562 Shares 5494 views

Jak szybko przygotować smaczne i zdrowe Feijoa dżem bez gotowania?

Feijoa jagody, które zwykle dojrzewają we wrześniu i październiku, to jest bardzo smaczne i zdrowe. zawierają one więcej niż sto substancje, które obsługują system odpornościowy w zimnych porach roku, w tym kwasów organicznych, witaminy C, flawonoidów i jodu, który jest więc niezbędne dla dzieci i młodzieży, do pełnego rozwoju organizmu, jak również dla zapobiegania chorób tarczycy. Aby dowiedzieć się, jak gotować dżem Feijoa przeczytać nasz artykuł. oferujemy Ci kilka receptur, w tym, bez gotowania, więc można zapisać wszystkie korzyści i smak tego niezwykłego jagód. Nawiasem mówiąc, w odpowiedzi na słodycze, ta kształtka wstępna ma aromat ananasowy, truskawkowy. Co może być lepszego niż zimą cieszyć pachnące zapasy herbaty z tropikalnej nucie.


dżem Feijoa bez gotowania: Klasyczna wersja preparatu

Dla niego, trzeba będzie jagody i cukier w równych ilościach. mycia feijoa, wysuszyć na powietrzu i mielenia w młynku do mięsa oraz ruszt do miski. Wymieszać z określoną ilością cukru, poczekać aż się rozpuści, a następnie zwinąć banku i ich przechowywanie – feijoa dżem bez gotowania zrobić. Tak po prostu, jego receptura zostanie opanowane nawet dziecko. A dzięki temu, że w sklepie nie powiodło się obróbce termicznej, to pozostanie absolutnie wszystkie witaminy, które są obecne w świeżych owocach.

dżem Feijoa bez gotowania z cytrusów

Na 1 kg dojrzałych jagód, trzeba będzie:

  • 1 duży pomarańczowy;
  • funta (lub nieco więcej) cukru.

mycia feijoa wyjąć kubki kwiatowych, a następnie cięte na pół i mielenia w mieszalniku lub szlifierki. Pomarańczowy również umyć, pokroić w kliny i usunąć nasiona. Crush – połowa owoców można z skóry, a drugi – nie. Albo jak chcesz (jak wiele wyraźny aromat cytrusowy, który daje skórkę). Zmieszać wszystkie składniki, które są podane w recepturze ze sobą czekać aż cukier jest całkowicie rozpuszczone i toczą się na brzegach. dżem Feijoa bez gotowania z owoców cytrusowych powinny być przechowywane w postaci regularnych w sklepie – w chłodnym i ciemnym miejscu. Nawiasem mówiąc, zamiast pomarańczy można wziąć pół cytryny lub dodać mieszankę cytrusów: grejpfruty, cytryny, pomarańczy (można sycylijskiej papką czerwony) i innych. Lekka kwasowość dobrze współgra ze smakiem mirtu.

tropikalny dżem

Bardzo smaczne i niezwykłe w sklepie, można to zrobić podczas łączenia kiwi, pomarańcza, winogrono i Feijoa. Spróbuj, to będzie prawdziwy hit elementy obrabiane. Potrzebne będą:

  • 300 g Feijoa owoców;
  • 2 miękkie kiwi;
  • pomarańczowy;
  • garść drobnych nasion winogron;
  • skórki, zaczerpnięte z jednej cytryny;
  • cukier do smaku (masa ma być sądzony).

Feijoa umyć, odciąć kwiat kielicha. Kiwi łyżka, wyjąć miąższ i skórkę pomarańczową czyste i nasiona. Wszystkie te owoce (z wyjątkiem winogron) pokonał w blenderze, dodać winogrona i skórkę z cytryny i wymieszać. Jeśli masz bardzo słodki, dodać cukier do smaku. To mogą być przechowywane w magazynie w wysterylizowanych słoików i można jesienią przygotować każda porcja ponownie. Teraz, gdy wiesz, jak gotować dżem Feijoa. Jego unikalne korzyści, z których pisaliśmy na początku tego artykułu, ale smak przypomni tropikalnych owoców, które będą bardzo przydatne w mroźnej zimy. Dla każdego z nas, dorosłych lub dzieci, czasami lubi marzyć o lecie.