848 Shares 2311 views

W multivarka gotować owsiankę? Proste przepisy na każdy dzień

Nie jest tajemnicą, że główną zaletą Multivarki jest to, że również w stanie zagotować mleko owsiankę na śniadanie. Ale fakt, że możliwe jest, aby przygotować danie dla kasz ozdobnymi, Niewielu zdaje sobie sprawę. To może być gryczana, ryż, proso, a nawet groch. I tak jak w multivarka gotować owsiankę w tym przypadku? Tu trzeba wybrać tryby dla każdego indywidualnego zbóż.


Od gryka jest często podawane jako dodatek, to najbardziej multivarok posiada specjalny tryb. To się nazywa „Gryka” rzadko „Krupa”. 4 porcje wymagają 2 multistakana gryki, sól do smaku i 4 multistakana wody. Wszystko dodać do multivarku i wybrać żądany tryb. Po sygnale tylko gryki zorganizować na płytkach i służyć. W tym trybie można gotować i ostre danie ryż, zachowując te same proporcje.

Wiedząc, jak gotować owsiankę multivarka gryki i ryżu, wiele decydowania wszystkie inne zboża, jak również gotować. Jednak można gotować owsiankę-Mash mrożonych warzyw mix zupełnie innym, korzystając z trybu „pilaw”. Na to trzeba 1 multistakanu ryżu (wymagane jest, aby oczyścić wodę do płukania), kukurydza, zboża i paczkę mrożonych warzyw wymieszać do smaku, opakowania surimi, sól. Umieścić w rondlu Multivarki pół gotowane warzywa, następnie dodać pokrojone w kostkę płatki, pałeczki i pozostałe warzywa. Wlać 4 multistakana wodę i sól. Wybierz tryb „pilaw”. Podawać owsiankę na płaskim naczyniu w postaci warstwowego ciasta.

Ale gotować proso owsianki w multivarka na wodzie, jak to możliwe, przy użyciu trybu „owsianka mleko”. Najważniejsze jest, aby właściwie przygotować proso. Należy również przemywa się wodą, a następnie wlać wrzącej wody w ciągu 3-4 minut i spuścić wodę. Odbywa się to w celu usunięcia goryczy ze zbóż. Następnie wlać do misy Multivarki prosa, dodać sól, 3 multistakana wody. Kliknij na odpowiedni przycisk, odczekać 1 godzinę, a próbka może zostać usunięte. Ta owsianka może być uzupełniony o dodatkowe ziemniakami lub dyni. Niekiedy jeszcze wygotowuje z suszonych owoców.

Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę , jak gotować owsiankę grochu w multivarka. I jest to związane z faktem, że groszek gotowany się bardzo mocno w niemal każdych warunkach. Bo to nadaje się tylko jedna opcja – „Hartowanie”. Najpierw trzeba moczyć przez noc 1 szklanka grochu. Rano woda odprowadzana i płukane kaszę. Wlać 2 szklanki wody w garnku Multivarki. Ustaw czas gotowania (tryb „Rozliczenie”) 02:00. 10 minut przed sygnałem jest dodać trochę soli i masła. Wymieszać. Jeśli groch ze słoniną okazało wodnisty, pozostaw ogrzewania na 10-15 minut, aż gęste.

Wiedząc, jak gotować multivarka owsiane z różnych zbóż, możliwe jest eksperymentowanie i gotować na przykład ryżowa z czosnkiem. Figura płukanie wodą aż do sklarowania (wystarczy multistakana 2). Umieszcza się w naczyniu, dodać 100 g masła, soli i wlać 4 multistakana zimnej wody. W centrum postawić ząbek czosnku. Wybierz „owsianka mleko” i czekać na sygnał. Następnie wrzucić mieszankę owsianka czosnek i ryż i podawać.

Istnieje wiele opcji, w jaki sposób multivarka gotowanie kaszy w wodzie i mleku, i może korzystać praktycznie każdy tryb dla tego produktu. Najważniejsze – nie bój się gotować nowe potrawy w garnku cud.