212 Shares 6657 views

A nadziewane kaczki – klucz do udanego polowania.

Wiosna – wspaniały sezon na polowania. W tym czasie, jak polowanie na gęsi i kaczek. Polowanie jest dozwolone przez specjalne gołębi kału, hod celowo. Jeśli nie jest to możliwe, aby uzyskać maniak kaczki, konieczne jest użycie sztucznych, to jest profil lub nadziewane kaczki.
Byłoby dobrze, gdyby stosować pluszaki na polowanie kaczki lecą, bo na żywo kaczka spędza dużo czasu tylko w wodzie. Jeśli stawiamy manekina na ziemi, idealnym rozwiązaniem – nadziewane Magnum. Takie kaczki dwa razy więcej niż zwykle, to znaczy, że są łatwiejsze do przyciągnięcia ptaków, jak widać je z daleka. Nie zapominaj, że strzelanie z samicami jest zabronione, można polować tylko u mężczyzn.


Polowanie sezon zaczyna się w drugim miesiącu wiosny – kwiecień, jak tylko kaczki zaczynają wracać. Podczas powodzi w nizinach i obszarów zalewowych stojącej wody, i gdzie znajdują kaczki. Polowanie odbywa się z chaty, konieczne jest rozważenie jego ukrycia, więc nie było zbyt zauważalne wśród jeszcze nie zarośnięta liści. należy umieścić w miejscach, gdzie często pływające kaczki w odległości dwudziestu pięciu metrów od wypchanych zwierząt lub nawet mniej. Dla wiarygodności trzeba stworzyć prawdziwy obraz lęgowych kaczek, niektóre trzeba zrobić pływające, inne pielęgniarstwa i jedna kaczka nadziewana może być stosowany jako lider. Warto też zwrócić uwagę na trawie, konieczne jest, by była ona zbyt wysoka, aby pluszaki mają być widoczne z daleka. Nie jest konieczne, aby umieścić je blisko siebie, w odległości jednego metra wystarczy. Polowanie na gęsi jest podobny do polowania na kaczki, jedyną różnicą jest to, że jako nadziewane gęsi polowania.

Również popularne polowanie na te ptaki jesienią. Hunt rano lub wieczorem, gdy ptak jest przemieszczany do miejsca odpoczynku i żerowania. Miejsce na zasadzkę wybranego częściej na terenach otwartych w pobliżu zbiorników wodnych, tak że ptak nie mógł zobaczyć Hunter, ale mogłem zobaczyć wypchanego kaczka lub gęś. Miejsce do strzelania często wybierają stroiki, jeśli trochę wody, myśliwy stojący w kolorze butów lub gumy, jako rybak, a jeśli głębokość jest przyzwoity, polowanie może być prowadzona z łodzi. Nawiasem mówiąc, dla lepszego widoku i późniejszego wypalania trzciny lepiej zerwać skrzynię. Rozpoczęcie sezonu po strzale wypalania liczbę 7-5, a zakończyć liczbę strzał na 3-5. Nie zapominaj, że strzelanie na ptaki muszą się znajdować w odległości nie większej niż 35 metrów. Im większa odległość nie daje dokładnego trafienia, ptak jest kontuzjowany i nie może wpaść w ręce myśliwego. Również nie zapominać o pielęgnacji ptaków, strzały mogą je odstraszyć, to znaczy, że strzelanie powinno być przeprowadzane tylko wtedy, gdy istnieje pełne zaufanie w kontakcie i odległość jest odpowiednia do precyzyjnego strzału.

Więc zasadniczo ważnymi czynnikami w polowaniu: broń i używane strzał, odległość fotografowania i ptaki wabiki, polowanie, a miejsce samo zasadzka. Nie zapominaj, że nadziewana kaczka lub gęś powinny być jak najbardziej realistyczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a korzystnie, zdolne do pływania. Kolejny ważny czas, aby uzyskać pozwolenie na polowanie, wszystko powinno być zgodnie z prawem, jest całkowicie legalne.