419 Shares 9240 views

Podobnie jak w przypadku „Avito” usunąć reklamy: instrukcja

Sprzedawcy często myślę o tym, jak „Avito”, aby usunąć ten element. To pytanie nie jest tak trudne. Najważniejsze – nie wiedzieć, gdzie zacząć. W zasadzie ta funkcja jest rzadko konieczne. Ale ona ma miejsce. A teraz musimy dowiedzieć się, co jest potrzebne do tego zadania. Pozwól nam zarówno przystąpić do jak najszybszego zbadania problemu.


autoryzacja

Pierwszą rzeczą, która pomoże Ci zrozumieć, jak usunąć element z „Avito” – to zezwolenia. Bez niej realizują pomysły nie działa. Jeśli nagle nie pamiętasz nazwy użytkownika lub hasła, i przywrócić im nie może – trzeba będzie zostawić idei.

Ale jeśli masz dostęp do swojego konta, odwiedź stronę główną handlu wirtualną siecią. Po prawej stronie ekranu, kliknij na przycisk „Zaloguj”. Będziesz mieć okno, aby wprowadzić dane logowania. wypełnić je i kliknij przycisk „Zaloguj”. Pierwszym krokiem na drodze do sukcesu jest wykonany. Można myśleć dalej o tym, jak „Avito”, aby usunąć ten element.

mój profil

Teraz miał okazję, aby wejść do swojej „Moje konto”. Ta osobliwa nazwa profilu na stronie. Kliknij na nazwie, w prawym górnym rogu (lub imię i nazwisko). Strona otworzy się w środku którego zostanie opublikowany wszystkich aktywnych reklam.

Co robić dalej? Na przykład, aby zidentyfikować te pozycje, które muszą być usunięte. Można używać jako jednego przypadku, a także obszernych notatek. Po lewej stronie ekranu, każda wiadomość będzie okno. Jeśli klikniesz na niego, pojawi się znacznik wyboru. Oznacz wszystko, co interesuje nas tak. Gotowy? Myślę, że bardziej jak „Avito”, aby usunąć ten element.

W przypadku, gdy musimy pozbyć się tylko jednej stacji, tylko znak kleszcz jest dosyć. Obok wyboru usunięcie przyczyny, dla których publikowane dane stały się nieistotne. Najprostszym sposobem, aby napisać, że transakcja została wykonana. Aby ukończyć etap, po zrobił wystarczająco dużo manipulacje wybierz „niepublikowane”.

W trakcie działania reklamy zostaną usunięte z Marketplace. Ale problem nadal nie jest rozwiązany. Chodzi o to, że „Avito” usunięte reklamy z witryny są umieszczane w specjalnym folderze. I tam są przechowywane przez pewien czas. Tak, aby pozbyć się z nich, będzie musiał coś zrobić.

Precz z serwisu

W „Dashboard” ma taką partycję jako „Zakończone aukcje”. Aby umieścić publikacje, które już nie są istotne. Dopiero po oczyszczeniu tego folderu może być uznana za posty na zawsze usunięte z serwisu.

Podobnie jak w przypadku „Avito” usunąć reklamę po umieszczeniu go w „Zakończone”? Perezayti tyle w tej sekcji i zaznaczyć wszystkie pozycje zaznaczone. W dolnej części okna pojawi się przycisk o nazwie „Usuń na zawsze.” Kliknij na nim – i problem został rozwiązany.

Wszystkie załączone zdjęcia, jak również adresy, numery telefonów, testy usunięty wraz z komunikatem. I przywrócić im nie może dłużej być. Zanim więc zaangażować się w rozwiązanie problemu, należy rozważyć, czy może trzeba przywrócić reklamy. Tak? W tym przypadku, należy pozostawić publikację w „Completed” folderu.

Nie rób nic

Jeśli usunięcie reklamy nie są tak ważne dla ciebie, możesz po prostu czekać, aż proces odbywa się automatycznie. Chodzi o to, że po miesiącu postu przeniósł się do „Completed” folder. I po pewnym czasie (około 4 tygodni) bezpowrotnie usunięte.

Nawiasem mówiąc, zanim to do mnie e-mail otrzymasz ostrzeżenie o toczącej się manipulacji. Będziesz mógł je anulować lub przyspieszać usuwanie odręcznym poście. Jak widać, nie ma nic trudnego w tej sprawie. Pamiętaj, że tylko zarejestrowany użytkownik jest w stanie rozwiązać ten problem. reklama Cudzoziemcy nie mogą być usunięte. Tylko własne. Teraz wiemy, jak „Avito” usunąć reklamy – tymczasowo lub na stałe. Nic trudnego.