479 Shares 9363 views

Jak smażyć grzyby?

Smażone grzyby i dostarczane do wypoczynku lub tradycyjnym stole, i zbiera się do wykorzystania w przyszłości. Zima wydaje się szczególnie pyszne pieczone świeże grzyby lub przekąskę w postaci jaj. Aby zapisać wybrane okazy świeże, silnych i młodych.


Jak i ile smażyć grzyby? To zależy od naczynia chcesz gotować. Ale jest najważniejsza zasada: nie wolno używać starych, robaczywe lub gatunki nieznane, ponieważ mogą one dostać zatrute, a konsekwencje mogą być poważne, nawet śmiertelne.

Można smażyć grzyby, biały, Gołąbek, kurkami, borowikami, osika, Borowik, Mokhovikov, grzyby. Duże grzyby cięte i płytkie jest wykorzystywany w całości. Do przygotowania na przyszłość muszą być przygotowani pojemnik. Najlepiej jest przechowywać smażone grzyby (wymagane w lodówce!) Odpowiednie słoiki szklane 0,5 litra. Ich mycia (woda netto bank nawet bez przepływu przerywanego folii krople), kalcynuje się w piecu w temperaturze 95-105 ° C i utrzymuje w suchym piecu i na gorąco aż do użycia. Ile smażyć grzyby do zbioru na przyszłość?

Zrobić. Na patelni z grubym dnem rozgrzać trochę oleju, tylko na grzyby nie przyklejają się do niego. Korzystanie ghee krowiego (żadne inne tłuszcze nie nadają się!). Po grzyby na patelni da sok, sól do ich smaku. Jako odparowaniu soku dodać olej. Po odparowaniu wszystkich cieczy grzyby są tylko w oleju i rozpocząć zaczerwienienie. Oto nadszedł czas, by odpowiedzieć na pytanie: Ile smażyć grzyby? Kiedy wszystko rumiane, pan jest usuwany z ciepła, a grzyby są rozplanowane na warstwach banków, ubijania łyżkę oleju pojawiają się na każdej warstwie. wymóg obowiązkowy – ciecz w smażonych grzybów nie powinno pozostać. Gdy bank jest pełny, a grzyby są całkowicie pokryte olejem, to jest uszczelniony, obrócić do góry nogami i pozostawia do ostygnięcia. Po wszystkim masło twardnieje, grzyby zbierane w lodówce.

Różne grzyby nadają się do przygotowywania szybkich posiłków. Jak smażyć grzyby, takie jak grzyby? Piekli lepszy od wszystkich innych typów. Jak suszonej białej mają sobie równych, a grzyby są uważane za najbardziej wartościowe w smażone. Charakteryzują się delikatnym smakiem i aromatem. Smażenie grzyby z wybranych młodych płytek bladego różu. Do 500 g grzybów muszą 2 łyżka krowa ghee sól i pieprz. Nasadki (oczyszczony grzyby), traktowane solą i pieprzem, rozmieszczone w rzędzie o grubości dna naczynia, która jest już bardzo gorący olej. Fry przez 20 minut rozprowadza się na płytce i pojone oleju, w którym palonych grzybów.

Jak smażyć grzyby na jajach? Początkowo były one sortowane i czyszczone. Świeże grzyby (lisy, brzozy grzyby, osika, miód i luteus Mokhovikov) gotowano minut w słonej wody 20, jeżeli są stosowane do gotowania jajka suszone grzyby, ich pół godziny do wrzenia. nie może strawić. Woda jest odprowadzana, pozostawiono do wyschnięcia przez grzyby, plewy pokrojone w drewnianym korycie (nie lepiej skręcać w maszynce do mięsa, tak, że nie traci smaku lub pogorszenie smaku). Rozprzestrzenianie się w naczyniu z ogrzanego oleju i sma, aż do całkowitego odparowania cieczy i brązowienia grzybów. Fried cebuli są dodawane osobno mieszany i położył w bankach przygotowanych do przechowywania w chłodni.

Jak upiec borowiki? Wystarczy na 25-30 minut. Po powrocie z lasu natychmiast podjęte świeże młode silne grzyby, oczyścić je i wyciąć pędzla (CAP osobno, nogi osobno), nie trzeba wyciąć drobno. Posypać pieprzem i solą, mąką kruszonką. Rozproszone w garnku z ciężkim dno, w którym wstępnie ogrzanej silnie stopionym masłem. Po pierwsze, jedną nogą smażyć przez około 5 minut, a następnie dodać je do kapeluszy i smażyć aż gotowane. Służyć i dekoracji z zieleni.