie na pierwszym miejscu jest przygotowanie psychologiczne: konieczne jest najpierw zdecydować się na atak z zaskoczenia na atakującego wroga. Główną zasadą systemu – „atak-obrona!”

rodzina

Walerij Nikołajewicz Kryuchkov – szef dużej rodziny sportu. Miał szczęście mieć wspaniałego męża, dobrą i piękną kobietę. Haki – ojciec dwóch wspaniałych dzieci: córka i syn Siergiej Olesya, a szczęśliwy dziadek, jest przykładem dla swoich wnuków, którzy dorastają prawdziwych mężczyzn.

Valery przekonany, że każdy człowiek, niezależnie od wykształcenia, zawodu, statusu społecznego i warunków, do której należy, a przede wszystkim – wojownikiem, który jest odpowiedzialny za swoją rodzinę. A jeśli człowiek ma żadnej odpowiedzialności, nie ma siły, nie mądrość, ani odwagi.