314 Shares 5065 views

"Vikium": opinie. Rozwój myślenia, pamięci, uwagi

Napoleon Bonaparte, który miał wyjątkową pamięć pamiętał wielką liczbę osób i wiele kart umieszczonych na ich oddziały. To pomogło mu rozwijać pomysłowe strategie, oceniając kroki wroga na kilka ruchów do przodu. Yuliy Tsezar, według legendy, pamiętał imion i wiedział, w obliczu każdego z 25 tysięcy żołnierzy wchodzących w skład jego armii. A jak pamięć i uwaga masz? Szkolenie „Vikium” pomoże ci, którzy zapominają o ważnych datach i nazwiska ludzi. Platforma jest przeznaczona do rozwoju myślenia i uwagi.


Trening dla mózgu

Całe ciało ludzkie jest kontrolowane przez mózg. Dobrą pamięć, logiczne myślenie i trwałe uwaga – główne wskaźniki jego stanu. Kiedyś było tak, że utworzona przez zdolność ludzkiego poznania czas dorosłości nie można poprawić w przyszłości. Ale pod koniec XX wieku, naukowcy eksperymentalnie udowodnił plastyczność mózgu i jego zdolność do ciągłego przekształcone, dostosowując się do zmian czynników zewnętrznych. Więc dzisiaj aktywnie szukając najskuteczniejszych programów i praktyk, które zwiększają aktywność szarej.

„Vikium.ru” to portal dla szkolenia i rozwój myślenia, pomaga utrzymać mózg w dobrej kondycji dla osób w każdym wieku. Twórcy tych firmach krajowych twierdzą, że są one rozwijające gry, sprzęt fitness, bierze pod uwagę wyniki klasycznych eksperymentów i wyniki najnowszych badań w dziedzinie poprawy funkcji poznawczych, to znaczy, pamięć, uwaga, liczenie, logiczne, orientacja, planowania i kontroli.

Symulator „Vikium” – sposób stać się mądrzejszy

Najbardziej intensywny rozwój mózgu zachodzi podczas powstawania płodu i w ciągu pierwszego roku życia. Dodatkowo utrudnia tempa rozwoju, ale jednocześnie komplikuje samym ciele organizacji, a do dwudziestu lat osiąga swój szczyt. Po trzydziestu latach, ludzki mózg zaczyna wiek. Statystyki pokazują, że jedna czwarta światowej populacji ma problemy z pamięcią i myśleniem, co prowadzi do spadku wydajności pracy intelektualnej. Ale plastyczność szarej ma szansę znacząco podnieść poziom swoich funkcji poznawczych. Pomoże to „Vikium”. Symulatory pozwalają na mózgu wolnej zrobić wszystko. a mianowicie:

 • dzieci od siedmiu lat i młodzieży – do formowania logicznego myślenia, poprawia inteligencję i pamięć;
 • ludzie w średnim wieku – w celu zachowania pamięci i uwagi na najwyższym poziomie, rozwój kreatywności i zwiększenie wydajności potrzebnej, aby skutecznie obsłużyć duży przepływ informacji;
 • osoby starsze – w celu zachowania poznawcze funkcje mózgu na wysokim poziomie.

(Udowodnić, że opinie ludzi, którzy spotkali się z projektu) dodatkowo pomaga rozwiązać wiele problemów, takich jak „Vikium”:

 • zespół, zaburzenie z deficytem uwagi ;
 • nadpobudliwość;
 • otępienie;
 • skutki udaru mózgu i urazach mózgu.

Jak to działa?

Podczas procesu rejestracji zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, który umożliwia do listy pole najbardziej prerogatywą aktywności umysłowej. Zgodnie z zadaniami będzie ona wybierać dla użytkownika osobistego „Vikium” -trenazhery mózgu. Swobodnie rozpocząć szkolenie na indywidualny program, który jest serią małych gier, można natychmiast.

Po każda gra będzie widoczny postęp uzyskano, to łatwo porównać z wynikami wcześniejszych badań. Ciekawe statystyki osobiste zapisane, dzięki czemu można śledzić dynamikę wzrostu wyników osobistych.

Angażować się w zasobie „Vikium.ru” codziennie zalecanej. Dlatego użytkownik nie zapomni o kolejnej sesji treningowej, system przypomni mu lekcji za pomocą listów pocztą elektroniczną. To „pamiątka” można wyłączyć w ustawieniach na stronie.

W trybie gry,

Projekt Wikium przyjęła wiele elementów z gier RPG Gatunek: poziomy doświadczenia, waluty gry, parametry inteligencji, uwagi i pamięci, które są stale udoskonalane w miarę części szkolenia. Ponadto urzeka i wciąga uczestnika zachęcający fakt: gdy dane liczbowe nie są wirtualne, ale odzwierciedlają rzeczywiste osiągnięcia, które można z powodzeniem stosować w życiu. Dział gier daje ludziom dodatkową zachętę do dalszego rozwijania za pomocą „Vikium” platformy.

Recenzje osób w każdym wieku, że różne bonusy i nowe umiejętności, aby pomóc im w dalszym ciągu do poprawy, a nie do rezygnacji z projektu. Rodzice potwierdzają, że taki system jest bardzo przyciąga do swoich dzieci w wieku szkolnym, jak przypomina swoich ulubionych grach komputerowych.

Pozytywne opinie o platformie

Wiele pozytywnych o miejscu mówi użytkownicy, którzy są obecnie zaangażowane w poprawę ich pamięć i myślenie, czy praktykowane wcześniej stronę „Vikium”. Recenzje zawierać odniesienia do następujących korzyści:

 • darmowe zajęcia;
 • funkcjonalność, duża liczba gier;
 • możliwość śledzenia swoich osiągnięć w profilu i poziomu klasyfikacji;
 • codziennie monity szkolenia na e-mail (opcjonalnie);
 • doskonała konstrukcja;
 • namacalny wynik z lekcji na zaledwie 15 minut dziennie.

Wnioski: Projekt krajowy zasługuje na uwagę.

Cons "Vikium": Opinie

Platforma „Vikium” jest bezpłatne. Jednak różnorodność i skuteczność funkcjonalne mogą być oceniane wyłącznie z zakupem dostęp premium. Subskrypcja przez 12 miesięcy lub nieograniczonej opcji – okres ważności konta płatnego zależy od kwoty, którą użytkownik chce wydać na jej rozwój. Inaczej, następujące funkcje nie są dostępne:

 • Statystyki w całości, która obejmuje porównanie ich własnych osiągnięć z wynikami innych uczestników;
 • kursy i zajęcia indywidualne;
 • dostępność wszystkich istniejących symulatorów;
 • konkurencji z innymi uczestnikami projektu;
 • Ustawienie zadania złożoności.

Kupić bilet, ludzie często nie są rozwiązane, zakładając, że mogą wyjść z projektu z powodu braku czasu lub z innych powodów.

„Vikium” – start-up z pracownikami Uniwersytetu Skołkowo, który daje ludziom możliwość poprawy, ponieważ im bardziej wydajny mózg działa, tym bardziej żywy, pełny i staje się bogatsze życie ludzkie.