695 Shares 3292 views

Pie z mrożonych wiśni, dwa wygrana wygrana przepis

Chciałem zamknij domowe ciasta? Lepszym wyborem niż słodkie ciasta na herbatę, a nie wymyślić. Idealna do napełniania nim – soczyste jagody i owoce. Szczególnie dobre wiśni. Ma wystarczająco dużo słodyczy w połączeniu z przyjemną kwasowością. W okresie letnim można korzystać ze świeżych owoców, a poza sezonem przygotować ciasto z mrożonych wiśni. Najgorsze z tego nie będzie. Raczej gotować to przysmak i baw się dobrze nie tylko na smak, ale również o tym, jak zachwycić swoją rodzinę spróbować.


Kompromis między smakiem i pożytecznie

Każdy wie, że ciasto nie jest zbyt dobre dla żołądka i tyle kalorii. Ale czasami chcesz leczyć się, więc nie poddawaj się małe kulinarne przyjemności. Zwłaszcza ciasta z wiśni – złoty środek między smakiem i korzyści, jakie przynosi do jagód. Oferujemy gotować ciasto z wiśni mrożonych, ponieważ jest dostępny przez cały rok, a latem zawsze można zastąpić je ze świeżymi jagodami.

Pachnący Cherry Pie z rękami

Przygotowanie fundamentu z ciasta. Mąka (200 g) przesiewania. Olej maślany (150 g) roztarto z żółtek (3 sztuki), dodaje się cukier (150 g), trochę saszetkę wanilina lub cukru i wanilii cytrynowym smaku według potrzeb. Wprowadzenie mieszaniny jaj olej z mleka (100 g) i mąki. Oddzielnie ubij 3 białka i bardzo dokładnie mieszać się w masie. Zameshennoe ciasta rozproszonym w formie do pieczenia średnica 22-24 cm, spłaszczyć całą powierzchnię. Top rozłożony pestki wiśni (300-350 gramów). To może być pre-roll w mące do wyciekły mniej soku.

Pieczemy aż ciasto gotowane w temperaturze 200 stopni. Sprawdź, czy propeklos ciasta łatwo z drewnianą wykałaczką. Mieliśmy flan z wiśni. Z góry można posypać cukrem pudrem i podawać z gałką lodów waniliowych.

Cherry pie ze składników roślinnych

Dziś coraz więcej ludzi rezygnuje produktów zwierzęcych. Przyczyny mogą być różne: dieta wegetariańska, na czczo lub inne. Ale to nie powód, aby pozbawiać się od pysznych deserów. Tak więc możliwe jest, aby gotować bezmięsne ciasto z wiśniami, czyli bez użycia jaj, masła i mleka. Dobrze, zacznijmy?

W małym garnku połączenia dwóch filiżanek wody szklanką cukru i 100 g oleju roślinnego wrze i ochłodzić mieszaninę do temperatury pokojowej. W rozcieńczonym drożdży szkła wodnego (50 g) z 2 łyżeczki cukru. Przesiać około 500 gramów mąki, zrobić małe wgłębienie i dodać drożdże. Przygotuj napar i umieścić w ciepłym miejscu, aby przyszedł. Następnie wymieszać z pierwszej części składników i zagnieść ciasto podsypaya, mąka, ile potrzeba. Powinien on mieć bardzo miękkie i przewiewne. Łącznie wszystko ciasta (w tym używane 500 g) odbędzie się kilogram mąki.

Tworzymy nasze ciasto z mrożonych wiśni. Ciasto rozwałkować połowę i położyć go berry napełniania cukru i skrobi z łyżką. Pozostałego ciasta zrobić paski, które zdobiły produkt, umieszczając je na krzyż, aby uzyskać siatkę. Niech pie wstać trochę i dopasowanie, a następnie wysłać go do pieczenia w temperaturze 200 stopni temperatre. Smaczny deser herbata gotowa.

Można upiec ciasto z mrożonych truskawek, wiśni, żurawiny, malin lub innych owoców jagodowych, które czekają na skrzydłach w zamrażarce. W lecie korzystać z darów z ogrodu i zrobić pyszne polewy ze świeżych owoców.