132 Shares 2880 views

Jak nauczyć się jeździć na rolkach

Jak nauczyć się rolki? To pytanie zadaje sobie teraz, nie tylko dzieci i młodzieży. Dorosłych przyciąga również tak rozrywki. jazda na rolkach jest popularna także ze względu na jej korzyści dla organizmu jest ogromna. Po pierwsze, te sesje korzystne dla serca. Po drugie, w trakcie korzystania ze wszystkich mięśni nóg. Po trzecie, gdy jedzie na rolki rozwija koordynację ruchów, jak wynika z chodu jest wdzięczne i łatwe. Czwarty takie ćwiczenia pomagają pozbyć się kilogramów dodatkowych. Zaletami tych pasji może wyliczać dalej, ale jeszcze lepiej jest mówić o tym, jak nauczyć się rolki, i jak wybrać odpowiedni strój.

Teraz masa producentów oferuje na korcie aktywne ludziom różne modele wrotek. Ale ty, jako nabywca, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse. Przede wszystkim, są modele przeznaczone do wyścigów juniorów, powszechne i tak dalej. Należy właściwie ocenić swoje możliwości i pragnienia. Próbując rolki, nie strzelać do nich co najmniej dziesięć minut. Pomoże to zrozumieć, jest to wygodne, jeśli nie są one zbyt mocno tam, czy model jest odpowiedni. Jeśli dokonasz złego wyboru, można uzyskać z jazdy nie jest zabawa, i kukurydzy. Konieczne jest, aby dbać o ochronę. Dowiedz się, jak rolki bez upadku niemożliwe. Dlatego lepiej jest kupić nakolanniki, rękawice, kask, ochraniacze na łokcie i inne akcesoria przeznaczone do ochrony przed kontuzji. Jeśli chodzi o ubrania, powinno być mocne, najlepszym rozwiązaniem – denim strój.

Tak, jak nauczyć się rolki? Musimy regularnego i długotrwałego wysiłku fizycznego. Ważne jest, aby być w stanie zarządzać własnym ciężarem. Należy również odpowiednio zgiąć kolana i talii, w celu ustalenia równowagi między szybkością i mocą. Zaleca się dla początkujących, aby rozpocząć jazdy w najniższej możliwej pozycji. Zakręt w kolanach powinien wynosić 90 stopni. Eksperci doradzają przed jazdą zawsze zrobić trochę treningu.

Jak nauczyć się rolki? Najlepiej jest, aby umieścić je na i chodzić po mieszkaniu przed wyjazdem na ulicę. Po raz pierwszy uderza w twardy grunt, konieczne jest, aby być ostrożnym. Można zabrać znajomego, który mógłby wspierać cię przez ramię. Pierwsza noga narażona przodu i obrócony o 60 stopni w prawo, gdyby wyszła, i vice versa. Następnie przenieść jej środek ciężkości. Teraz odepchnąć go, odsłaniając drugą nogę do przodu. Konieczne jest, aby postępować ostrożnie, starając się utrzymać równowagę. Jeśli czujesz, że będzie starać się przyspieszyć tempo. Prawdopodobnie doprowadzi to do upadku. Bez takiego wstydu nie może zrobić. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak prawidłowo spadać. Jest najlepszy w tym przypadku squat.

Jak nauczyć się rolki – dobre pytanie. Oto jak się zatrzymać, bo nie wiedzą wszystkiego. Często można zobaczyć początkujący skater, którzy po prostu chwyta otaczających przedmiotów lub ludzi zwalniać. Wskazówka: wystawiać jedną nogę do przodu i cały ciężar ciała na koncentrat drugiego klipu, jest to, że z tyłu.

Stopniowo będzie zrozumieć, jak jeździć na rolkach, będą mogli nauczyć się kilku ćwiczeń i elementów napędu, takie jak „Choinka”, „żarówki” i innych.

Jeśli chcesz, aby utrzymać się w dobrej kondycji, to ta sesja jest dla Ciebie. Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób nauczyć się jeździć na rolkach, często są zainteresowane także ludzi, którzy chcą schudnąć. I nic dziwnego. Rzeczywiście, w trakcie jazdy można stracić do 400 kalorii na godzinę, jazda w wolnym tempie, a do 900 kalorii – w szybko.

Jazda roller nazywa się różnie: styl życia, sportu, rekreacji i rozrywki. Ale co najważniejsze – czuć pasję i zainteresowanie nim. Wtedy wszystko wyjdzie.