154 Shares 2639 views

Miejsca agregatory treści: bezgraniczne morze informacji w jednym zasobem!

Przepisy i regulacje w przestrzeni medialnej Internetu radykalnie zmieniają się co roku. Projekty, które zajmują lwią z regularnych mediów internetowych kilka miesięcy temu, że albo przestały istnieć lub sformatowany w celu zaspokojenia bieżących potrzeb jego odbiorców. Tak więc, według wielu ekspertów, prawie 90% wszystkich internetowych publikacjach teraz zajmują dobrze znanych miejsc agregatorów treści. Na nich, w rzeczywistości, zostaną omówione w tym artykule.


Hot fast food zawartości dla każdego widza

Interesy każdego z nas jest bardzo indywidualne. Ktoś siedzi w wygodnym fotelu przed monitorem, uważnie studiując wiadomości o gospodarce światowej, drugi szczęśliwie ciesząc popularne filmy na różne tematy. Jednak wiele milionów internautów mają jedną wspólną pragnienie – aby mieć dostęp do wszystkich informacji na raz. Ale jak to osiągnąć? Godziny zaglądać ton stron w poszukiwaniu cennych regularnych publikacji internetowych? Jest to konieczne, ponieważ jest agregatory treści czasowe, które robią całą brudną robotę dla ciebie.

agregatory filtry Gauge (CFA) – nazwa ta jest często przypisane do tego samego projektu. Zasoby te są zbierane dla swoich odbiorców o treści w sieci, integrując je w tym samym miejscu. Wielu użytkowników czasami nie zdają sobie sprawy, że ich ulubione publikacje są w rzeczywistości konwencjonalne CFA. Miejsca agregatory nie są zazwyczaj umieścić własne unikalne treści, ale po prostu oferują zwiedzającym kopie popularnych artykułów i filmów dla łatwego oglądania. Przykładami takich projektów mogą służyć następujące zasoby:

  1. http://zmiya.com.ua/ – ukraiński agregator aktualności i statystyki mediów społecznościowych (Facebook i Twitter).
  2. https://ratatu.com/ – obiecując najwyższej agregatora treści wideo, emituje show, i tak dalej.
  3. https://meduza.io/ – mega filtr kopiowanie agregator różnych wiadomościach.

Idąc na CFA-wydanie, każdy znajdzie przydatne informacje na temat dnia. Jest to wygodne i praktyczne, co nieuchronnie doprowadziło do stworzenia nowego modelu biznesowego, doskonale pracuje dziś w sieci.

Który może zaoferować http://zmiya.com.ua?

Dojazd do głównej strony popularnego agregatora aktualności z sieci społecznościowych, gość od razu napotyka znaczne chmurę znaczników, które krótko i jasno opowiada mu o tematy dnia. Kliknięcie dowolnego słowa, od razu dostać najlepszy wybór „gorących” stanowisk i publikacjach z Twittera i Facebooka. Również na stronie głównej zawiera aktualnych artykułów blogów głośnych. Prawo czytelnicy warunkiem blok linki do najnowszych wydarzeń godzin, dni lub tygodni.

Goście agregatora dostępny najlepsze oceny, ankietach, aktualności social media. Wszystkie prace przy wyborze takiej treści na dokonaniu specjalnego robota. Czytelnicy mogą zrobić, to cieszyć się i dowiedzieć się czegoś nowego.

Kto chciałby https://ratatu.com/?

Dla każdego, kto lubi oglądać popularne filmy w internecie, być pewien, że będzie ciekawe do odwiedzenia strony agregatora. Tutaj goście zawsze znajdą kronikę ostatnich ważnych wydarzeń, transmisję z najlepszych pokazów i wiele więcej. zasób domu natychmiast doprowadzić do „gorących” wydarzeń świata i kraju, którego film będzie z pewnością przyciągnie uwagę setki tysięcy internautów.

Jednostka prawej stronie daje gościom dostęp do najnowszych meczów piłki nożnej, różne wersje seriali, programów telewizyjnych i koncertów. Krótko mówiąc, wszystko, czego szukasz, nieodebranych i chcieliby zobaczyć dostępne w ratatu.com.

Słynny https://meduza.io/?

Jeden z najlepszych agregatora aktualności dzisiaj jest uważany za meduza.io. Na tej stronie zawiera wszystkie najnowsze artykuł o wydarzeniach na świecie. Nad każdym tekstem podano źródła, co jest również ważne. Goście zasób nie tylko zawsze zdaje sobie sprawę z najnowszymi wiadomościami, ale również wziąć pod uwagę, gdzie materiał „doszła” z których publikację kraju i pióra autora należy.

Dziennikarze i zwykli czytelnicy znaleźć Meduza bardzo wygodny i odpowiedniego źródła, które jest regularnie aktualizowana z „gorącą” materiału. „Cap” strony jest doskonała wiadomość dzieli się na grupy, w których każdy gość znajdzie wiele ciekawych rzeczy dla siebie. Na głównej stronie agregatora, niektóre artykuły są Stany motyw, który daje szeroki przegląd konkretnej sytuacji.

I wreszcie …

Wiele witryn agregatory treści są teraz pomaga nam mieć dostęp do informacji w imponujących ilościach. Ledwie materiał do „zapalić”, a następnie staje się domeną publiczną. Jest wygodny, praktyczny i szybki. Ten model biznesowy działa bezbłędnie i stale się poprawia, dostosowania do potrzeb jego odbiorców. Najbardziej aktualności i filmy mogą teraz szybko znaleźć CFA na publikacje, których przykłady jesteśmy dzisiaj i weryfikacji.