653 Shares 3287 views

Jak utworzyć konto w „Sklep Play”: kilka porad

Szczęśliwi właściciele nowym telefonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android nieuchronnie zmierzyć się z koniecznością uwzględnienia instytucji. Po użyciu urządzenie na 100% jest niemożliwe bez niego. Załóż konto w „Sklep Play” nie jest trudne, nawet jeśli nie masz doświadczenia w tej nieskomplikowanej sprawie.


możliwe opcje

Im jest ich kilka, ale zasada mają jeden. Załóż konto w „Sklepie Play” easy, należy najpierw utworzyć skrzynkę pocztową do Google. Nazywa Gmail (dzhimeyl). To może być tworzone na komputerze osobistym, więc używasz smartfona lub tabletu. Lub bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Inna opcja – po prostu użyć „Sklep Google Play”. Załóż konto to jest dość proste, ale skrzynka jest wymagane również na zasadzie obowiązkowej. Trzecia opcja – aby użyć ustawień urządzenia. Ponownie, nie e-mail nie może zrobić tutaj.

Gmail

Tak więc, musimy utworzyć konto. „Sklep Play” ( „Android” pozwala na użycie go jako sklepu internetowego) nie będzie działać bez konta. Dlatego konieczne jest stworzenie, utworzenie skrzynki pocztowej w Google. Aby to zrobić, przejdź do odpowiedniej aplikacji (email / Gmail), który jest domyślnie na wszystkich urządzeniach opisanych przez system operacyjny. W przypadku wybrania opcji „Utwórz nowy”, należy podać swoje imię, nazwisko, nazwisko rodowe, jeśli jest to pożądane. Następnie system poprosi wymyślić imię e-mail. Na tym etapie warto zatrzymać się oddzielnie.

Nazwa skrzynki pocztowej

Uważa się, że jest to prostsze niż, tym łatwiej jest zapamiętać. W rzeczywistości, to jest. Jednak wiele z standardowymi nazwami imię i nazwisko w języku łacińskim odmian są często zajęte przez innych użytkowników. Dlatego lepiej wymyślić taki, który zostanie zapamiętany i łatwo, a zatem pozostaje dość oryginalny. Na przykład, aby użyć jako tytuł swojego dzieciństwa nick lub imię swojego ulubionego zwierząt / roślin / owada. Nawet jeśli wiadomość e-mail, wybrana nazwa jest zajęta, system będzie oferował darmową alternatywą nazwy.

hasło

Gdy nazwa ukuty przez pocztę (to zawsze kończy się @ gmail.com), będą musiały być ustawione i hasło. To nie może być mniejsza niż osiem znaków. Załóż konto w „Sklep Play” jest niemożliwe bez hasła. Pożądane jest, aby była to słowo lub kombinacja cyfr, liter, które można łatwo zapamiętać. Na przykład, jakiś specjalny data lub nazwa słodkim serca.

zapasowa poczty

Wynalazł wpisując hasło dwukrotnie (raz – utworzenie drugiego – potwierdzenie), użytkownik jest w następnym akapicie. Tutaj chcesz wprowadzić zapasową skrzynkę e-mail, dzięki czemu można bezproblemowo odzyskać swoje konto, jeśli jest stracone.

kwestia bezpieczeństwa

On również pomaga odzyskać utraconego hasła. Pytania obejmują standardowego systemu. Odpowiedź udzielona przez użytkownika. Można myśleć o oryginalne pytanie, które jest związane z hasłem.

dalsze działania

Kiedy wszystkie elementy są wypełnione, można założyć, że konto zostało pomyślnie utworzone. System zaproponuje dalsze działania: korzystanie z innych usług Google. Możesz odmówić, ale nadal powinien ich spróbować.

rynek

Nie wystarczy, aby utworzyć konto w „Sklep Play”, konieczne jest również, aby korzystać w pełni. Gdy nie jest to konto w Gmailu, wystarczy otworzyć aplikację gry rynkowej, wybierając ze standardowej listy. System poprosi o podanie ważnego konta (jest to poczta, która została opisana powyżej), lub utworzyć nowy (założyć podobny). Po przejściu uwierzytelniania, można użyć sklep internetowy, aby zakończyć, pobierając płatne i bezpłatne gry, książki, muzyka, aplikacje.

Ustawienia urządzenia mobilne

W tym przypadku, trzeba przejść do odpowiedniej sekcji na smartfonie lub tablecie. W sekcji „Konta” trzeba wybrać sub „Utwórz konto”. W „Sklep Play” jest używany tylko Google-system. W związku z tym, po wprowadzeniu danych poczty elektronicznej Gmail, telefonie lub tablecie, może uzyskać dostęp do sklepu internetowego. Dodatkowo, można wprowadzić i innych rachunków. Na przykład, od klienta e-mail lub niektórych aplikacji (na przykład „Skype”).

wniosek

Załóż konto w „Sklep Play” łatwym. Konfiguracja danej skrzynki pocztowej, użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich usług systemu Google. Dlatego zaleca się, aby rozpocząć z nim, dostosowując inne aplikacje są już w Twoim kliencie e-mail.