507 Shares 8824 views

Że nie można google, jeśli martwisz się o układ nerwowy?

Od czasu do czasu można natknąć wideo lub artykuł pod tytułem „Co to jest niemożliwe do google”. A jeśli spojrzeć z opisem ciekawość, widać absolutnie nieszkodliwe na pierwszy rzut oka słów. Dlaczego takie wnioski mogli zanurzyć się w szoku, nawet najspokojniejszy od ludzi? I co zobaczysz, jeśli młotkiem z „zakazanych” słów w polu wyszukiwania?


Powinienem ostrzec – te zdjęcia naprawdę nie dla ludzi o słabych nerwach. A przede wszystkim nie powinny one pokazują kobiety w ciąży, dzieci i tych, którzy są bardzo podatni na sugestię.

Fournier. Uwaga, nie można google: puszkę!

W najstraszniejszych pytania w rankingu Google i francuski piłkarz, który również udało się zatrzymać trener „Olympic”. Poważnie, Yuber Furne nie ma związku z treścią szoku.

On po prostu „szczęście” być imiennik wielkiego francuskiego lekarza. To z kolei, już w 1883 roku opisał straszną chorobą, której przypadki są nadal rzadkością. Mówimy o zgorzeli moszny, który szybko rozprzestrzenia się w organizmie. Konsekwencje, podobnie jak przebieg choroby, po prostu straszne. Jak można sobie wyobrazić, to wszystko wygląda tak samo, delikatnie mówiąc, nie bardzo estetycznie.

Czy choroby bardziej interesujące dla ludzi niż sukces piłki nożnej lub Google uwielbia szokować swoich użytkowników, ale na życzenie „Fournier” będzie można zobaczyć nie ramek z Hubertem.

„Perła” – mówi o przycisków?

Co może być tak wyjątkowy w „perła” słów, że nie można go nawet Google ze względu na bardzo silne poczucie ciekawości? Wielu może nawet pojawić się wspomnienia o „dokładnie taką samą suknię, ale z perłowymi guzikami.”

Niestety, film kultowy „Brylantowa ręka” nie ma nic wspólnego z nim. I po raz kolejny w przypadku choroby. Perłowe grudki – nie jest to niebezpieczny przypadek medyczny, jak opisano powyżej. Zgorzel Nawet nie myślę o choroby przenoszone drogą płciową, ale raczej wada estetyczna. Ale wygląda na więcej niż przerażające!

Dlaczego Google daje przede wszystkim brzydkie ramki i nie stanowi ilustrację cieniu lub jakiejś rzeczy? Może to dość osobliwe poczucie humoru. Być może, że żart o niebezpiecznej zapytania „perła” Przez długi czas zostały rozłożone w Internecie jakiś czas temu.

Klapa: „Google” okropności nieszkodliwy życzenie

Innym słowem, że nie można nawet google wiarygodne pod pretekstami – jest „klapa”. Tak, brzmi to nieszkodliwe i wyczarowuje myśli cięcia i szycia. Jednak Google joker zachęca nas, aby spojrzeć na szczegóły przeszczepów skóry na różnych częściach ciała, proces „rosnące” tkanki dawcy i jako „ostatecznego akord” – genitaliów, które nie pozbawione skóry.

Dlaczego nie google „spiczasty”?

Słowo „narządów” – kolejny przymiotnik, że nie można google. Wydawałoby się, że taka charakterystyka może przyjść do niczego: piramida zabaw, konstrukcje architektoniczne, urządzenia. Jednak Google Przewodnik po już znane nam tradycję Rozpatrując ten wniosek jako część innego terminu medycznego.

Brodawczaka narządów płciowych – nie jest najgorsza rzecz na świecie. Ale lepiej jest nie do sprawdzenia, „punktacji” słowo w Google. Jak widać, większość „Terrible” wniosków – są to różne choroby, zaburzenia. Który po raz kolejny udowadnia, że jest niemożliwe, aby traktować ich zdrowia zaniedbania.

Pyryshki-pryszcze

Wreszcie po raz kolejny powrócić do tematu medycznego. Nie wiem, jaki związek może mieć słowo „pryszcze”? Oczywiście, takie oznaczenie nie jest jednym z formalnych warunków lekarzy. Jednak pacjenci zaniepokojeni często wolą dzielić się dziwne wysypki ze światem poprzez przesyłanie zdjęć na stronach internetowych, forach internetowych pamiętników i wywołując objawy nie są terminami zawodowych.

Wyszukiwarka Google, wszystkie te zdjęcia indeksów „radość” i oferuje najwyższej problem. Więc nie pytaj dla obrazów według słów kluczowych „pryszczy”, jeśli nie jesteś zainteresowany w takich szczegółach chorób cudzych.

„Tin” – że kryje się prosty wniosek?

Oceniaj Google grozy opowieści może być, nawet dla takiego prostego wniosku, jako „gest”. Jak to słowo oznacza, że użytkownik poszukuje absolutnie każdej ramki z obrazem blachy stalowej. Ale wyszukiwarka nie jest to sygnał, że może pokazać wszystkie najbardziej straszne i obrzydliwe. Uogólnione wnioski – nie, co warto eksperymentować, jeśli nie utworzyły podziwiać ilustracje choroby, rozczłonkowane ciała i podobnych obrzydliwości.

Niektórzy ludzie korzystają oglądania tych obrazów, ale trzeba przyznać – to nie jest normalne. Zwykłego człowieka ilustracje dla „tin” słowo spowoduje tylko psuje nastrój lub uczucie ucisku.

„Cluster” – wniosek, że nie jest konieczne, aby wprowadzić

Nie zna znaczenia słowa „otwory klastra” oraz „trypofobia”? Nie google! Oba terminy pokrywają się. Dokładniej, ten ostatni reprezentuje fobię przed prostu nie skupione otwory masowego zgromadzenia. Szczególnie obrzydliwe wyglądają na ludzkiej skórze. „dziury” na roślinach odstraszyć, prawdopodobnie tylko właściciele takiej dziwnej fobii.

Imię odchyleń krajów podane zaledwie 12 lat temu, a współczesna nauka jeszcze nie rozpoznał go oficjalnie. Jednak bardzo niewielu ludzi absolutnie obojętnie patrzy na okrągłych otworów, które przypominają albo objaw choroby lub szkodniki. W codziennym życiu, skupione otwory znajdują się w postaci pęcherzyków w cieście lub w nasion lotosu.

W trosce o ciekawości, oczywiście można wpisać zapytanie. Ale nagle staniesz się jednym z właścicieli trypofobia?

Jak pokazuje praktyka, wywołanie „Nie google it!” Tylko aby pobudzić ciekawość i paliw. Cóż, twoja praca, ale zostali ostrzeżeni! W końcu, należy wyjaśnić: wszystkie „straszne” wnioski rozwijać „w całej okazałości”, tylko w zakładce „Obraz”. I pamiętaj, aby usunąć dzieci z ekranu!