857 Shares 8949 views

Wybierając środek na grzybicę stóp

Jak pozbyć potliwości stóp? Czy konieczne jest uciekanie się do leków farmaceutycznych lub wystarczająco środków ludowej? Spróbuj zrozumieć, co lekarstwem na pocenie się stóp pomogą pozbyć się tego nieprzyjemnego zjawiska raz na zawsze. Do tej pory, w domu kosmetologii silną konkurencję dla oficjalnej medycyny. Poniżej są najbardziej popularne środki ludowej grzybica.

1. Przygotuj się dezodoryzacji aerozolu.

Będziesz potrzebował sprayem. Można je nabyć w sklepie z narzędziami, albo zastosować takie fiolką wykorzystał każdy produkt kosmetyczny. Przygotowanie dezodorantu nie zajmie dużo czasu i wysiłku. Jako podstawę powinniśmy rozmaryn, dwie łyżeczki którego zalać wrzącą wodą i pozostawić na 10-15 minut. Następnie płyn jest konieczne, aby opróżnić i ochłodzić. Po ochłodzeniu otrzymany środek do temperatury pokojowej, to konieczne jest dodanie devyanostoprotsentny alkohol etylowy, i olejki eteryczne (jeden lub więcej) możliwości. Dobrze nadaje się wyciągi z jaśminu, bergamotki, mandarynki. Otrzymany płyn jest konieczne w celu dobrego wymieszania i wlać do zbiornika z pistoletem natryskowym. Takie dezodorant gotowy do użytku w ciągu dwóch tygodni. Przechowywać należy w chłodnym i ciemnym miejscu.

2. Stałe dezodorant jako remedium na grzybica.

Gotować, trzeba będzie: skrobię kukurydzianą – 60 gramów, napoje gazowane – 60 gramów oleju kokosowego – 2-3 łyżki oleju z drzewa herbacianego – 10 kropli. soda do pieczenia i skrobia kukurydziana należy mieszać w głębokiej miski, następnie dodać 10 kropli olejku z drzewa herbacianego (jako alternatywa dla innych olejków eterycznych może być używany). Otrzymana masa jest znacznie pogrubione, jeśli dodać do rozpływał olej kokosowy. Narzędzie może być wykorzystane w ciągu kilku dni, gdy jest ona w pełni wyleczyć.

3. bierze kąpiele ziołowe.

Należy kupić w aptece lub na własną rękę, aby przygotować kory dębu i wierzby. Te dwa produkty miesza się w proporcji dwa do jednego (dwa i dąb wierzba). Otrzymaną masę należy wypełnić pół litra wody i gotować przez co najmniej dziesięć minut. Po wysiłku otrzymanego bulionu, dolnej nogi przez piętnaście minut do niego. Największy wpływ takiego remedium na grzybica przyniesie w codziennym prowadzeniu procedury opisanej powyżej.

4. Roztwór nieprzyjemnego zapachu.

Apteka musi zakupić roztworze formaliny (lub Formidron). Przed pójściem spać należy czyścić ten lek stóp i między palcami. Taki środek na grzybica jest uważany za najbardziej proste i niedrogie. Jego pozytywny efekt jest widoczny po trzech do pięciu dni. Pocenie się stopniowo zmniejszać, a wkrótce będzie można zapomnieć o tym problemie.

Jeśli od dawna dręczy pytanie, jak pozbyć się spoconych stóp, trzeba najpierw zrozumieć, co jest przyczyną tego nieprzyjemnego zjawiska. Jego nazwa medyczna – nadmierna potliwość stóp. To może być wystarczający, aby przestrzegać zasad higieny (najlepiej, aby umyć nogi ze zwykłego mydła) lub skorzystać z pomocy roślin leczniczych. Ale możliwe jest, że nadmierna potliwość – oznaką choroby w zaawansowanej formie. Zwrócić uwagę na ich stan zdrowia. Nie należy nosić skarpety i pończochy tkanin syntetycznych, dają pierwszeństwo naturalnej bawełny lub lnianej tkaniny. Materiały takie są dobrze oddychający i dobrze pochłaniać wilgoć. Tkanki sztuczne nie są zalecane do noszenia nawet ludzie, którzy nie cierpią na nadmierne pocenie się, ponieważ mają tendencję do gromadzenia się elektryczności statycznej, a często wywołują grzyby i wypryski.