420 Shares 4907 views

Jak rolki – szkolenie

Dałeś łyżwach dziecka urodziny, ale nie wiem , jak uczyć dziecko jeździć na rolkach? To ten artykuł jest dla Ciebie. Od niego dowiesz się, co zrobić, aby Twoje dziecko może bezpiecznie jeździć bez twojej pomocy. Więc przyjrzyjmy się, jak rolki.

Jak rolki?

Pierwszą rzeczą, którą trzeba nauczyć dziecko spadnie do pozbawiona niebezpiecznych urazów i ran. „Correct” upadku – to jest, gdy dziecko spada bezpiecznie zamykając ich na kolana, łokcie i głowę. Oczywiście, bez upadku jest mało kosztuje, więc myśleć z wyprzedzeniem o tym, jak uczyć dziecko bezpiecznie spaść, jak to możliwe. Ważne jest również, aby upewnić się, że dziecko umieścić na odzieży ochronnej przed wyjazdem na dysku. Umieszczenie ochronę, to chronić się przed urazami i nacięć.

Przed przeniesieniem, dziecko musi nauczyć się stać na wrotki. Tutaj ważną odpowiedź na pytanie o to, gdzie skate rolki. Powierzchnia musi być całkowicie szczelne, ale nie miękki, więc on mógł normalnie stanąć. obcasami, palce od siebie – stanowisko, które należy wziąć dziecko począwszy. Ważne jest, że kolana są zgięte pod pozwoli to utrzymać równowagę, jak również dokonać popychacza ruch do przodu.

Następnie trzeba nauczyć dziecko, aby poruszać się w górę i przejść krótki dystans. Można to zrobić z łatwością po pewnym czasie. Zazwyczaj szkolenie odbywa się na naszych błędach, więc staje się blisko dziecka i pokazać mu ruch – nie zawsze skuteczne. Niektórzy radzą, aby wyjaśnić wszystkie dzieci na słowach i pozwolić swobodnie pływać.

Gdy dziecko jest w stanie poruszać się swobodnie, aby nauczyć go jeździć przeszkód. W tym celu najlepiej jest zabrać do domu niektóre elementy, takie jak zabawki czy kulek. Można również kupić specjalne pola w sklepie sportowym. Przedmioty powinny być rozmieszczone wzdłuż linii prostej, w odległości około trzech metrów od siebie. Określić konkretny cel dziecka w razie potrzeby -prodemonstriruyte wyraźnie. Następnie spróbować zrobić to sam. Pytanie brzmi, jak rolki, prawie rozwiązany.

Zawsze można zatrudnić specjalnego instruktora, który pokaże swoje dziecko jak rolki. Należy to zrobić w przypadku wątpliwości, swoje umiejętności. Aby zapewnić profesjonalne cechy instruktora, uczestniczyć w pierwszej klasie z dzieckiem.

Upewnij się, że podczas jazdy na łyżwach ciało dziecka pochylony lekko do przodu, inaczej będzie stracić równowagę i spaść. Ważne jest to, że nie rozpocznie się z dużą prędkością. Najpierw trzeba jeździć w zwolnionym tempie.

Należy zwrócić uwagę na obszar, w którym dziecko jest jazda. Jego powierzchnia musi być płaska, aby konie mogły bezpiecznie toczyć. Ważne jest, aby w sposób dziecko nie ma żadnych dziur i pagórki, jest obarczona urazów.

Nasuwa się pytanie, jak rolki, nie powinno przeszkadzać. Wrotki – wielki wybór: lepiej dziecko będzie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, w ruchu niż przed telewizorem lub ekranem komputera.